השקעות בשורה משמחת!! מסלולים מנייתיים בקרנות השונות שקיבלו הכשר!! כולל בחיסכון לכל ילד!!

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

זעירא

משתמש פעיל
העברתי את ילדי לאינפניטי לפני כמה שבועות וזה עוד לא בוצע. למה?

yyff

משתמש פעיל
אני העברתי לפני חודש בדיוק, וזה כבר עבר.

יש אפשרות לבדוק בקלות באיזה קופה נמצאים ע"י תחילת תהליך של הוספת 50 ש"ח נוספים, ובאמצע התהליך מופיע באיזה קופה הילד נמצא, ואז אפשר לצאת מהחלון.
להלן הקישור להוספת 50 ש"ח: https://b2b.btl.gov.il/BTL.ILG.Payments/TochnitChisachonYeledForm.aspx?fromInfo=637595275394328799

מעניין ומקורי

משתמש צעיר
ראיתי כתבה בהמודיע (מדורים) שהדמי ניהול מהצבירה המינמאלים בקרן פנסיה יעלה...
האם זה יהיה לכל מי שכבר נמצא במסלול כלשהוא או רק מכאן ולהבא?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
ראיתי כתבה בהמודיע (מדורים) שהדמי ניהול מהצבירה המינמאלים בקרן פנסיה יעלה...
האם זה יהיה לכל מי שכבר נמצא במסלול כלשהוא או רק מכאן ולהבא?
מי שנמצא בקרנות הנבחרות, דמי הניהול שלו מובטחים ל10 שנים מיום ההצטרפות.

זעירא

משתמש פעיל
אני העברתי לפני חודש בדיוק, וזה כבר עבר.

יש אפשרות לבדוק בקלות באיזה קופה נמצאים ע"י תחילת תהליך של הוספת 50 ש"ח נוספים, ובאמצע התהליך מופיע באיזה קופה הילד נמצא, ואז אפשר לצאת מהחלון.
להלן הקישור להוספת 50 ש"ח: https://b2b.btl.gov.il/BTL.ILG.Payments/TochnitChisachonYeledForm.aspx?fromInfo=637595275394328799
תודה על הרעיון
בדקתי ואכן אף אחד לא עבר

רמיזא

משתמש מקצוען
גם אני העברתי ועוד לא בוצע, התקשרתי אליהם ואמרו לי שזה מתבצע רק אחרי הם מקבלים הפקדה ראשונה מביטוח לאומי. מעניים אבל זה מה שהם ענוץ

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L

"ארי בכרמים, post: 9206790, member: 72014"]
נולד לי תינוק במזל טוב כמה כסף יצטבר בקרן בגיל 18 לפי תשואות העבר ? (אני מוסיף/פה 50 ש"ח)
כ 60,000 ש"ח
ואם אעביר את בני ל'מור חסכון לילד חוסכים המעדיפים סיכון גבוה' כמה כסף יצטבר בקרן בגיל 18 לפי תשואות העבר ? (אני מוסיף/פה 50 ש"ח)
כ 45,000 ש"ח
ואם אעביר את בני ל'אלטשולר שחם חיסכון לילד - הלכה' כמה כסף יצטבר בקרן בגיל 18 לפי תשואות העבר ? (אני מוסיף/פה 50 ש"ח)
כ 41,500 ש"ח
[/QUOTE]

והסכום שרשום פה, זה לפני המס או אחרי הורדת המס?

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
"ארי בכרמים, post: 9206790, member: 72014"]
נולד לי תינוק במזל טוב כמה כסף יצטבר בקרן בגיל 18 לפי תשואות העבר ? (אני מוסיף/פה 50 ש"ח)
כ 60,000 ש"ח
ואם אעביר את בני ל'מור חסכון לילד חוסכים המעדיפים סיכון גבוה' כמה כסף יצטבר בקרן בגיל 18 לפי תשואות העבר ? (אני מוסיף/פה 50 ש"ח)
כ 45,000 ש"ח
ואם אעביר את בני ל'אלטשולר שחם חיסכון לילד - הלכה' כמה כסף יצטבר בקרן בגיל 18 לפי תשואות העבר ? (אני מוסיף/פה 50 ש"ח)
כ 41,500 ש"ח

והסכום שרשום פה, זה לפני המס או אחרי הורדת המס?
[/QUOTE]
לפני.
כל הסכומים לסבר את האוזן ולא מדויק.

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אין מס על רווחי הון בחיסכון לכל ילד
אז מה זה שנכתב פה:
בכל סוג של קרן יש את כללי המס שלה.

וציטוט מכאן https://hly.gov.il/
כללי
את כספי החיסכון ניתן למשוך רק כשילדכם יגיע לגיל 18, למעט במקרים חריגים.
כדי למשוך את כספי החיסכון עליכם לפנות לקופת הגמל או לבנק, שמנהלים את כספי החיסכון של ילדכם, ולחתום על טופס בקשה למשיכת כספים שנמצא באתר הביטוח הלאומי. את הטופס ניתן למצוא גם באתר האינטרנט של קופת הגמל או הבנק, שמנהלים את כספי החיסכון של ילדכם.
במועד משיכת כספי החיסכון, חלקם או כולם, ינוכה מסכום המשיכה מס רווח הון.
שימו לב! ילד שכספו מנוהל בקופת גמל להשקעה והחליט להמשיך לחסוך את הכסף שנצבר לזכותו בקופת הגמל עד לגיל פרישה מעבודה, יוכל לקבל את כספי החיסכון לאחר הפרישה כקצבה, ללא תשלום מס רווח הון.

זעירא

משתמש פעיל
תודה!
טעיתי (כנראה התבלבלתי עם דמי ניהול)
עדיף אם כן לחסוך 50 שקלים נוספים בקרן השתלמות למי שיש ששם אין מיסוי מאשר בזה.

מדבר לעניין

משתמש פעיל
@מקצועי בלבד ,
את יכולה להעלות קישור לאתר שמראה את כל הקופות וכמה כל קופה הרוויחה בממוצע בשנים האחרונות.
כ"כ אשמח לקבל קישור למקום שמראה את ממד המחירים לצרכן ב20 שנה האחרונות.
תודה רבה רבה, על כל הידע המחכים.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
את יכולה להעלות קישור לאתר שמראה את כל הקופות וכמה כל קופה הרוויחה בממוצע בשנים האחרונות.
פנסיה נט, לקרנות פנסיה.
גמל נט, לכל השאר.
כ"כ אשמח לקבל קישור למקום שמראה את ממד המחירים לצרכן ב20 שנה האחרונות.

מעניין ומקורי

משתמש צעיר
אשמח לעזרה, לפני 3 שבועות בערך העברתי את קרן הפנסיה ממנורה להלמן אלדובי, תכל'ס המעביד הפקיד לי לקרן בהלמן ב10 לחודש ועדיין אני לא רואה שום שקל באיזור האישי... יש למישהו מושג מתי רואים את ההפקדות?
תודה מראש

A052

משתמש סופר מקצוען
הרבה פעמים זה מתעדכן באזור האישי רק בחודש הבא נכון ל30 הקודם.

תוכלו לשאול בטלפון או במייל.

צבע ורוד

משתמש צעיר
הסוכן ביטוח אמר לי שכדאי שכעת התוצאות של מסלול הלכה בקופת גמל לחיסכון מאד גבוה יחסית לכל הקופות,
האם זה נכון וללכת על זה?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה