עזרה בשם האיזון - יש לכם סיפור על מלמד טוב במיוחד? שתפו!

• פותח הנושא 550
  • פורסם בתאריך

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא רוצה להעיר דובים מריבצם, אבל אולי נשמע מכל הניקים הביקורתיים באשכולות השכנים איזה סיפור המחמם את הלב.
איך כתב פותח האשכול, בשם האיזון!

נערך לאחרונה ב:

תודה לך ה’

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הבן שלי, ילד חכם ומאוד מאתגר מבחינת משמעת...
יש לו רבה מיוחד מאוד השנה, שיודע איך לגשת אליו בבחינת "חינוך לנער על פי דרכו".
הבן שלי ממש אוהב אותו, הרבה היה חולה לכמה ימים והבן שלי ביקש שנקנה לו מתנה, רבה מיוחד במינו...

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אולי התלונה עלינו אמר לי רב'ה פעם אני כמעט 12 שנה מלמד, בודדים הם אלו שהתקשרו להגיד תודה, או להתקשר למנהל להגיד איך הם נהנים אצלו, לעומת עשרות פעמים של טלפונים של הערות והארות...

פרפר סגול

משתמש מקצוען
ואני הייתי שמחה מאד לקבל פרס.
יש הרבה קטגוריות שניתנות לשיפוט.
לדוג גיוון בדרכי הוראה, מטלות יוצרות ענין ועוד...

הוליב

משתמש פעיל
אבא שלי רבה בחיידר
בא לבית של אחד התלמידים כדי להשלים לו חומר לימודי בגלל שהילד החסיר כמה ימים כי לא הרגיש טוב.
כשהגיע רק האמא והילד היו בבית (האבא לא היה)
הוא פשוט התיישב עם הילד בחדר מדרגות ולמד איתו שעה
(בד"כ ילד שמחסיר כי לא מרגיש טוב- ההורים מקבלים טלפון אם הם מעוניינים שהילד ישמע דרך הטלפון את השיעור וכמובן כולם מברכים ברפואה שלימה...)

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אני מקפיץ את זה.
בגלל ש:

כל הזמן אני שומע מקולגות שמשקיעים את הנשמה בלמידה מרחוק הרגשות לא נעימות.
ההורים....
חלקם מעריכים,
אך חלקם מקטרים על הרב'ס והמורות שחוגגים להם בבית ומקליטים שיעורים.

אז הנה, בשם האיזון,
מי שיש לו מילות פרגון לרב'ס ולמורים "העצלנים",
שתוך כדי הלמידה מרחוק של צאצאיהם - הבנות והבנים,
מתזזים הם, ולשפופרת הטלפון כל העת פונים.
נשמח אם יעלה את מילותיו עלי אשכול כאן וישמח את לב אלו אש כל הזמן בזכוכית מגדלת נבחנים.

תודה מראש בשם חבריי ועמיתותיי.

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
אני מקפיץ את זה.
בגלל ש:

כל הזמן אני שומע מקולגות שמשקיעים את הנשמה בלמידה מרחוק הרגשות לא נעימות.
ההורים....
חלקם מעריכים,
אך חלקם מקטרים על הרב'ס והמורות שחוגגים להם בבית ומקליטים שיעורים.

אז הנה, בשם האיזון,
מי שיש לו מילות פרגון לרב'ס ולמורים "העצלנים",
שתוך כדי הלמידה מרחוק של צאצאיהם - הבנות והבנים,
מתזזים הם, ולשפופרת הטלפון כל העת פונים.
נשמח אם יעלה את מילותיו עלי אשכול כאן וישמח את לב אלו אש כל הזמן בזכוכית מגדלת נבחנים.

תודה מראש בשם חבריי ועמיתותיי.
רציתי לשתף אותכם על מלמד שאשתו כעת ילדה במזל טוב, ובבית יש לו עוד שני קטנטנים וכמובן עוד שניים שמאזינים לרבם דרך הטלפון, ובתוך כל המהומה הוא מוסר לתלמידיו שיעורים, והצורה שהוא מרתק אותם למרות כל הקשיים היא מיוחדת ברעיונות מפוצצים,
וכן על מלמד נוסף שיקר לליבי במיוחד, שראיתי אמש תמונות מתלמידיו שלומדים בשקידה בבית, וכן יצירות שתלמידיו בנו על החומר הנלמד בטלפון, ופשוט השתוממת מהנאה!
אשריהם ואשרי חלקם שירבו כמותם!!

סתם אחת

משתמש מקצוען
בתור אישתו של מורה אני יכולה להעיד שאין גבול להשקעה דווקא בימים האלו.
לדעתי הוא עובד יותר ממה שהיה עובד לפני עידן הקורונה.

אז אולי בגלל שאני יודעת את גודל הקושי בלהעביר שיעורים בזום, להקליט שיעורים ולהעלות למערכת, להתקשר לתלמידים הביתה לשיחות מידי פעם, לשלוח להם חומרים ודפי עבודה, לטפל בכל הדברים שמורה אמור לטפל , אבל --- מרחוק..... (כמובן תוך כדי שיש לך עצמך מספר זאטוטים להעסיק 24 שעות, ולדאוג שיתקשרו בעצמם לקו שלהם ללמוד, פלוס כל המטלות השוטפות בכל בית....)

אני מעריכה. מאד מאד מאד.

פרפר סגול

משתמש מקצוען
בתור מורה שמעלה שיעורים ועורכת ועידות ומחלקת ואוספת מבדקים.
ועורכת פעולות חברתיות.
אני מעריכה מאד את המורים.
אבל, פר
במצב בו יושבים המוני ישראלים ומובטלים אני מרגישה ברת מזל.ומזמור לתודה לד' על כך ובבקשה על העתיד!
ולא איזה נעבאכית שמישהו צריך לעודד אותה.

כיף של חויה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לבן שלי יש רבה מעולה!!!
לא מבינה למה אימהות אחרות לא מעריכות!??
שולח שיעורים מוקלטים.
וגם העתקה למייל.
עם מילות געגוע לתלמידים.
דפי סיכום המשנה עם ציורים!!
סיפור בהמשכים כל יום!!!
הבן שלי מחכה לערב לשמוע את המשך הספור!!
אין דברים כאלו.
אפילו בחג שהיה חופש..
שלח שיעורים בתורה משנה והלכה.
כל הזמן אנו מפרגנים לו.
שולחים למנהל העתק של הכרת הטוב.
ומגיע לו ביושר!!!
אדם שמשקיע את הנשמה לתלמידים!
בנימה אישית: הרבה הוא בנ"א ומחכה למילה טובה.
ומצד הכרת הטוב. ..

קקאו

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
בתור אישתו של מורה אני יכולה להעיד שאין גבול להשקעה דווקא בימים האלו.
לדעתי הוא עובד יותר ממה שהיה עובד לפני עידן הקורונה.

אז אולי בגלל שאני יודעת את גודל הקושי בלהעביר שיעורים בזום, להקליט שיעורים ולהעלות למערכת, להתקשר לתלמידים הביתה לשיחות מידי פעם, לשלוח להם חומרים ודפי עבודה, לטפל בכל הדברים שמורה אמור לטפל , אבל --- מרחוק..... (כמובן תוך כדי שיש לך עצמך מספר זאטוטים להעסיק 24 שעות, ולדאוג שיתקשרו בעצמם לקו שלהם ללמוד, פלוס כל המטלות השוטפות בכל בית....)

אני מעריכה. מאד מאד מאד.
הקושי בימים אלו הוא הרבה יותר עצום, אם בזמן רגיל יש את הלוח להמחשות, דרך הטלפון אין!!! וממילא כשאני מכין חומר אני צריך לחשוב כפול איך אני מעביר להם את ההמחשות שאני עושה בכיתה דרך הטלפון שזה הרבה יותר קשה, מעבר לעניין של הטלפוני עידוד שצריך דבר יום ביומו, חידונים סיפורים וכו'... כך שלעבוד בזמן רגיל אפילו שזה יותר שעות ומחוץ לבית זה הרבה יותר קל, כמובן יש לזכור את מה שכתב ידידי ר' @אבא ל6 על רב'ה מסויים שצריך לתמרן יחד עם ילדיו שגם הם בשיעורים וכו'... ובקיצור זה לא פשוט כמו שיש הרבה שחושבים!!!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה