בשידוכים? מתלבטת? חוששת? ---- מחר! זו ההזדמנות שלך!!

שלום לך – בחורה יקרה – הנמצאת לפני או בתוך השלב החשוב של החיים: תקופת השידוכים.

כאן שרה, ממכון "בנין הבית היהודי" בהכוונת הרב שמחה כהן שליט"א.

בוודאי יש לך שאלות רבות המטרידות אותך בתקופה חשובה זו של השידוכים, ותרשי לי לנחש, שלא על כולם יש לך תשובה מספקת...

לשם מה נועד תהליך השידוך? איך מבררים? מה מדברים בפגישות? עד כמה יש לתת משקל ל'מראה החיצוני'? כיצד יש להתנהג כאשר יש חוסר בהרגשת 'משיכה'? האם יש דרכים להתמודדות עם פחד הנישואין? מתי ניתן לסגור בצורה 'חיובית'? ועוד...

רציתי לבשר לך שהכל עומד להשתנות!

די לספיקות! די לשאלות המציקות!

מהיום יש תשובות לכל השאלות!!!

אני שמחה לבשר לך, שמכון בנין הבית היהודי פותח קורס בדיוק בשבילך, בו תקבלי הדרכה מקיפה ויסודית בכל הקשור לנושא השידוכים, עם כלים נפלאים שיעזרו לך להגיע בס"ד לחופה בזמן הקרוב בלב רגוע, על פי משנתו ובהכוונתו של הרב שמחה כהן שליט"א

מה כלול בקורס?

• ששה מפגשים של הדרכה מקיפה על כל שבעת שלבי השידוך, החל מהבירורים ועד לרגע סגירת הוורט.
  • ליווי פרטני של יועצת שידוכים לכל בחורה.
  • שיעור הכנה מיוחד לתקופת האירוסין.
  • מתנה: 'יומן השידוכים שלי' שילווה אותך לאורך כל תקופת השידוכים.

השיעור הראשון בסדרה הייחודית יתקיים מחר יום שני ב' טבת

צרי איתי קשר כעת, ואשמור לך מקום לשיעור הראשון ללא התחייבות!

שימי לב: נותרו לי מקומות אחרונים! כל הקודמת זוכה!

כדי להירשם, שלחי לי כעת מייל לכתובת: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> עם שמך המלא, ומספר הטלפון שלך, ואשלח לך בחזרה אישור הרשמה, עם הפרטים המדויקים של מקום הקורס. תוכלי גם לדבר איתי בטלפון: 052-7657630

כמה הקורס עולה? עלות הקורס הוא 600 ₪ בלבד ל-30 נרשמות הראשונות. לנרשמות לאחר מכן העלות היא 750 ₪.

רוצה לקבל הנחה? זה פשוט מאד! שלחי את הקישור לעמוד הזה לחברותייך, ותעדכני אותי על כל חברה שהצטרפה דרכך.

מתי הקורס מתקיים? הקורס יתקיים בע"ה בכל יום שני בין השעות 19:00-20:30 במיקום מרכזי בירושלים.

תוכלי גם להתרשם ממודעת הפרסום שלנו בקובץ המצורף.

שיהיה בהצלחה, ובשורות טובות במהרה!

יש לך שאלות? כתבי לי באשכול הזה.
אני כאן, בשביל לענות לך על הכל.

שרה.
052-76-57-630

נ.ב.

ביום שלישי הקרוב, יפתח בע"ה קורס נוסף לאימהות לילדים בשידוכים, בקורס נבין מהי ההתנהגות הנכונה של ההורים עם הילדים בתקופת השידוכים והאירוסין, נלמד גם על ההכנות לחתונה / יחסי כלה וחמותה / ביקורי הילדים בבית ההורים ולהיפך / תקופת ההמתנה לנכדים, ועוד...

כמו כן ישנו קורס מיוחד להכשרת יועצות שידוכים ברמה איכותית וגבוהה מאד, שיפתח בע"ה ביום ראשון בשבוע הבא.

אם זה מעניין אותך – דברי איתי! (אם את מעוניינת במסלול של היועצות, אני ממליצה לך להירשם כבר עכשיו. מסלול זה הוא המבוקש ביותר, בעיקר בגלל שאנחנו דואגים לפרסם את היועצות שלנו!)

קבצים מצורפים

• בנין הבית היהודי.jpg
    1.2 MB · צפיות: 53
נערך לאחרונה ב:
יש מפגשים בבני ברק?

כל הכבוד על היוזמה הברוכה!
שתזכו להיות שליחים טובים לעוד בתים שיבנו בעז"ה.

לבינתיים השיעורים הם בירושלים. מקווים בעתיד להתרחב בעז"ה.

אך שווה להגיע גם מבני ברק! הקורס יחסוך לכם חודשים, ולפעמים גם שנים של שידוכים, וזה עולה יותר מנסיעה מחוץ לעיר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה