השקעות בשורה משמחת!! מסלולים מנייתיים בקרנות השונות שקיבלו הכשר!! כולל בחיסכון לכל ילד!!

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
כל מה שכתוב כאן מאוד מפתה, אבל יש לי שאלה אם זה באמת כל כך בטוח למה זה נקרא בסיכון גבוה? כמו שבעוד 5 שנים זה יכול להיות בנפילה גם בעוד 15, 20 שנה יכול, אני שואלת כי אני רוצה לעשות את זה אבל מפחדת, בעצם אם זה היה כמו שאתם מתארים אז כולם היו הולכים על המסלולים האלו לא כך?
תקראי את המאמרים האלו.

ולגבי זה שכולם ילכו על זה.
בהחלט.
חלק גדול מהכסף נמצא במסלולים בסיכון גבוה ובמיוחד של הילדים הקטנים.
כי אנשים שלא מחפשים הכשר שמעו כבר מזמן לדעת הכלכלנים ובחרו לילדים הקטנים במסלולים בסיכון גבוה.

פנדורה

משתמש מקצוען
אשמח מאד אם תוכלי לעדכן אחריי בדיקה היכן הכי משתלם להעביר את כספי חסכון לכל ילד וגמל להשקעה בקופות המנתיות הכשרות מבחינת הדמי ניהול.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אשמח מאד אם תוכלי לעדכן אחריי בדיקה היכן הכי משתלם להעביר את כספי חסכון לכל ילד וגמל להשקעה בקופות המנתיות הכשרות מבחינת הדמי ניהול.
בחיסכון לכל ילד אין דמי ניהול עד גיל 21 [עד אז המדינה משלמת] ובכל מקרה דמי הניהול זהים בכל החברות.

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
"מסלול הלכה – נכסי המסלול יהיו חשופים למניות שנסחרות בחו"ל, בשיעור חשיפה שלא יפחת מ-75% ולא יעלה על 120% מנכסי המסלול. חשיפה לנכסים כאמור תושג באמצעות השקעה במישרין, בנגזרים, בתעודות סל, בקרנות נאמנות או בקרנות השקעה. יתרת הנכסים תושקע בכפוף להוראות הדין, ובכפוף לשיקול דעתה של ועדת ההשקעות."

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מזל טוב!!
לכל מי שחיכה לקרן חיסכון לכל ילד 100% מנייתית וכשרה ובשיטת העקיבה הפאסיבית, [כפי שאני דוגלת בה] הרגע הזה הגיע!!
וכן מסלולים כשרים גם בשאר סוגי הקרנות.
ברכות לכל העוסקים במלאכה.
עכשיו אפשר לפרסם שמדובר בחברת אינפיניטי, ובהכשר תשואה כהלכה.
כל המסלולים המנייתים הם 100% רק במניות ועוקבות אחרי המדד העולמי msci world all country שזה מדד מעולה, מדד העוקב אחרי תשואותיהן של כ2,500 מניות מ46 מדינות.
לפרטים על המסלולים הכשרים ניתן לראות כאן-
צפה בקובץ המצורף 880306
אז מה המסלול הכי מומלץ מבינהם לילדים מתחת לגיל 4?

משתדרגת

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
חשוב לציין שכאמור המסלולים הכשרים האלו, הן בחיסכון לכל ילד והן בקופת גמל להשקעה מדובר בקרנות 100% מנייתיות שעוקבות גם אחרי מדד msci world all country.
כמו כן תשואה כהלכה עשו מאמצים גדולים בשביל שהמסלולים האלו יהיו כשרים לדעת כולם כולל לדעת רבני גלאט הון.
כך שיש פה בשורה משמחת לכולם!!

למה באתר כתוב שלא יפחת מ75 אחוז, זה אומר שהם לא מתחייבים על 100 אחוז?
ועוד שאלה, כתוב באתר שההשקעה היא גם במישרין, זה סתם ניסוח רשמי אבל בפועל אין החזקה ישירה?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
למה באתר כתוב שלא יפחת מ75 אחוז, זה אומר שהם לא מתחייבים על 100 אחוז?
ועוד שאלה, כתוב באתר שההשקעה היא גם במישרין, זה סתם ניסוח רשמי אבל בפועל אין החזקה ישירה?
לא יודעת למה הם מנסחים ככה.
ככל הנראה הניסוח ישן ועוד לא השתנה.
במציאות הם משקיעים רק במדד ולא בהחזקה ישירה.

אניס

משתמש פעיל
מזל טוב!!
לכל מי שחיכה לקרן חיסכון לכל ילד 100% מנייתית וכשרה ובשיטת העקיבה הפאסיבית, [כפי שאני דוגלת בה] הרגע הזה הגיע!!
וכן מסלולים כשרים גם בשאר סוגי הקרנות.
ברכות לכל העוסקים במלאכה.
עכשיו אפשר לפרסם שמדובר בחברת אינפיניטי, ובהכשר תשואה כהלכה.
כל המסלולים המנייתים הם 100% רק במניות ועוקבות אחרי המדד העולמי msci world all country שזה מדד מעולה, מדד העוקב אחרי תשואותיהן של כ2,500 מניות מ46 מדינות.
תודה רבה על כל המידע המפורט!
ידוע לך אם יש מסלול חסכון לכל ילד כשר שעוקב אחרי מדד הS&P500?
מבדיקה קלה שערכתי התשואה גבוהה בכ-40% יותר ממדד ה-msci.

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
לא יודעת למה הם מנסחים ככה.
ככל הנראה הניסוח ישן ועוד לא השתנה.
במציאות הם משקיעים רק במדד ולא בהחזקה ישירה.
הם לא מתחיבים ל100% , זה בגלל שינויים שקורים כל הזמן, אנשים חדשים מצטרפים וחייב להיות כסף מזומן לפעמים .
זה לא סותר את המדיניות .

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
ידוע לך אם יש מסלול חסכון לכל ילד כשר שעוקב אחרי מדד הS&P500?
מבדיקה קלה שערכתי התשואה גבוהה בכ-40% יותר ממדד ה-msci.
היתה גבוהה את מתכוונת.
אז אולי תחפשי מניה ספציפית שהצליחה יותר בעבר ותקני אותה? או מדד ספציפי (של רפואה , ביוטכנולוגיה , הם הצליחו מאד!)
אם כל מה שעלה בעבר היה עולה בעתיד באותה צורה הייתי ביל גייטס

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
עד כמה שזכור לי גם הלמן אלדובי זה כשר גם לדעת רבני גלאט הון.
אני חושבת שלא.
כל מה שכתוב כאן מאוד מפתה, אבל יש לי שאלה אם זה באמת כל כך בטוח למה זה נקרא בסיכון גבוה? כמו שבעוד 5 שנים זה יכול להיות בנפילה גם בעוד 15, 20 שנה יכול, אני שואלת כי אני רוצה לעשות את זה אבל מפחדת, בעצם אם זה היה כמו שאתם מתארים אז כולם היו הולכים על המסלולים האלו לא כך?
בכל סיכוי יש סיכוי.
גם במסלול הרגיל יש סיכון של 30%
כשיש תקופה של זמן הסיכון קטן מאד והסיכוי עולה. כך גם ככל שמפזרים .
בעוד 15-20 שנה צריכה להיות נפילה שתמחק את כל התשואה עד אז,
בעבר עוד לא קרה דבר כזה , גם כשנפל, עדיין היה יותר מלפני 20 שנה

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
והחדש לדעתך כן?
החדש בוודאי כן , ככה תשואה כהלכה כתבו לי , ובמסלול הקודם אני זוכרת שלא.
ציטוט: מסלול זה יעמוד תחת פיקוחנו התמידי, והינו מסלול מהודר בסטנדרט הגבוה ביותר,שמתאים אף לדורשים את השגחת גלאט הון משום שאינו מחזיק כל ני"ע בפועל אלא רק חוזים, רבות עמלנו למצוא פתרון לצורת השקעה זו וב"ה שמחים אנו שחפץ השם בידינו הצליח.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה