בתהליך עבודה

fantasy

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
או שמה היא @Ammo בעצמה, וצוחקת לנו בפנים......
סגנון הציור יותר מדי דומה. וגם ההובי לצייר דמויות של איסתרק...
לי זה חשד רציני ;)

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
או שמה היא @Ammo בעצמה, וצוחקת לנו בפנים......
סגנון הציור יותר מדי דומה. וגם ההובי לצייר דמויות של איסתרק...
לי זה חשד רציני ;)
וידאתי את זה, וזה לא היא.
לא מתחייבת, אבל הסיכויים אומרים שלא.
מצד שני, לכו תדעו... אולי אפילו אני מתחזה ומשתפת איתה פעולה?
אולי בכלל כולנו משתפים איתה פעולה כדי ליצור מצג שווא שהיא בעצם @Ammo בזמן שהיא האקר זדוני שהתפקיד שלו הוא להקים בסתר בסיסי איסוף מידע על המשתמשים באתר תוך כדי פיתויים אל ציורים מלאי קסם מכשף???

כנראה שלעולם לא נדע

פיציקטו

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
תנו לאנשים לצייר ולכשף אותנו כאוות נפשם, הרי אתם לא רוצים שהם יברחו...:(

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני חושבת ש"כישרון" זה מיתוס.
לא, כישרון זה לא מיתוס, מצטערת. כשרון זו מתנת שמיים שקשה מאד להסתדר בלעדיה. לא הכל תלוי בכשרון, אבל זה פלוס גדול מאד.
ואם אתה צעיר חסר כשרון שרוצה מאד להצליח בתחום שבו אתה חסר אותו, אתה עשוי להצליח בזה, אבל יהיה לך קשה- מאד- להתמודד. אז אני לא פה כדי להתנשא או משהו, אלא פשוט, להוריד את הדיון לקרקע מעשית.

וכל זה בלי קשר להערצתי חסרת הגבולות את כישורייך המדהימים, בין אם הם או חלקם מתנת שמיים טהורה ובין אם הם עבודה קשה מאד ויזע של שנים ארוכות

פיציקטו

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מסכימה עם @מרים יעל . כשרון הוא בסיס חובה, לא נראה לי שאפשר בתחום הזה להסתדר בלעדיו, עם כל הרצון וההשקעה.
ועדיין צריך להבדיל בין 'צייר' עם מיומנות מוטורית, תפיסה וזיכרון חזותי, לבין 'אמן' שמסוגל להביע ולבטא רעיונות בצורה וצבע. אלו שני כישורים שונים.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
ועדיין צריך להבדיל בין 'צייר' עם מיומנות מוטורית, תפיסה וזיכרון חזותי, לבין 'אמן' שמסוגל להביע ולבטא רעיונות בצורה וצבע. אלו שני כישורים שונים.
מעולה, זה היה חסר לי. תודה

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
ואגב אני אומרת את זה בתור אחת שלגמרי מאמינה שכשרון ציור לא קובע הכל.
רק בשבוע שעבר מסרתי על זה (בין השאר) הרצאה.
יש קומיקס מאד מפורסם שנקרא 'וואן פאנצ' מאן' ולמי שמכיר את הוובטון (קומיקס רשת) המקורי הוא פשוט מכוער ברמות. זה מצוייר ברמה של ילד בכיתה ח'. והוא נהיה להיט היסטרי, הפך למנגה מודפסת ואח"כ לאנימה, שדורגה בין 30 סדרות הטלויזיה הכי טובות מהז'אנר.
אבל היוצר לא היה חסר כשרון! היה חסר לו כשרון ציור, אבל היה לו כשרון אחר.
הוא היה מקורי ומגניב, הוא היה משעשע, הוא היה מצחיק, הוא היה מותח! הוא ידע להחזיק את הקהל אפילו שהציורים היו מכוערים. מה שאומר, כשרון ציור לא יקבע את ההצלחה, אבל צריך איזהשהו כשרון.

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מסכימה עם @מרים יעל . כשרון הוא בסיס חובה, לא נראה לי שאפשר בתחום הזה להסתדר בלעדיו, עם כל הרצון וההשקעה.
מסכימה עם החלק השני של התגובה..עם הראשון פחות..(-בקטע האבסולוטי שלו.):)

הגיבן

משתמש סופר מקצוען
איך ש @פיציקטו ו @מרים יעל מסבירים את המושג כישרון מקובל עלי.
אם כן, זה לא מיתוס.

לימודים - חובה. (לשלם עליהם, במחילה מהאכסניה, לא תמיד חובה :p)

וגם, בלי קשר: מאוד חשוב לבחור את המקור של הלימודים בבררנות. מקורות השראה גרועים הם כמו רעל. לברוח כמו מאש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה