גבורה יהודית

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
כמה מילים שאולי יוכלו לעזור....

הרבה מלל נכון ויפה
על הכל אפשר להתווכח לכאן ולשם
אם תבדקו כל בגד תוכלו למצוא מה בעייתי בו כי אל תשכחו שכל בגד עוצב בצורה מושכת, אחרת למה ירצו לקנות אותו????????????????
כל אופנה יכולה להיות יפה לאחת ולשניה לא, מבליטה לאחת ולאחרת לא וכו...
אנשים שונים אנחנו
מהי צניעות?
א. יש הלכה והיא ברורה (עם התקנון של משמר התורה, כי לצערינו אנשים לא מבינים לבד וצריך להסביר עד לפרטי פרטים דברים שהיו ברורים ביותר בעבר)
ב. צניעות זה גם רגש ואמרו כבר גדולים שהבעיה הגדולה של הדור היא שאין לנו רגש!!!
וזה מה שצריך לחזק
הייתי אומרת שכאשר נשדר צניעות על אותו גל של כבוד עצמי ושליטה עצמית זה נותן כח וגב להיות מסוגלת לשנות ממה שכולם הולכים וכו'
אבא שלי תמיד היה אומר לנו - תתחילו מודה חדשה....
בהצלחה לכולן ויישר כח לכל העוסקות בתחום - כל מילה מעוררת ומחזקת אשריכם ישראל!

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
סליחה על ההקפצה!
אבל האשכול הזה חייב להסתיים עם מה שיצא ממנו!
אתר - מאגר מומלץ להיכנס
מי שיש לה חומר נוסף לתת לי אשמח לקבל ולהעלות לאתר
וברוך ה' שזימן הכל בדיוק שבדיוק בזמן הזה של ימי הרחמים והסליחות האתר מוכן לכל דורשת
ויש גם פורום שברוך ה' יש לו 162 נרשמות (בערך 60 מתוכם זה בעניני דיאטה :))
ובפורום אנחנו ממשיכות לאזור כח ואומץ להשתנות,
ובעז"ה לקראת החגים הבעל"ט נסתובב לקניות בגדים עם ראש חדש ולב טהור
שנה טובה, מתוקה ומבורכת וכתיבה וחתימה טובה לכולן!

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צניעות או צביעות?

מתנצלת על ההקפצה אבל הייתי חייבת לכתוב
יום א' דר"ה
בבוקר היו עלונים של צניעות בכל ביהכ"נ ומה שהיה בשולחן שלי שמתי בערמה אחת ועיינתי בהם
לפי ה"הלכות" ראיתי שזה מהשאלים
כמו: חובה לצאת עם בגד עליון, אסור ללכת לרופא רק לרופאה, ציורים עם חצאיות ונעליים שחייבים ללכת עם חצאית עד סוף הרגל וכו'
עוד עלון עם סיפור מאשה שעברה מוות קליני והפחדות מפה עד להודעה חדשה, אני סוברת שאפשר לחנך לצניעות בדרכי נועם ללא הפחדות
זה לא הרגיז אותי במיוחד, מה שהרגיז אותי מאוד היה עלון עם סיפור אישי של אשה בנושא שהצניעות יפה לה
אחרי התפילה ציטטתי משפט אחד לאחת הנשים שהיתה בהלם וציוותה לבנות שלה להוציא את כל העלונים החוצה
למחרת אני אומרת לה את יודעת, בעתם היא כתובים שם דברים יותר גרועים ממה שאמרתי לך, היא אומרת לי כן הבחורה שלי סיפרה לי והייתי בהלם מוחלט
איך מביאים כאלה עלונים לביהכ"נ שיש שם בחורות וילדות??? זה נקרא צניעות???

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י חנון;1772007:
מתנצלת על ההקפצה אבל הייתי חייבת לכתוב
יום א' דר"ה
בבוקר היו עלונים של צניעות בכל ביהכ"נ ומה שהיה בשולחן שלי שמתי בערמה אחת ועיינתי בהם
לפי ה"הלכות" ראיתי שזה מהשאלים
כמו: חובה לצאת עם בגד עליון, אסור ללכת לרופא רק לרופאה, ציורים עם חצאיות ונעליים שחייבים ללכת עם חצאית עד סוף הרגל וכו'
עוד עלון עם סיפור מאשה שעברה מוות קליני והפחדות מפה עד להודעה חדשה, אני סוברת שאפשר לחנך לצניעות בדרכי נועם ללא הפחדות
זה לא הרגיז אותי במיוחד, מה שהרגיז אותי מאוד היה עלון עם סיפור אישי של אשה בנושא שהצניעות יפה לה
אחרי התפילה ציטטתי משפט אחד לאחת הנשים שהיתה בהלם וציוותה לבנות שלה להוציא את כל העלונים החוצה
למחרת אני אומרת לה את יודעת, בעתם היא כתובים שם דברים יותר גרועים ממה שאמרתי לך, היא אומרת לי כן הבחורה שלי סיפרה לי והייתי בהלם מוחלט
איך מביאים כאלה עלונים לביהכ"נ שיש שם בחורות וילדות??? זה נקרא צניעות???
גם אצלנו היתה הפצצה מעצבנת :mad: :mad: :mad:

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
חנון היקרה!
בדרך כלל עלונים אלו מופצים ע"י חוזרים בתשובה שהעולם שלהם לא נקי ועדין כמו שלנו
חבל שנוצר מצב שכזה
זו ההזדמנות שלנו להפיץ חומר עדין יותר ומנומס יותר וצנוע יותר, את מוזמנת, יש עכשיו תחרות במגזין קטיפה על מודעות קריאטיביות להחדרת נושא הצניעות:
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=228976
את צריכה להבין אותם שיש להם קהל ויש טיפוסים שכן מתחזקים מהסגנון הזה אולי הם צריכים לשים את זה רק בבתי כנסת בדרום תל אביב ולכתוב 'לא לחרדים'

ואולי זה קשור לכאן גם מה שאמר האדמו"ר מגור:
כשהיתה הזדמנות לשלוט על ארץ ישראל - החילונים תפסו לנו אותה
כשהיתה הזדמנות לחדש את שפת הקודש - החילונים תפסו לנו אותה
ועכשיו כשיורדת לעולם ההזדמנות לחזור בתשובה - שוב החילונים תופסים לנו אותה...

קלסר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קראתי היום ספר מדהים: המסר שמעבר למילים.
תכננתי לקרא 5 דקות. והייתי בטוחה שאפסיק קודם אפילו ונשאבתי עד שראיתי את הכריכה מהצד האחורי שלה.
לכל השאלות שנשאלו כאן ובאשכולות אחרים יש תשובות ברורות וחדות המובנות כל כך להגיון שלנו ולרצון שלנו להיות יפות ועדכניות אבל גם צנועות.
אחרי שקראתי אותו כבר לא הייתי צריכה שיסבירו לי מליוני הסברים זה דיבר בעד עצמו.

אני ממליצה עליו בכל פה לכל אחת שרוצה להיות יותר טובה. לכל מורה זהו בסיס ראשוני בהוראה. ממש מקפצה.

א

אשכולית

אורח
מי כתב/ה את הספר?

ירוק מנטה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י קלסר;1783976:
קראתי היום ספר מדהים: המסר שמעבר למילים.
תכננתי לקרא 5 דקות. והייתי בטוחה שאפסיק קודם אפילו ונשאבתי עד שראיתי את הכריכה מהצד האחורי שלה.
לכל השאלות שנשאלו כאן ובאשכולות אחרים יש תשובות ברורות וחדות המובנות כל כך להגיון שלנו ולרצון שלנו להיות יפות ועדכניות אבל גם צנועות.
אחרי שקראתי אותו כבר לא הייתי צריכה שיסבירו לי מליוני הסברים זה דיבר בעד עצמו.

אני ממליצה עליו בכל פה לכל אחת שרוצה להיות יותר טובה. לכל מורה זהו בסיס ראשוני בהוראה. ממש מקפצה.

איפה אני יכולה להשיג אותו?

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אם כבר הוקפץ..
ברוך ה' הפורום שלנו מענין ומאוד עוזר ומחזק
אני מצרפת כאן דוגמא לאשכול מוצלח שמתפתח עכשיו בפורום
אם יש כאן מישהי שיש לה מה לחזק ועצות לתת
אנא בואי, אל תשאירי את ידיעותיך וכוחך לעצמך
שתפי אותנו ונהיה כולנו חומה בצורה מול היצר המשחית

נ.ב.
העירו לי שהפידיאף לא מתאים לכאן, מקבלת את ההערה, הורדתי
מי שרוצה יכולה לבקש באישי או למייל ואשלח לה
תודה למעירה היקרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה