גבירותי ורבותיי

בן אנוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כבר כמה שבועות שאני וכמה מחבריי עוקבים אחרי הנעשה לקראת הכנס,
לפני הכל נקדים שאנחנו באים לכנס ואין בעיות
אבל----
יש תחושה מסוימת שהכנס בעיקרו מיועד לנשים ובשביל לפנות לכל הציבור החרדי אז פתחו גם אגף לגברים,
כך אנו רואים בפורומים, לפי ההרצאות האטרקטיביות לנשים,
והקש ששבר את גב הגמל, בהודעה רשמית של פרוג על הוילונות, "חולמת על וילון חדש? פני לדוכן של הוילונות"...
כמו ש @בן צבי עורר בפורום שם.
אם המצב היה שכל הדו שיח היה פונה לקהל יעד גברי, הנשים היו מדירות רגליהן.
שוב, אנחנו נבוא בשמחה, אבל אם בלו"ז היינו רואים הרצאות בבוקר שמעניינות את הגברים, למשל תחום עיצוב, מיתוג, עימוד - (למעמדים), ניתנת ההרגשה, שהאירוע הוא פונה בעיקר לקהל הנשי.

אולי כבר מאוחר מידי, אבל חשוב כדי להעלות למודעות את הבעיה שמורגשת אצל כמה מחברי שיחיו'...

נערך לאחרונה ב:

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מזדהה לגמרי עם כל מילה שכתובה לעיל...

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אחד הדברים יהיה לי הכי כיף מחר זה להוכיח לכל המתלוננים כמה הם טעו.

פרט להופעה קומית אין למעצבות גרפיות כלום יותר מלמעצבים.

נכון, יש גם קהל של מעצבות פנים... אבל מה זה נוגע לגרפיקאים? בתחום שלכם אין שום יתרון לנשים על הגברים.

בהצלחה, ניפגש מחר!!

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

נכון, יש גם קהל של מעצבות פנים... אבל מה זה נוגע לגרפיקאים? בתחום שלכם אין שום יתרון לנשים על הגברים.

בהצלחה, ניפגש מחר!!
חיים!
קודם כל תודה על התגובה, זה שמגיבים מהמערכת ולא מתעלמים כבר חצי צרה!
אבל זה לא נכון להגיד שבתחום העיצוב אנחנו לא שונים מהנשים...
צריך להסתכל על התמונה בכלליות. אצל הנשים התחום הכי חם זה תחום הצילום והעיצוב פנים נכון יש גם הרבה גרפיקאיות אבל זה ברור שתחום הצילום הוא הרבה יותר חזק אצל נשים מאשר אצל גברים, ולכן רוב הנשים מרגישות בנוח עם ההרצאות שיש להם,
משא"כ אצל הגברים רוב רובם של הגברים הם יותר בתחום העיצוב עימוד מיתוג וכדו' והרבה פחות בתחום הצילום... ולהביא שני הרצאות בתחום הצילום (ההרגשה היא כאילו הביאו אותם לנשים, ויאללה אתם כבר כאן אז כנסו גם לגברים...) ואפס בתחומים השני... זה כמו להביא קורס קיפול בגדים לגברים.... (נכון יש גברים צלמים... יש גם גברים שמקפלים כביסה)

וכן כשאני בודק בקורסים של הנשים (סתם כי זה מה שנפתח בברירת מחדל...) אני רואה שיש להם קורס מאוד מעניין של שוקי דוכדבני על נושא מיתוג.
אז אתה אומר שלנשים אין יתרון בתחום העיצוב... זה לא נכון...
ואם זה כן נכון אז חבל מאוד שזה ההרגשה הרווחת בפי הרבה מאוד גרפיקאים בכלל ומעמדים בפרט!

וכתבתי כל זאת ח"ו שלא על מנת לקנטר, אלא לצורך תשומת לב.
ובעז"ה אשמח מאוד להיפגש מחר! ולהנות!

בן אנוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

בהצלחה, ניפגש מחר!!
תודה, חיים,
באמת נקווה להצלחת כולנו!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה