גוונים של שקיעה

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
לא יודע למה אבל בשניה הראשונה שראיתי את התמונה מה שעלה לי בבטן זאת תחושת יום שישי טרום כניסת שבת
תמונה יפה מאוד אולי חלבית משהו (מי שמדבר מיסטר עיצוב גרפי...)

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נגעה לי בלב, התמונה הזאת. כל כך אהבתי את ההגדרה של trew עליה.

בשניה הראשונה היא עשתה לי טוב. אח"כ, כשראיתי את תחתיתה, לא אהבתי אותה. אבל נו, יש ברירה?

גוונים מקסימים בשמים. הבתים, הייתי מעבדת אותם, לא הייתי משאירה אותם כפי שהם. והעיבוד - הייתי מנסה לראות מה יוציא את המירב והמיטב מהתמונה, בהתאם למה שיש בה.

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תמונה יפה.
אכן קצת חלבית אבל אולי זה מה שהופך אותה למיוחדת.

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י סיכת משרד;398578:
נגעה לי בלב, התמונה הזאת. כל כך אהבתי את ההגדרה של trew עליה.

בשניה הראשונה היא עשתה לי טוב. אח"כ, כשראיתי את תחתיתה, לא אהבתי אותה. אבל נו, יש ברירה?

גוונים מקסימים בשמים. הבתים, הייתי מעבדת אותם, לא הייתי משאירה אותם כפי שהם. והעיבוד - הייתי מנסה לראות מה יוציא את המירב והמיטב מהתמונה, בהתאם למה שיש בה.
אפשר לנסות??

קבצים מצורפים

• שקיעה.jpg
    KB 163.4 · צפיות: 7

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיבוד סלקטיבי. סלקטיבי!!!

התמונה פה הרוסה לחלוטין. אם יהיה לי זמן, אנסה אני להוציא ממנה את השראה ומיוחדות.

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
העיבוד הנכון לדעתי הוא משהו בכיוון הזה (מעט משחק עם הלוולס ומעט משחק עם צבעים סלקטיביים בערוץ האפור והשחור).

chefzi

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הרבה יותר טוב!
אבל עדין לא מושלם..
התמונה החלבית איך שהגדירו אחרים הורסת את היופי של התמונה
ויכול להיות לתמונה פוטנציאל!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה