גיבוש טווח מחירים לעימוד ספרים

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
פניה למעמדי ספרים

לאור הדיון הנרחב באשכול מקביל בענין המחיר המקובל לעימוד ספרים, והרצון והצורך העולה מציבור המעמדים לגבש טווח מחירים מסוים, שיהיה אמיתי, מקובל, נכון וצודק, יצרתי טופס שבו ניתן להזין את הנתונים שלדעתכם אמורים לשקף את המציאות הנצרכת, במחירי עימוד הספרים.

באם יהיה מספר משתתפים מכובד של מעמדים מוכרים שישתתפו בסקר, אגבש בעזרת ה' באמצעות התשובות את טווח המחירים, ואקווה ש@אברהם יסייע לי בפילוח נכון של התשובות, והמסקנות שיעלו מהם.

בשביל להגיע לתוצאה מהימנה, בסעיף הראשון של הסקר נבקש למלא פרטים מינימליים, בכדי שנוכל לקחת את התשובות באמינות ובמקצועיות.

הסעיף השני יתייחס אל עימוד ספרים רגיל של טקסט אחד או טקסט עם הערות שוליים, הסעיף השלישי יתייחס על עימוד ספרי רב טקסט, ומי שיענה בסעיף השני שהוא לא מתעסק עם רב טקסט, יועבר מיד לסעיף הרביעי, ששם מוצגת השאלה, האם לפרסם את תוצאות סקר זה כאן, בכדי שיהיה זמין לכל, או שהוא ישלח בדוא"ל למעמדים בלבד.

שימו לב: נא למלא בתשובות הסקר, את המחיר שלדעתכם ראוי ונכון לקחת. דהיינו, באם הנכם מעמדים בצורה שהיא פחות מהסטנדרט ולכן אתם לוקחים פחות על עימוד, או באם הנכם מעמדים בצורה מקצועית ומדויקת ביותר, ולכן הנכם לוקחים מחיר גבוה מהרגיל, אל תמלאו את המחיר הזה שלכם, אלא מלאו את המחירים שלדעתכם אמורים לשקף עימוד ממוצע ומוצלח בסטנדרט רגיל.

> > > להשתתף בגיבוש טווח המחירים לעימוד ספרים לחץ כאן. < < <​

מה שהקישור חסום לו, ואין באפשרותו לבקש פתיחה בחברת הסינון שלו, נא יפנה אלי בפרטי, ואשלח לו קובץ לסימון האפשרויות, ואני אזין את הנתונים בטופס.

נא העבירו הקישור של הסקר, למי שהנכם חושבים שתשובותיו יכולים לעזור בגיבוש התוצאות.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יישר כח!!!

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ר' ישראל כל הכבוד! על הרמת הכפפה
נפל דבר בישראל!
לא עוד לשבירת השוק!!

לא הבנתי את זה
upload_2020-1-14_13-24-9.png

נערך לאחרונה ב:

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
פניה למעמדי ספרים

לאור הדיון הנרחב באשכול מקביל בענין המחיר המקובל לעימוד ספרים, והרצון והצורך העולה מציבור המעמדים לגבש טווח מחירים מסוים, שיהיה אמיתי, מקובל, נכון וצודק, יצרתי טופס שבו ניתן להזין את הנתונים שלדעתכם אמורים לשקף את המציאות הנצרכת, במחירי עימוד הספרים.

באם יהיה מספר משתתפים מכובד של מעמדים מוכרים שישתתפו בסקר, אגבש בעזרת ה' באמצעות התשובות את טווח המחירים, ואקווה ש@אברהם יסייע לי בפילוח נכון של התשובות, והמסקנות שיעלו מהם.

בשביל להגיע לתוצאה מהימנה, בסעיף הראשון של הסקר נבקש למלא פרטים מינימליים, בכדי שנוכל לקחת את התשובות באמינות ובמקצועיות.

הסעיף השני יתייחס אל עימוד ספרים רגיל של טקסט אחד או טקסט עם הערות שוליים, הסעיף השלישי יתייחס על עימוד ספרי רב טקסט, ומי שיענה בסעיף השני שהוא לא מתעסק עם רב טקסט, יועבר מיד לסעיף הרביעי, ששם מוצגת השאלה, האם לפרסם את תוצאות סקר זה כאן, בכדי שיהיה זמין לכל, או שהוא ישלח בדוא"ל למעמדים בלבד.

שימו לב: נא למלא בתשובות הסקר, את המחיר שלדעתכם ראוי ונכון לקחת. דהיינו, באם הנכם מעמדים בצורה שהיא פחות מהסטנדרט ולכן אתם לוקחים פחות על עימוד, או באם הנכם מעמדים בצורה מקצועית ומדויקת ביותר, ולכן הנכם לוקחים מחיר גבוה מהרגיל, אל תמלאו את המחיר הזה שלכם, אלא מלאו את המחירים שלדעתכם אמורים לשקף עימוד ממוצע ומוצלח בסטנדרט רגיל.

> > > להשתתף בגיבוש טווח המחירים לעימוד ספרים לחץ כאן. < < <​

מה שהקישור חסום לו, ואין באפשרותו לבקש פתיחה בחברת הסינון שלו, נא יפנה אלי בפרטי, ואשלח לו קובץ לסימון האפשרויות, ואני אזין את הנתונים בטופס.

נא העבירו הקישור של הסקר, למי שהנכם חושבים שתשובותיו יכולים לעזור בגיבוש התוצאות.
חזק וברוך.
חסרה אופציה בשאלון רב טקסט, למי שמעמד גם עם תג וגם עם התוסף של ניוגראף.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כמו כן @ישראל ר לענ"ד מיותר לציין, שאת התוצאות או הממוצעים של הסקר הזה, בין אם יישלחו למעמדים בלבד, וכל שכן אם יתפרסמו בפורום - רצוי לפרסם באופן אנונימי לחלוטין, וללא ציון שם המעמד לצד כל תשובה.

חיים רכניטצר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא הבנתי את זה
אם אתה מעמד רב טקסט 10 טקסטים, ויש טקסט אחד שמופיע רק ב-20 עמ' (למשל) מתוך 500 עמ'.
האם אתה לוקח מחיר רגיל כמו 10 טקסטים או אחד משאר התשובות.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נערך לאחרונה ב:

חיים רכניטצר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מנהל נא למחוק את ההודעה ;)
אין חיה כזאת 50 ש"ח לעצמאי.
לצערנו הרב, לע"ע יש גם יש.
נקווה שלאחר "גיבוש טווח מחירים לעימוד ספרים", הדבר הזה ייפסק לחלוטין, לפחות בקהילת המעמדים.
ואולי מאיתנו יראו וכן יעשו גם בקהילות האחרות.

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לצערנו הרב, לע"ע יש גם יש.
נקווה שלאחר "גיבוש טווח מחירים לעימוד ספרים", הדבר הזה ייפסק לחלוטין, לפחות בקהילת המעמדים.
ואולי מאיתנו יראו וכן יעשו גם בקהילות האחרות.
אין!
מי שלוקח מחיר כזה הוא/היא לא מעמד/ת אלא בייביסיטר ולפעמים אף פחות מכאן....

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כפי שכתב @חיים רכניטצר , באופן שיש 10 טקסטים ברב טקסט, אבל אחד הטקסטים מופיע בסופו של דבר באחוז מאד קטן מהעמודים.

כמו כן @ישראל ר לענ"ד מיותר לציין, שאת התוצאות או הממוצעים של הסקר הזה, בין אם יישלחו למעמדים בלבד, וכל שכן אם יתפרסמו בפורום - רצוי לפרסם באופן אנונימי לחלוטין, וללא ציון שם המעמד לצד כל תשובה.
ברור לחלוטין.
תאורטית התכנית היא לפרסם תשובה אחת שהיא שקלול וכיוון של כל התשובות, ולא את כל התשובות.

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
????

למה שהלקוח ירצה לתת עבודה בלי שהוא יודע מראש כמה הוא יצטרך לשלם? אולי זה ייקח 10 שעות ואולי 140 שעות?
אומדים בערך את הזמן הדרוש ואם יש שינויים מודיעים ללקוח.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אומדים בערך את הזמן הדרוש ואם יש שינויים מודיעים ללקוח.
אוי ואבוי. לא ככה עובדים בעימוד. יש מחיר קבוע לעמוד. מה שכתבת - את זה עושים רק כשיש איזה עימוד מאוד מיוחד ומורכב, ואז יש צורך לאמוד את הזמן....

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מחכים לתוצאות
עד עתה השתתפו 43 משיבים. נמתין לכאורה עד סוף שבוע הבא בשביל לנתח את התוצאות, וזאת כדי לתת מרווח זמן למי שעדיין לא נחשף למיזם, להשתתף ולתת את דעתו.

דוד מנחם

משתמש רשום
עימוד ספרים
השאלון הנ"ל מנציח את מעמד המעמד כ"בחור הזעצער" של ימינו. לדעתי העיקר חסר מן הספר אין בשאלון כל התייחסות לעבודת העיצוב שהיא עיקר ההתמחות שלי... ולא רק העבודה טכנית שזו כבר "הבעיה" שלי.
אני לוקח 500 ש"ח על הכנת 3 סקיצות וכמובן שהלקוח לא יקבל את הסקיצות לעיונו עד לאחר תשלום הסכום הנ"ל הוא יכול לבוא אלי למשרד ולראות אותם על המסך אבל pdf הוא יקבל רק לאחר התשלום. אני לוקח סיכון מסוים שהוא יקח את העיצוב שלי וילך לאחר אבל אני את שלי עשיתי. ורק לפעמים אני מגלם את זה בסכום הסופי

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
השאלון הנ"ל מנציח את מעמד המעמד כ"בחור הזעצער" של ימינו. לדעתי העיקר חסר מן הספר אין בשאלון כל התייחסות לעבודת העיצוב שהיא עיקר ההתמחות שלי... ולא רק העבודה טכנית שזו כבר "הבעיה" שלי.
אני לוקח 500 ש"ח על הכנת 3 סקיצות וכמובן שהלקוח לא יקבל את הסקיצות לעיונו עד לאחר תשלום הסכום הנ"ל הוא יכול לבוא אלי למשרד ולראות אותם על המסך אבל pdf הוא יקבל רק לאחר התשלום. אני לוקח סיכון מסוים שהוא יקח את העיצוב שלי וילך לאחר אבל אני את שלי עשיתי. ורק לפעמים אני מגלם את זה בסכום הסופי
אשריך. אני לא מכיר הרבה מעמדים שעושים ככה. כנראה שלא אליך התכוון @ישראל ר .
אבל שתי קושיות:
א. לעשות 3 סקיצות (מה זה אומר? עימוד של כל הספר בתג/אינדיזיין ב3 צורות שונות? קובץ סגנון והרצה על עשרה-עשרים דפים? הגדרה של קוי עיצוב כלליים ועימוד ידני של דף אחד לדוגמא?) ב500 שקל זה בכלל ריאלי ומשתלם? זה לא בזבוז זמן? (ניתן לשאול גם להיפך, אבל אני לא בא לקצוץ את הכנפיים לאף אחד).
ב. איך יווצר מצב שהוא לוקח את העיצוב שלך (בקבצי PDF שאתה מוסר לו) וילך לאחר. וכי אחרי הדפסת הספר לא בעצם כל אדם יכול לחקות את העיצוב שלך?

ועוד דבר, אני מודה על האמת - בסופו של דבר עימוד, עם כל העיצוביות וההשקעה, בסופו של דבר, ההארד-קור של העימוד הוא טכני למדי, ומעמדים רבים לא מעצבים שום דבר משל עצמם (כמובן שיש חריגים ואנשי אשכולות, ולא עליהם אני מדבר) אלא משתמשים בפונטים של X, ובאלמנטים של Y, ולפעמים גם בקובץ סגנון של Z (לי יצא פעם לעבוד עם קבצי סגנון של סדרה מסויימת, עם כמעט 15 שנה הפרש, כדי לשמור על האחידות). אז יש מקום לומר שאנחנו סוג של "בחור זעצער" רק קצת (או הרבה) יותר משודרג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה