גבורה יהודית

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשרייכם ישראל.
לגבי הגרפיקה-אולי כדאי גם בגוף הימני לתת בורדו שיהיה קשר בין החלקים.
לגבי התוכן-קטונתי.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תודה!
יש וטו על עניני צניעות?
כי נראה שנמנעים מלהגיב
אשמח לקבל חוות דעת באישי
אני רוצה ליצור פרסום שייקר את ענין הצניעות
אין לי שום בעיה שתקטלו את המסר ותתנו לי על הראש
אם תכווני אותי יהיה לך גם חלק בזיכוי הרבים
אני מתכננת להפיץ את זה איכשהו
תודה רבה

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אני חושבת שצריך רעיון קריאטיבי חזק כדי שהתוכן לא יראה כמו נו... עוד פרוספקט נגד הפאות ושות'.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
הרעיון גדול!
העיצוב יכול לעבור עוד קצת ליטוש

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אהבתי את הרעיון. מעצים ולא מטיף. העיצוב עדין מידי.

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קודם כל שיהיה לך לזכות.
לגבי המודעה: יש כאן רעיון יפה, אבל חסר סדר במודעה והעין לא יודעת כ"כ לאן ללכת קודם. המון טקסטים שמתחרים זה עם זה. קחי את האלמנט שהכי חשוב לך במודעה ותעשי אותו 'מלך', העיקר. ואח"כ בסדר את כל הטקסטים. (אולי ריבועים אחד ליד השני באופן מאורגן ונקי לעין)
מבחינת העיצוב - לדעתי דווקא אם את רוצה לפנות בצורה מכבדת שתדבר אל הדור של 2015 בגובה העיניים צריך לעצב משהו יותר חדשני: פונטים חדשניים ולא מקורות, צבעים ובכלל כל הסגנון של המודעה יותר עדכני. (אולי מודעה בעיצוב שטוח תעשה לך את זה, צריך לבדוק)
(אגב, הפורמט של המודעה צריך להיות ככה? אולי מודעת אורך או פרופורציה תהיה לך יותר נוחה לעימוד בחינת העמדת הויז'ואל והטקסטים שאח"כ)
בהצלחה!

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה לכן!!!
לא היה לי הרבה זמן להקדיש לגרפיקה..
אצטרך לעשות שיעורי בית..
אתן צודקות לחלוטין, תודה על התגובות המחכימות

וידאו פלוס

משתמש צעיר
קודם כל - יישר כוחך
אהבתי את סגנון המסר - לא מטיף, לא צועק (גיהנום וכו') אלא מייקר ומעריך את הצניעות!
הייתי מציעה לך לעצב בשפה יותר 'נשית' עיטורים, צבעים יותר עדכניים.

הגיג

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
המילים 'בחורה בת 19 בחצאית ארוכה' לא משדרות מסר של צניעות... זה כפל מסרים.
הרעיון של המדליה מקסים, אבל אולי הוא היה צריך לבוא עם משהו יותר מתוחכם...
לגבי העיצוב ה'גברי', צודקים.
בהצלחה!!! וכל הכבוד

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י הגיג;1649429:
המילים 'בחורה בת 19 בחצאית ארוכה' לא משדרות מסר של צניעות... זה כפל מסרים.
תודה
לקחתי את המילים בחורה בת 19, בגלל הפרובוקטיביות המסוימת שלהם,
כדי שתמשך אליו מי שהמשפט הזה מושך אותה, וכך המסר יחלחל יותר עמוק
נכון או לא?

לאה ורחל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
התחושה שעולה לי מהמודעה הזו היא :
אוי כמה קשה להיות צנועות זו ממש גבורה
להיות צנועה זה להיות לא יפה...
לא כל אחת יכולה לעמוד בזה...

מנחם מלוין

משתמש רשום
אם יורשה לי להעיר:
א. לדעתי הניסוח לא פרובוקטיבי.
ב. אני לא יודע מה כוחה של מודעה כזו 'להזיז' אנשים, לכל איש או אישה יש את הסגנון שלה. לדעתי הסגנון כאן קצת פשטני ונוטה לאגרסיבי. קצת גברי, נסי לעדן קצת. לדעתי אין בעיה של סדר או עומס מילולי.
ג. הכיוון החיובי של מדליה\הוקרה הוא טוב.
ד. הציטוט של הרב לוגאסי מבטא קצת מסכנות. למה לומר שצניעות היא "נתבזה בשבילי"??
בתור גבר אני יכול לומר שלטעמי אישה צנועה היא הרבה יותר מכובדת מאשר מי שמנסה לצוד ולצודד.
ה. התפלאתי שאף אחד לא העיר לפני, כנראה הניחו לי מקום להתגדר בו: צ"ל "פעל עם" ולא "פעם עם".

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תודה
אני לא רוצה להיכנס לדיונים בעייתיים
אבל בנות שאוהבות להתלבש הם ממש לא רוצות 'לצוד' וכו' ח"ו, הן פשוט נסחפות אחרי המודה
וצריך לעורר בהן את החשק לעשות את רצון ה'

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י סטודיו פלאש;1648721:
בעזרת ה' החלטתי מידי פעם להתנדב להיות גרפיקאית לעסק הצניעות שהוא בפשיטת רגל...
וזה גם לזכות רותי 12 (חברתי היקרה) שלמדתי ממנה שמותר גם לצאת להפסקה
1. אשמח אם תחוו דעתכם על מודעה זו, מבחינת הרעיון, האם נגעתי בנקודה נכונה
2. למה כמה שמדברים על צניעות, לא מצליחים למכור אותה
3. וכן מידי פעם אוכל לתת גרפיקה ללא תשלום למי שרוצה להפיץ חומר בענין הצניעות, אפשר לשלוח לי למייל

1. הסכמתי עם רוב התגובות שמעלי, המודעה לא דברה אל לבי ולא משכה אותי, אפילו להפך.
2. כי צניעות היא צנועה... אי אפשר למכור אותה בראש חוצות.
3. כל הכבוד, אבל באמת חשוב קודם לכוונן את הגרפיקה (אחרי שמכווננים את הטקסט, הבעייתי בכמה נקודות שהועלו כאן) לכיוון הנשי והמעודן.
בהצלחה!

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י pr;1650469:
1.
2. כי צניעות היא צנועה... אי אפשר למכור אותה בראש חוצות.
אשמח לשמוע למה התכוונת וגם אם יש לך רעיון שכן היה מצליח לדעתך לשכנע
תודה רבה

עדין

משתמש רשום
כל מי שיצליח להוציא את נושא הצניעות מהתרגום האוטומטי להידורים מופלגים (שאל ומטפחת לדוגמא) שכרו רב מן השמים, כי רק כך תיהיה אפשרות להנחיל את נושא הצניעות לציבור הרחב (ובעיקר הציבור שעל באמת צריך שיפור רב בצניעות).

היה כדאי לעשות תחרות פרסומית בנושא הצניעות בדומה לתחרות שיש עכשיו בנושא שמירת הלשון!

לא נראה לי מומלץ להביא אימרה מרב ש - 1. שהוא ממותג כנ"ל. 2. מרב שעוסק הרבה בנושא המוסר ותיקון המעשים, וכבר אוטומטי דבריו לא מתקבלים בציבור שאליו בדווקא נדרשת התעמולה הזו. 3. בד"כ מביאים מימרות רק ממובאות קדמוניות או מגדולי הדורות ולא מרב חשוב ככל שיהיה. (אין בדברים אלו מלהפחית כי הוא זה ח"ו מכבודו וכבוד תורתו של רב כל שהוא!).

היה כדאי להביא מימרה של רב אשכנזי שמשתייך דווקא לציבור שדרוש לו יותר תיקון בנושא הצניעות, שאז דבריו יותר מתקבלים.

הסלוגן לדעתי צריך להיות משהו בסגנון זה:
אישה\בחורה חרדית לבושה כדת יהודית.
אופנה יפה כשהיא כהלכה.
מתלבשת יפה - וכהלכה.
יופי אבל יופי אמיתי.
וכדומה

ולא בסגנון שהופך את הלבושה בצניעות כמוסרת נפש והולכת נגד כל הזרם.

יש"כ על היוזמה המיוחדת!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
קודם כל - יישר כח! החדרת נושא הצניעות זה עניין חשוב במעלה, וחשוב מאוד לעשות אותו נכון. למעשה נראה שמודעות רחוב וסטיקרים לא עושים הרבה.
לגבי המסר עצמו - כמו שכתבו: המסר כאן הוא שלהיות צנועה זו גבורה יוצאת דופן, וזה קשה מאוד.
כשהאמת היא, שלהיות צנועה זה קודם כל להבין את ערך הצניעות ואת הקשר שלו עם האישה. כמו כן חשוב להבין מהי הסיבה בשלה נעשתה אבן הבוחן לאבן שאין לה הופכין.

אני מצרפת פוסט חשוב בעניין:
אצל נשים רבות בחברה הדתית משהו מתכווץ בפנים כשהן שומעות את המילה צניעות. ואז מגיעה התנועה האוטומטית: למשוך את החצאית למטה, את החולצה למעלה, לזוז בכיסא ולהרגיש אשמה. או לחילופין, להחליט שאני לא נלחצת ושאני יכולה להיות צנועה בלב וזה מספיק, שאני יכולה לאהוב את ה' בלי כל ההגבלות. ויש כאלה שירגישו בסדר ואפילו ממש טוב עם איך שהן לבושות, וייאנחו על חוסר הצניעות שסביבן. מה יש בנושא הזה שמעורר כל כך הרבה רגשות סותרים? נדמה שאנחנו חיים בעולם שיש בו התנגשות חזיתית בין שתי שפות, והתנגשות זו יוצרת בלבול רב וסתירות פנימיות רבות עוצמה. בשפתה של המדיה העוטפת אותנו, מי שלא נראה – לא קיים. נִראוּת היא שם המשחק. אם עשית ולא פרסמת – כאילו לא עשית. יתרה מזאת, אם יש משהו מוסתר, בדרך כלל זה יהיה משום שהוא שלילי. הסתכלות אחרת לעומת זאת, בעולם היהודי, ככל שדבר מיוחד וחשוב כך הוא יותר מוסתר. מה שגלוי הוא הצד הנמוך יותר, הפחות חשוב, הפחות מוערך. כך לדוגמה ספר התורה מוסתר בתוך ארון הקודש ויוצא ממנו רק בתנאים מסוימים. וכן קודש הקודשים הוא מקום שהכוהן הגדול נכנס אליו רק ביום הכיפורים. ככל שדבר הוא יותר במעלה, פחות אנשים רואים אותו וזהו כבודו. ככל שהוא פחות במעלה, יותר אנשים רואים אותו והוא פחות נחשב. אם ניצור עימות בין השפות, נוכל לראות עד כמה הדיסוננס חזק. נשיות פנימית בשפה היהודית, קול באישה ערווה. קולה הוא פנימי ומבטא את אישיותה הנסתרת, ולכן הוא מיוחד לבעלה, לבני משפחתה ולנשים אחרות. אך לא לגברים זרים. מכיוון שכך, להיחשף לקול של אישה זה לא לכבד את הפנימיות והפרטיות של מי ששרה. לעומת זאת, בשפה התרבותית לא להקשיב לאדם זה למחוק אותו. לא לתת לו להיראות, משמע לפגוע בו. כלומר, אותו מעשה עצמו מתפרש לפנים הפוכות כאשר הנחות היסוד הרוחניות הן הפוכות. הכול בפרשנות כך גם אצלנו לגבי נושא הצניעות. כאשר אישה מודרנית צריכה לא להראות חלק מגופה, היא עשויה לפרש זאת כחוסר כבוד לגופה. חמור מזאת, היא עשויה לפרש זאת כהשפלה של גופה שאותו מסתירים, והרי רק דברים שפלים ולא ראויים מסתירים. ולכן, בגלל שברוך ה' היא מכבדת את עצמה ואת גופה, היא נרתעת מכך ומתקשה להתלבש בצניעות – כלומר להסתיר חלקים מגופה. קודש קודשים אך בעצם, באמת, גופה הוא כמו ספר תורה שמונח בארון הקודש, שרק בתנאים מסוימים יוצא החוצה, או שהוא כמו כל קודש שלא כל אחד זוכה לראות. זה לא עובר מסך. זה נשמע נדוש ולא מובן? לכן שינוי בתפיסת הצניעות הוא שינוי תודעתי עמוק שבא בסתירה מוחלטת לעולם המדיה שאנו חיים בו. זהו אתגר לא קטן שדורש עוצמה רבה וסייעתא דשמיא, וזוהי גם בשורה שיש בידינו להנחיל לעולם הכללי. כבוד ופנימיות, גילוי וכיסוי הם חלק מהותי ורוחני מהנשיות ומקדושתה

בהצלחה!

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
האם תתכחשו לזה שרוב מוחץ של הבנות פשוט נסחפות אחרי החברה
ובת שלא נסחפת היא פשוט גיבורה? וזה באמת לא קל לבחורה בימינו להיות צנועה?

רציתי להודות לכל מי ששלחה לי באישי, תודה!
וכן מישהי שלחה לי את הרעיון הזה, עיצבתי אותו בלי לעצב..., רק כדי לשמוע את חוות דעתכן
האם זה כיוון יותר טוב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה