בשעה טובה המענק לעצמאיים

t.over

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מה נסגר?
אני מקישה את תעודת הזהות
והסיסמא ששלחו לי אתמול למייל

בכניסה לאזור האישי
ומקבלת תוצאה של:
'הפרטים שהזנת לא תואמים את מה שנמצא אצלנו'
'אולי משהו התבלבל?'

מה זה???
תקלה באתר?
גם לי קרה אותו דבר. אצך הסתדר בסוף?

mali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
גם לי קרה אותו דבר. אצך הסתדר בסוף?
גם לי קרה דווקא נכנס מיד לדף, אבל הוא טוען מה שכתבת למעלה וניסיתי להעתיק ישירות מהמייל ולא הלך

וכשאני מנסה להיכנס דרך הקישור בו נכנסתי אתמול להגדרת אזור אישי (כי שם שמרתי סיסמא) הו מנסה לטעון את זה כבר שעות ולא מצליח להיכנס

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
תנסו בשעות הבוקר המוקדמות אז יהי' יותר פנוי כנראה

המאמין

משתמש רשום
כך כתוב באתר:
רשות המיסים.PNG

חיה.

משתמש מקצוען
בסוף הסתדר...

רק אני משפשפת עיני בתימהון מול המילות המופיעות על המסך... כן כן. אני לא טועה... הכנסותיי ירדו בכ-80% [!], והמדינה שינסה מתניים לעזור לי, והחליטה להשתתף בהפסדים שלי ולתת לי מענק שיעזור לי. ומה בפועל קורה? מגישים לי את המענק ביד ימין, וביד שמאל גובים ממני מס על המענק...

הזוי!

פשוט טירוף של קיבעון מחשבתי בנושא המיסוי...

הם לא מסוגלים לתת לך אגורה בלי שתשלם על זה מס..
אפילו שה'הכנסה' הזו היא בעצם מענק בשביל לכסות נזקים והשתתפות של המדינה עם הנזקים העצומים [!!] שהעצמאיים עוברים. אז גם על זה הם גובים מס???

אין לנו על מי להשען אלא על אבינו שבשמים.
כשהוא נותן, זה בלב מלא ופתוח.

פסח כשר ושמח לכולם.

מס הכנסה עובד לפי חישוב שנתי.
בסוף שנת 2020 יראו מה סך הרווחים השנה, ולפי זה יקבע האם וכמה מס תשלמי, אם בכלל.
ככל של"ע תהיה ירידה משמעותית בהכנסות, כמובן בפועל לא תחויבי במס.

michal shiloni

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מצליחה לעבור את כל התהליך, עד השלב האחרון של שליחת בקשה למענק, שם אני לוחצת וזה לא מגיב, כאילו אין יחס ללחיצות שלי על הכפתור הזה, זה קרה לעוד מישהו? מה לעשות?

פוזה גרף

משתמש מקצוען
אני מצליחה לעבור את כל התהליך, עד השלב האחרון של שליחת בקשה למענק, שם אני לוחצת וזה לא מגיב, כאילו אין יחס ללחיצות שלי על הכפתור הזה, זה קרה לעוד מישהו? מה לעשות?
ללחוץ ולהמתיןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
עד שמתפוצצים או עד שזה ממשיך, המוקדם מביניהם!

michal shiloni

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ללחוץ ולהמתיןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
עד שמתפוצצים או עד שזה ממשיך, המוקדם מביניהם!
זה לא מסתובב או משהו, פשוט לא מגיב בכלל, כאילו הכפתור הזה לא עובד...
עדיין לחכות?

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האם לכשיתברר שאני לא זכאית למענק-
הם יגבו את המענק חזרה עם רביות?

חיה.

משתמש מקצוען
האם לכשיתברר שאני לא זכאית למענק-
הם יגבו את המענק חזרה עם רביות?
בדקתי במיוחד בשבילך.
התקנות שחוקקו הם חלק מחוק מ"ה שלילי. בתקנות החדשות רשום מפורש שסעיף 13 לחוק מ"ה שלילי יחול.

תשלום ביתר

13. (א) שולם לעובד מענק בסכום העולה על סכום המענק שהוא זכאי לו לפי פרק זה, יחזיר העובד את ההפרש שבין סכומים אלה (בסעיף זה – סכום היתר), באמצעות רשות המסים בישראל, בתוך 90 ימים מהיום שהמציא לו המנהל דרישה להחזר.

(ב) סכום היתר יוחזר בתוספת הפרשי הצמדה, מהיום ששולם ועד ליום ההחזר, ואם שוכנע המנהל כי סכום היתר שולם בשל מעשה או מחדל של העובד בניסיון להשיג את המענק במרמה – בתוספת הפרשי הצמדה וריבית, על סכום היתר, מהיום ששולם ועד ליום ההחזר.

(ג) על אף הוראות סעיפים קטנים (א) ו-(ב), רשאי המנהל להורות כי סכום היתר לא ייגבה או לא ישא הפרשי הצמדה, כאמור באותם סעיפים קטנים, אם מצא כי הדבר צודק בנסיבות העניין, לרבות בשל מצבו הכלכלי של העובד, ובלבד שלא יורה כאמור אם שוכנע שסכום היתר שולם בשל מעשה או מחדל של העובד שנעשו בניסיון להשיג את המענק במרמה.

(ד) על סכום היתר ועל הפרשי הצמדה וריבית כאמור בסעיפים קטנים (א) ו-(ב) יחולו הוראות פקודת המסים (גביה), כאילו היו מס.

(ה) סכום היתר יקוזז מכל סכום המגיע לעובד לפי הוראות חוק זה.

(ו) שר האוצר רשאי לקבוע סכום יתר מזערי לגביה ולקיזוז; קבע השר סכום כאמור, לא ייגבה ולא יקוזז, לפי הוראות סעיף זה, סכום הנמוך מהסכום האמור.

(ז) בסעיף זה ובסעיף 14, "הפרשי הצמדה וריבית" כהגד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה