עזרה בוורד גופן שונה לאנגלית

מאה100

משתמש מקצוען
שלום,
אני רוצה להקליד מסמך בעברית ויש גם מלל באנגלית. די הרבה (לפחות מילה שתיים בשורה)
אני רוצה שהגופן בעת הקלדת עברית יהיה אריאל (לדוג') ובעת הקלדה באנגלית calibary (שוב, לדוג')
איך זה קורה....

ואני אלך צעד קדימה... הקלדתי כבר את המסמך הזה... איך אני משנה את הגופנים כנ"ל..

תודה רבה רבה, זה ממש חשוב לי וגם דחוףףף.

RRotem

משתמש פעיל
שלום,
אני רוצה להקליד מסמך בעברית ויש גם מלל באנגלית. די הרבה (לפחות מילה שתיים בשורה)
אני רוצה שהגופן בעת הקלדת עברית יהיה אריאל (לדוג') ובעת הקלדה באנגלית calibary (שוב, לדוג')
איך זה קורה....

ואני אלך צעד קדימה... הקלדתי כבר את המסמך הזה... איך אני משנה את הגופנים כנ"ל..

תודה רבה רבה, זה ממש חשוב לי וגם דחוףףף.
זה אומר שבהגדרות המצב הנורמלי עברית מוגדרת בגופן שונה מאנגלית. פשוט שני את פונט ברירת המחדל באחת מהשפות
Screen Shot 2020-10-18 at 23.55.00.png

RRotem

משתמש פעיל
בלשונית הבית בוורד יש סגנונות (Styles) שמוגדרים כברירת מחדל אבל ניתנים לשינוי. קליק ימני על מצב נורמלי (Normal) יראה לך אפשרת של עריכה. כנסי לזה ותגדירי שעברית ואנגלית יכתבו באותו פונט (אריאל זה פונט שמשותף לשתי השפות). אל תשכחי לסמן שההגדרות ישמרו לכל המסמכים ולא רק למסמך הנוכחי (בתחתית החלון). שימי לב שאני למשל הגדרתי סטייל חדש שנקרא "עברית"
1603133280744.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה