בשעה טובה המענק לעצמאיים

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
צריכה את עזרת המומחים,
פתחתי עוסק פטור ב1.9.19. נמצאתי זכאית לפעימה השניה והשלישית, אבל בפעימה הראשונה כתוב שאני לא זכאית מאחר שהעסק נפתח לאחר ה31.8.19, בזמן שבמידע באתר כתוב שהתאריך הקובע הוא ה1.9!

מישהו יודע איך אפשר להעמיד אותם על טעותם?
בטלפון אין מענה וגם למייל לא זכיתי להתייחסות...

אוויר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עצמאי שהוא גם שכיר לא מקבל אבטלה?
מישהו יודע?
קיבלתי רק את המענק לעצמאים והביטוח לאומי חישבו לי את זה כהכנסה

יעכנא בוימלגרין

משתמש מקצוען
צריכה עזרה
פתחתי את העסק 1 ל 8 2018 אך המשכורת הראשונה נכנסה ב2019,הגשתי בקשה ונמצאתי לא זכאית ,ניסיתי לברר ,אמרו לי שכיוון שהעסק נפתח ב 2018 ולא היה שום הכנסות אז אני לא זכאית.
האם יש מה לעשות בעניין? או להגיש ערעור?

עבד משכיל

משתמש פעיל
מישהו יש לו מושג האם מי שפתח עוסק פטור ב-1/11/2019 זכאי לקבל איזשהו מענק מרשות המיסים או מביטו"ל?
וא"כ איך ניתן לקבל זאת?

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש מישהו שהצליח לקבל מענק לפי 2019 למרות שהעסק נפתח קודם?

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מישהו יכול להביא פרטים חדשים מתוכנית סיוע חדשה לשנה שלמה שהתפרסמה היום בהיקף 80 מילראד שקל לשכירים ועצמאים???

שנים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מצ''ב

קבצים מצורפים

• IMG-20200709-WA0021.jpg
    IMG-20200709-WA0021.jpg
    KB 55.7 · צפיות: 61
  • IMG-20200709-WA0022.jpg
    IMG-20200709-WA0022.jpg
    KB 68 · צפיות: 56

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נעזרתם על ידי @יהודה מילר ?
אולי כדאי להחזיר לו טובה?
הוא נותן כאן ובכל הפורום כמויות של מידע, שבמקום אחר היו גובים על כך טבין ותקילין, והוא לא מבקש על כך כלום.
הפעם, הוא מבקש, לא בשביל עצמו, אבל הוא מבקש
כנסו בבקשה ותחזירו לו טובה, כל סכום, אפילו משהו קטן, בשביל להוקיר, וגם לקבל זכויות לפני ראש השנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה