מידע שימושי בשם כל הסולמיות והשטרודלים תפסיקו להעלות כתובות מייל

.....

משתמש מקצוען
אני רוצה לעשות קניה של חד פעמי ויביאו לי הביתה - בית שמש

מנהלת פורום

איש את רעהו
מנהל
מנוי פרימיום
תפני אלי בשמחה למייל

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
אוקי. הכללים בהחלט מובנים אבל לא ידעתי מה הם הכללים
אין שום דרך לעזור לי?
המייל שלי יישאר פה לצמיתות?

YAKOV COHEN

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
על הדרך שואלת את הניקים
יש מה לעשות?
ביקשתי את עזרת המנהלים במחיקת ההודעה ובינתיים רק עוזרים לי להקפיץ אותה :(

אני לא מנהלת בפורום הזה אבל מבינה את המנהלים לגמרי.
מתחננים בלי סוף לניקים: אל תשאירו כתובות מייל.
מייצרים פיצ'ר שמוחק אוטומטית כל כתובת מייל שעולה לפורום.

ועדיין הציבור ממשיך להתחכם בהמוניו ולשים סולמית או סמיילי במקום השטרודל, או לכתוב בעברית את ה'גימייל קום'.

ואז קורה הצפוי מכל, במיוחד כשהניקית עושה רושם של צעירה חסרת נסיון - היא מתחילה לקבל הודעות מטרידות, בוטות יותר או פחות.

השלב הבא - הניקית המוטרדת פונה למנהלים בדרישה למחוק את המייל מכל ההודעות בהן כתבה אותו, ולעיתים גם מטילה עליהם עבודות חקירה ('כדאי שתבדקו מי זה הניק ששולח לי הודעות כאלו!').

והם יושבים ומורטים את מטפחתם או זקנם, ולא יודעים איך עוד, באיזו שפה, באיזו לשון, אפשר להסביר לאנשים כך שיבינו, שלא-מפרסמים-מיילים-בפורום-ציבורי.

כי לאף אחד אין כוח לטפל במטרידנים שיעוטו עלייך אח"כ, או לעבור הודעה-הודעה ולמחוק את כל אזכורי המייל.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עוד עצות לבנות 18:

אין לי מושג למה אתן פה במקום ללמוד לבגרויות או ל'חוצים', ולמה אבא שלכן לא מפקח על מה שאתן עושות ליד המחשב.
אבל אם כבר באתן, אולי תבחרו שם ניק מזוהה פחות מ'יפיתי בת 17' או 'שרית המושלמת!'? שם שלא יצרח למרחוק 'כאן יש נערה חרדית שמשוטטת ברשת לבדה'?!
אל תעדכנו בפורום גלוי מה הסטטוס ו/או הגיל ו/או מקום הלימודים שלכן.

אל תעלו כתובות מייל, ריבונו של עולם, אל תעלו כתובות מייל, תקשיבו למנהלים שהגיל שלהם כפול ממכן כמעט, נכון שאתן הכי חכמות בעולם, אבל בכל זאת, לפעמים לזקנים יש עצות טובות: לא - מעלים - כתובת - מייל - פרטית - לפורום - פתוח. בטח לא אחרי שכתבת שאת לומדת בתיכון 'בנות לאה', או שאת מחפשת מתכון לכוסיות מוס לאירוסי החברה.

והעיקר: שתהיו בריאות.

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
אני לא מנהלת בפורום הזה אבל מבינה את המנהלים לגמרי.
מתחננים בלי סוף לניקים: אל תשאירו כתובות מייל.
מייצרים פיצ'ר שמוחק אוטומטית כל כתובת מייל שעולה לפורום.

ועדיין הציבור ממשיך להתחכם בהמוניו ולשים סולמית או סמיילי במקום השטרודל, או לכתוב בעברית את ה'גימייל קום'.

ואז קורה הצפוי מכל, במיוחד כשהניקית עושה רושם של צעירה חסרת נסיון - היא מתחילה לקבל הודעות מטרידות, בוטות יותר או פחות.

השלב הבא - הניקית המוטרדת פונה למנהלים בדרישה למחוק את המייל מכל ההודעות בהן כתבה אותו, ולעיתים גם מטילה עליהם עבודות חקירה ('כדאי שתבדקו מי זה הניק ששולח לי הודעות כאלו!').

והם יושבים ומורטים את מטפחתם או זקנם, ולא יודעים איך עוד, באיזו שפה, באיזו לשון, אפשר להסביר לאנשים כך שיבינו, שלא-מפרסמים-מיילים-בפורום-ציבורי.

כי לאף אחד אין כוח לטפל במטרידנים שיעוטו עלייך אח"כ, או לעבור הודעה-הודעה ולמחוק את כל אזכורי המייל.

רק לצורך הבהרה: ניקים חדשים לא מכירים את הכללים, האזהרות וגם אם מודעים לתופעה לא באמת צופים שכתובת מייל אחת תסכן אותם.

בנברקית

משתמש מקצוען
עוד עצות לבנות 18:

אין לי מושג למה אתן פה במקום ללמוד לבגרויות או ל'חוצים', ולמה אבא שלכן לא מפקח על מה שאתן עושות ליד המחשב.
אבל אם כבר באתן, אולי תבחרו שם ניק מזוהה פחות מ'יפיתי בת 17' או 'שרית המושלמת!'? שם שלא יצרח למרחוק 'כאן יש נערה חרדית שמשוטטת ברשת לבדה'?!
אל תעדכנו בפורום גלוי מה הסטטוס ו/או הגיל ו/או מקום הלימודים שלכן.

אל תעלו כתובות מייל, ריבונו של עולם, אל תעלו כתובות מייל, תקשיבו למנהלים שהגיל שלהם כפול ממכן כמעט, נכון שאתן הכי חכמות בעולם, אבל בכל זאת, לפעמים לזקנים יש עצות טובות: לא - מעלים - כתובת - מייל - פרטית - לפורום - פתוח. בטח לא אחרי שכתבת שאת לומדת בתיכון 'בנות לאה', או שאת מחפשת מתכון לכוסיות מוס לאירוסי החברה.

והעיקר: שתהיו בריאות.
אז רק פרימיום?

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
רק לצורך הבהרה: ניקים חדשים לא מכירים את הכללים,
זה חלק מהבעיה, ההתעלמות מהחוקים.
אז באמת, למה ניקים חדשים לא קוראים את הכללים?
(מופיע פה בראש פורום איש את רעהו)
הגיע הזמן שכולם יעשו זאת!!!

אילה-עריכה לכל מטרה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם כבר מדברים. לפחות ברמה ההצהרתית נראה שהיה ראוי ליצור הגבלת גיל מינימום לכתיבה בפורום שמטרתו הרשמית היא תחומים מקצועיים.
אין חובה לרשום כשנרשמים לפרוג, מה הגיל שלך. כך שאין דרך ליצור הגבלה כזו

תודה על החיים

משתמש צעיר
אם כבר מדברים. לפחות ברמה ההצהרתית נראה שהיה ראוי ליצור הגבלת גיל מינימום לכתיבה בפורום שמטרתו הרשמית היא תחומים מקצועיים.
הם לא יכולים לדעת מי יושב מאחורי המחשב.....
כך שאין דרך לאכוף את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה