ב אלול, בהצלחה לכולם.

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
לבקרים של ב' אלול יש ריח מיוחד, לא כמו זה של אל"ף שבו יש ריח של פעם ראשונה, של מקום חדש אלא הבוקר הראשון של השגרה

קמתי מרוגש הבוקר, כבר ידעתי איך נראה בית המדרש מבפנים, אפילו ארוחת ערב כבר אכלנו אמש, ראש הישיבה מסר שיעור פתיחה, והמשגיח מסר וועד מיוחד לשיעור א' אפילו חברותא סידרו לי לסדר שלישי.

כך שהפרפר של הבוקר כבר היה לו מקום בלב, הוא לא הגיע במפתיע, שבע בוקר ירדתי לאוטובוס שחלף על פני כאילו הייתי אוויר וזו לא התפילה הראשונה שלי בישיבה, הסיטרואן החבוטה שאחריה והראש של שמוליק שלמד איתי בחיידר שהציץ מהמושב הקדמי הבהיר לי שיש ניסים אבל בבוקר של מחר כדאי שאני לא אסמוך עליהם.

בית המדרש קידם את פני עדיין לא היה מלא, בחורים הניחו תפילין במובאה, ראש הישיבה כבר ניצב על עומדו ומנה את תיבות ברכות השחר, המשגיח מביט על הנכנסים במבט מלטף, ואני מרגיש את כנפיו של הפרפר כן ההוא של הבוקר, הוא מנענע אותם בתוך הלב מרגיש שהוא מתרגש איתי.

נערך לאחרונה ב:

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
נעים ונקי.
אולי צריך קונטרה או קונפליקט ליצור עניין.
ואולי לא?

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
נעים ונקי.
אולי צריך קונטרה או קונפליקט ליצור עניין.
ואולי לא?
התלבטתי, אבל ראשי לא היה פנוי.
ומצד שני הבן שלי יצא הבוקר ליש"ק ואספתי כמה כאלו בדרך... לא יכולתי להשאיר את זה בלי הפרפר שבלב

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה