גיבוי מחשב על כונן חיצוני

cofix

משתמש פעיל
לאחר חיפוש באתר ללא תוצאות שמרצות אותי אבקש את עזרתכם.
איזה דרך היא הטובה ביותר לגיבוי המחשב על כונן חיצוני ? האם דרך הגיבוי של ווינדוס או בדרך אחרת אחרת ? א"כ איך ?
כמו כן האם זה יתכן שקיבולת המחשה שלי היא 500 ג'יגה ובגיבוי של ווינדוס במחשב (גיבוי ושחזור) הכונן שלי התמלא בלמעלה מ 750 ג'יגה, האם זה תקין ? (כונן חדש לגמרי)
תודה לעוזרים

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לאחר חיפוש באתר ללא תוצאות שמרצות אותי אבקש את עזרתכם.
איזה דרך היא הטובה ביותר לגיבוי המחשב על כונן חיצוני ? האם דרך הגיבוי של ווינדוס או בדרך אחרת אחרת ? א"כ איך ?
כמו כן האם זה יתכן שקיבולת המחשה שלי היא 500 ג'יגה ובגיבוי של ווינדוס במחשב (גיבוי ושחזור) הכונן שלי התמלא בלמעלה מ 750 ג'יגה, האם זה תקין ? (כונן חדש לגמרי)
תודה לעוזרים
FreeFileSync
אחלא תוכנה

cofix

משתמש פעיל
FreeFileSync
אחלא תוכנה

קודם כל תודה
אשמח לקישור לאתר אמין להורדה או לקובץ מצורף
האם הוא פשוט לשימוש ? (יש לי הבנה יותר מבסיסית באנגלית)
האם הוא מגבה כל פעם הכל מחדש או רק את התיקיות שהשתנו מאז הגיבוי האחרון ?

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
קודם כל תודה
אשמח לקישור לאתר אמין להורדה או לקובץ מצורף
האם הוא פשוט לשימוש ? (יש לי הבנה יותר מבסיסית באנגלית)
האם הוא מגבה כל פעם הכל מחדש או רק את התיקיות שהשתנו מאז הגיבוי האחרון ?

עברית
מגבה מה שהשתנה
חכם במיוחד

cofix

משתמש פעיל
אשמח אם מישהוא יעלה את הקובץ התקנה של FreeFileSync לוונידוס 7 היות וזה חסום לי ההורדה מהאתר שלהם
תודה

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא יודע לאיזה ווינדוס זה

תעדכן איך התוכנה.....

קבצים מצורפים

• FreeFileSync_9.6_Windows_Setup.rar
    12.4 MB · צפיות: 39

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עולה על האשכול...
מה שמובן למעלה על גיבוי באופן שוטף.... - השאלה שלי אם קניתי כונן חיצוני חדש, ואני רוצה לעשות למחשב שלי גיבוי - האם אני צריכה דבר ראשון להעתיק את כל החומר? זה כמות עצומה.... וחוץ מזה יש את הבעיה שבזמן העברה לפעמים הוא נתקע כי הקובץ ארוך מידי וכו' (כלומר: הקבצים במחשב מסודרים בתוך תקיות - ולכל תקיה יש תאים ותת תאים וכו' וכו' - ויכול גם להכנס קובץ שירד מהאינטרנט עם שם ארוך שלו - כי ככה הוא ירד... אבל לא רק כזה, לפעמים זה גם שם בסדר גמור ולא ארוך - ובזמן ששמתי את הקבצים במקומם הקובץ לא היה ארוך יותר מ 260 תוים, אבל כשהוא נכנס לתקיה בתוך תקיה בתוך תקיה בתוך תקיה וכו' - הוא פשוט נתקע שם - ושרוצים להעתיק אותו באופן אוטמוטי - כלומר להעתיק אותו יחד עם כל תקיית המשפחה המורחבת - אין אפשרות כי הקובץ ארוך מ260 תוים) עכשיו שאני ניסתי להעתיק את כל הכונן - הוא נתקע שם - ועכשיו צריך לחפש איפה הקובץ הזה, להגיע לתת התקיות שלו - ולהעביר בצורה ידנית. ולפעמים לא רק כך, צריך לשנות שמות לתקיות הגבוהות יותר - כלומר לעשות לתקיה שם מס' 1 ומעליה נגיד לשנות למס' 1 וכו' וכו' - עד שהקובץ נפתח - ואז גם אפשר לשנות לו שם ולהעתיק אותו - כי עכשיו הוא כבר לא ארוך מ 260 תוים - בקיצור, סיפור ארוך, מייגע, ותוקע את זרימת העתקה)
שאלתי - אם גם בגיבוי הראשוני - יש אוטומטי - שמגבה הכל, מכל כל - כולל התוים הארוכים
או שאין אופציה אחרת ובפעם הראשונה צריך להעתיק ואם זה נתקע לבדוק איפה שזה נתקע, לשנות ולהעתיק?

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
משהו הבין את שאלתי?

cofix

משתמש פעיל
FreeFileSync
אחלא תוכנה

הורדתי את התוכנה שהמלצת עליו ושהעלו אותו כאן, ובסריקה של אנטי וירוס ESET הוא כותב לי משהוא באדום (גם לפני שחילצתי את הקבצים וגם לאחר החילוץ, על הקובץ המחולץ)האם זה מראה על וירוס בתוכנה ? האם יש חשש לפתוח את התוכנה ? או שאני יכול להתעלם ולפתוח את התוכנה ?

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה התוכנה הזו עושה? הגיבוי שלה אוטומטי - כלומר מעתיק את כל החומר - גם בגיבוי הראשון שלו - לדיסק החיצוני?
אין לו בעיה עם קבצים ארוכים? - זה עושה אולי תמונת כונן (על משקל תמונת מערכת)?

א פיינער איד

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני מעוניין לגבות את כל המחשב שלי לארדיסק, הכל בכל מכל כל.
זה התוכנה ?

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
@יוסי מחשבים
הוא ממליץ לעשות את זה ידני אני קצת חושש מידני...
אולי אני ישכח משהו.
יש תוכנה ?
לא מדוייק
וזה לשונו שם:
התוכנות המומלצות לשימוש לגיבוי בדיסק: לשימוש בדיסק שמחובר למחשב כל הזמן- מומלצת התוכנה AcronisTrueImage (עשיתי עליה מדריך בעבר הרחוק, התוכנה משמשת גם לגיבוי של מערכת ההפעלה כולה וגם לגיבוי של קבצים עם תזמון של כל יום/ כל שבוע/ כל חודש: https://www.prog.co.il/threads/מדריך-לגיבוי-מערכת-ההפעלה.135145/ )
לשימוש להרצת גיבוי פעם בזמן מסוים (בדיסק שלא מחובר כל הזמן) להורדה לחץ כאן
חובה ללמוד את התוכנה לפני שמתחילים להשתמש בה. על אף שהיא בעברית מלאה, היא גם יכולה לעשות פעולה הפוכה!.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה