גיבוי לכל הקבצים שיש במחשב ושכל פעם יהיה עדכון של הקבצים שהשתנו

• פותח הנושא fix
  • פורסם בתאריך

fix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי פוביה שמי יודע, אולי איכשהו הקבצים שיש לי במחשב ימחקו,
איך אני יכולה לעשות גיבוי לכל הקבצים שיש במחשב, ואחרי הגיבוי הראשוני המחשב יעשה גיבוי נוסף רק לקבצים חדשים או קבצים שהשתנו? יש אפשרות כזו?
תודה רבה מראש

אני לא קוראת אנגלית וצריכה משהו יחסית פשוט

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
יש לי פוביה שמי יודע, אולי איכשהו הקבצים שיש לי במחשב ימחקו,
איך אני יכולה לעשות גיבוי לכל הקבצים שיש במחשב, ואחרי הגיבוי הראשוני המחשב יעשה גיבוי נוסף רק לקבצים חדשים או קבצים שהשתנו? יש אפשרות כזו?
תודה רבה מראש

אני לא קוראת אנגלית וצריכה משהו יחסית פשוט
בוודאי שיש אפשרות.

עיינו כאן למדריך מפורט: www.prog.co.il/threads347047

לא צריך להיות פרנואיד בשביל לגבות.
איבוד חומר זה מעשים שבכל יום, כמעט כל יום נפתח כאן אשכול בנושא, ואילו היה גיבוי היה מונע הרבה עוגמת נפש.

נערך לאחרונה ב:

fix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בוודאי שיש אפשרות.

עיינו כאן למדריך מפורט: www.prog.co.il/threads347047

לא צריך להיות פרנואיד בשביל לגבות.
איבוד חומר זה מעשים שבכל יום, כמעט כל יום נפתח כאן אשכול בנושא, ואילו היה גיבוי היה מונע הרבה עוגמת נפש.
תודה רבה. קראתי שם את האשכול. הבנתי מפרסומון שהתוכנה המומלצת היא FreeFileSync [כל הכבוד לו על האשכול המושקע]
התקנתי אותה, אבל אני לא רואה אופציה של בחירה וגיבוי של כל המחשב בבת אחת, אלא יש צורך לבחור תיקיה תיקיה ולגבות אותה. זה מאד מסורבל כאשר יש מלא תיקיות, לא?
אין אפשרות לבחור לגבות ואחרי זה לסנכרן בבת אחת את כל כונן C ו E?
@תודה רבה! @פרסומון.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
אפשר לגבות את תיקיית המשתמש, זו שמכילה את התיקיות מסמכים, הורדות, מוסיקה, וידאו
אגב: לאפשרות שאתה צריך צריך ללחוץ על סמל ההגדרות הירוק ולבחור ב"שדרג >"
לאחר מכן יש להגדיר תחת "מחק קבצים:" מה יקרה אם הקבצים בגירסאות ישנות.
- לחיצה על "השוואה" תציג את הקבצים שעוד לא גובו וכן את הקבצים שגובו אך לא נמצאים בתיקיית המקור.
- ניתן ליצור קובץ אצווה לגיבוי בלחיצה.

רבנים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
אני משתמש בדרובוקוס, זה בדיוק כמו שרציתם.
המעלה בזה מכיוון שזה ענן אתם יכולים להכנס מכל מחשב בעולם, וגם מהסמרטפון מאפליקציה.
אני משתמש בזה כל הזמן, לא מכיר את התוכנה ש @פרסומון הציע אבל זה בכל אופן מנסיוני האישי, המעלה בזה שזה שומר ל30 יום שלושה גירסאות האחרונות, מאד מאד שימושי כמו למעמדים או לגרפיקאים.
החסרון בזה הוא העלות, עלות לא כ"כ קטנה: 1T: 99$ או 2T: 199$ לשנה.
בהצלחה.

• תודה
Reactions: fix

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
במדור מחשבים ביתד נאמן הציעו בעבר פתרון זול לגיבוי קבצים בפרט במהלך עבודה עליהם. לפתוח מייל בגיימיל. וכל קובץ שגומרים לעבוד עליו בסוף יום עבודה לשלוח במייל.

• תודה
Reactions: fix

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
במדור מחשבים ביתד נאמן הציעו בעבר פתרון זול לגיבוי קבצים בפרט במהלך עבודה עליהם. לפתוח מייל בגיימיל. וכל קובץ שגומרים לעבוד עליו בסוף יום עבודה לשלוח במייל.
1. לא נוח, מדברים על גיבוי כללי של המחשב באופן קבוע.
2. גם אם זה פתרון נקודתי, גוגל נותנים רק 15GB לחשבון, כך שאנשי מקצוע בד''כ יגמרו את השטח אחסון תוך כמה ימי עבודה בלי לשים לב בכלל.
3. אולי מוטב שלא לצטט את המדור הנ''ל, וד''ל.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
אני משתמש בדרובוקוס, זה בדיוק כמו שרציתם.
המעלה בזה מכיוון שזה ענן אתם יכולים להכנס מכל מחשב בעולם, וגם מהסמרטפון מאפליקציה.
אני משתמש בזה כל הזמן, לא מכיר את התוכנה ש @פרסומון הציע אבל זה בכל אופן מנסיוני האישי, המעלה בזה שזה שומר ל30 יום שלושה גירסאות האחרונות, מאד מאד שימושי כמו למעמדים או לגרפיקאים.
החסרון בזה הוא העלות, עלות לא כ"כ קטנה: 1T: 99$ או 2T: 199$ לשנה.
בהצלחה.
אם כבר גיבוי בענן, גוגל דרייב עדיף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה