גיבוש טווח מחירים לעימוד ספרים

דוד מנחם

משתמש רשום
עימוד ספרים
אין ספק שמי שרוצה להוציא קונטרס או ספר ברמה של קונטרס לא ישקיע 500 ש"ח על הסקיצות הוא בד"כ מגיע עם איזה ספר שהוא הוציא בעבר או שהוא מכיר ואוהב ומבקש "כזה ראה וסדר" ולי נשאר רק מעט לשפר אם בכלל.
אני מדבר באדם שמחליט להשקיע בעיצוב הוא מגיע אלי עם ערמה של ספרים או צילומים ומבקש מכאן תיקח את זה ומכאן תיקח את הזה. כאן יש לי יותר מקום לגלות יצירתיות.
את הסקיצות בניתי בעבר באופן ידני העבודה אכן מהירה יותר אך קשה מאוד לשחזר את הנתונים לכן כיום אני אכן משתמש בקובץ סגנון.
לגבי התשלום על הסקיצות היו לי מקרים שלקוחות הבינו על דעת עצמם שאם הם שילמו על הסקיצות הרי שהם שלהם ומותר להם מעיקר הדין ללכת עם העיצוב לאחר...

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לגבי התשלום על הסקיצות היו לי מקרים שלקוחות הבינו על דעת עצמם שאם הם שילמו על הסקיצות הרי שהם שלהם ומותר להם מעיקר הדין ללכת עם העיצוב לאחר...

איך הם "מבינים" אם יש ביניכם סיכום ברור?

עימוד והוצאה לאור

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ציטוט מהודעה שהתפרסם אתמול

זה עתה סיימתי קורס עימוד ואני מחפש עבודה בתחום.
כרגע לצבירת ניסיון אני לוקח ממש מחיר אפסי. נא לשלוח הודעות בפרטי

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

עצוב בשבילו בעיקר.
ובכן מה נעשה?
אם זה היה מתפרסם בפורום מעמדים - אין הכי נמי המנהלים היו מוחקים ואולי מסבירים לו.
אבל זה לא התפרסם בפורום, וכי הוא הראשון שעושה את זה? אי אפשר להשתיק את כל העולם...

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עצוב בשבילו בעיקר.
ובכן מה נעשה?
אם זה היה מתפרסם בפורום מעמדים - אין הכי נמי המנהלים היו מוחקים ואולי מסבירים לו.
אבל זה לא התפרסם בפורום, וכי הוא הראשון שעושה את זה? אי אפשר להשתיק את כל העולם...
יש שם דברים הזוים בפורום של דרושים
פעם נכנסתי לשם ולא הפסקתי לצחוק

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עד עתה השתתפו 43 משיבים. נמתין לכאורה עד סוף שבוע הבא בשביל לנתח את התוצאות, וזאת כדי לתת מרווח זמן למי שעדיין לא נחשף למיזם, להשתתף ולתת את דעתו.
ובכן - סוף השבוע הגיע....
היש חדש?

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

MNM

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה על הסקר, חשוב מאוד.

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

נראה שהוא לא למד בפרוג,
ואם הוא כן,
הוא לא היה בשיעור מיתוג עצמי של @חיים דיקמן.
ואם הוא כן,
הוא לא הקשיב.
ואם הוא כן,
הוא לא הפנים.

וחבל על המילים.

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
ואם הוא הפנים
הוא כבר שכח
ואם לא שכח
הוא לא מיישם
ואם הוא מיישם
הוא מיישם הפוך
ואם הוא יכנס לפורום המעמדים
אז הוא הסתבך איתי
ואם אני אכסח אותו
אז יסלקו אותי מהפורום

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש תשובות של משתתפים רבים, ואורך זמן רב לשקלל ולנתח את זה.
בימים הקרובים זה בעזרת ה' יבוא לידי גמר.
שאלה: על בסיס מה כבודו מנתח את הנתונים?
כשמילאתי את השאלון, שמתי לב שרוב הנתונים הם לא מספריים, אלא תשובות פתוחות לשאלות. איך כבודו יכול לכמת נתונים כאלה? מי אמר שהכימות יהיה רלוונטי ומדוייק?
נשמח לראות את המסקנות, אבל לענ"ד צריך לזכור שאלו המסקנות של כבודו בלבד. זה לא באמת פילוח מדוייק.
בתקווה להבנה.

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מחלקים את המחירים לקבוצות, כמו"כ בשאר סוגי התשובות יש קווים כלליים ששזורים בתשובות, שבהתאם להם מפלחים אותם לקבוצות, ולפי זה משקללים. הקווים האלו נבנו בהתייעצות עם @אברהם ובאישורו. ואם אתה רוצה להיות 'צריך לזכור' שהמסקנות לא פילוח מדויק, זכותך. רק מעניין לדעת אם עוד כמה חושבים כמוך, שכן בגלל שהכיוון הוא להגיע למשהו מדויק, זה לוקח מאד מאד הרבה זמן, ואם זו ההשקפה כלפי המיזם הזה, אז אולי באמת יש לקיים כשם שקיבלת שכר על הדרישה כך אתה מקבל שכר על הפרישה.

ש. ברגר

מרצה בקורס עימוד פרוג
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
מבלי להיכנס לדיון הפורה כאן, העלאת המודעות בנושא כשלעצמו מבורך מאוד!

ולעונג גדול לראות כאן את בוגרי קורס העימוד בפרוג,
שברובם שומרים על השוק ברמה מקצועית כמו שלימדו אותם!
ומנסים גם לשמור על רמת מחירים מתגמלת והוגנת.

ומקווה שאין מהם כאלה שמחוסר זמני בעבודה או רצון להיכנס לשוק מוכנים לתרום מזמנם ומרצם בנזיד עדשים ממש.

בהצלחה רבה

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אנו מודים לכל המשתתפים בסקר, שטרחו וענו את תשובתיהם, ובאמצעותם יכולנו לשקלל ולהגיע לתוצאות המחירון, שנבנה כסביבת מחיר מקובלת ונאותה עבור עימוד ספרים. אין מדובר כמובן במסמך מחייב כלל וכלל. המחירון מגיע לתת ידע ומושג בתחום, שהיה נראה שיש בו חוסר ההתמצאות המוביל לבלבול ותהיה רבה.

הסכומים הנקובים בו באים לבטא עימוד סטנדרטי, וכמובן שיהיו כאלו שיקחו יותר בשל מקצועיות ודיוק העימוד, כמו גם אחרים שמסיבותיהם יבחרו להתגמש בשל סיבות או נסיבות מסוימות. אולם בכל מקרה תהיה תועלת בדבר, כיון שגם בכזה אופן תהיה הידיעה מה היא נקודת המוצא.

בפרט זה אמור לתת גב לאלו הנכנסים לשוק, אשר לעיתים בתקופת ההסתגלות כאשר עדיין המעמד לחוץ, או לא בטוח בעצמו ומסופק במחיר שהוא מבקש, כל רוח מצויה עלולה להשפיע על המחיר שלו כלפי מטה. מחירון זה בהחלט יכול לתת לו גב, וגם אם ירצה או יסכים בדעתו לרדת, מכל מקום כאשר יראה מחירון שאומר שהמחיר הוא X, יהיה לו את הכח, המודעות, החוסן והאמביציה לעמוד על שלו, ואף אם ירד זה יהיה עם טעם וגבול.

טבלת המחירון נמצאת באשכול זה.

בימים הקרובים ישלח לדוא"ל של אלו שהשתתפו בסקר, הטבלה עם עמודה נוספת, ובה פילוח כל תשובה ואופן השקלול.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אנו מודים לכל המשתתפים בסקר, שטרחו וענו את תשובתיהם, ובאמצעותם יכולנו לשקלל ולהגיע לתוצאות המחירון, שנבנה כסביבת מחיר מקובלת ונאותה עבור עימוד ספרים. אין מדובר כמובן במסמך מחייב כלל וכלל. המחירון מגיע לתת ידע ומושג בתחום, שהיה נראה שיש בו חוסר ההתמצאות המוביל לבלבול ותהיה רבה.

הסכומים הנקובים בו באים לבטא עימוד סטנדרטי, וכמובן שיהיו כאלו שיקחו יותר בשל מקצועיות ודיוק העימוד, כמו גם אחרים שמסיבותיהם יבחרו להתגמש בשל סיבות או נסיבות מסוימות. אולם בכל מקרה תהיה תועלת בדבר, כיון שגם בכזה אופן תהיה הידיעה מה היא נקודת המוצא.

בפרט זה אמור לתת גב לאלו הנכנסים לשוק, אשר לעיתים בתקופת ההסתגלות כאשר עדיין המעמד לחוץ, או לא בטוח בעצמו ומסופק במחיר שהוא מבקש, כל רוח מצויה עלולה להשפיע על המחיר שלו כלפי מטה. מחירון זה בהחלט יכול לתת לו גב, וגם אם ירצה או יסכים בדעתו לרדת, מכל מקום כאשר יראה מחירון שאומר שהמחיר הוא X, יהיה לו את הכח, המודעות, החוסן והאמביציה לעמוד על שלו, ואף אם ירד זה יהיה עם טעם וגבול.

טבלת המחירון נמצאת באשכול זה.

בימים הקרובים ישלח לדוא"ל של אלו שהשתתפו בסקר, הטבלה עם עמודה נוספת, ובה פילוח כל תשובה ואופן השקלול.
חזק וברוך! יפה מאוד ותמציתי! לא היה כבושם הזה לעולמים. אין מה להשוות בכלל למחירונים אחרים שהיו כאן בפורום בעבר. כל הכבוד לך על ההשקעה המופלאה בעמל וטורח ע"מ שלא לקבל שכר (מן דיירי ארעא, מן שמיא ודאי תקבל, דלפום ריהטא נראה שמעשיך בכלל האמור ברמב"ם הל' מת"ע פ"י בעניין ח' מעלות בצדקה, המעלה הראשונה). בוודאי ובוודאי שיהיה בכך תועלת הן למתחילים והן לוותיקים. אני יכול להעיד רק על עצמי, ובוודאי שגם שאר חברי הפורום המביטים בהערצה בהשקעתך ובשקידתך הברוכה בנושא, שבאמת עשית מעל ומעבר. (ואם בעבר היו לי איזה ספיקות ו"השגות" על הרעיון - הרי הם בטלים ומבוטלים כעפרא דארעא) כה לחי!

ILSK

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
כל הכבוד
מחירון ברור
אם מותר לשאול כמה מעמדים נטלו חלק
כמה מהם מעמדים בתג וכמה באינדי'

חסר פה דבר קטן מחירון של תוכן ענינים והקדמות
לפעמים זה ממש כמה עמודים
אבל זה מאוד קשה לעשותו ולפעמים זה מאוד קל

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ואם הוא הפנים
הוא כבר שכח
ואם לא שכח
הוא לא מיישם
ואם הוא מיישם
הוא מיישם הפוך
ואם הוא יכנס לפורום המעמדים
אז הוא הסתבך איתי
ואם אני אכסח אותו
אז יסלקו אותי מהפורום
התחלת טוב, אבל בסוף מרוקו נצחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה