השקעות בשורה משמחת!! מסלולים מנייתיים בקרנות השונות שקיבלו הכשר!! כולל בחיסכון לכל ילד!!

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
מזל טוב!!
לכל מי שחיכה לקרן חיסכון לכל ילד 100% מנייתית וכשרה ובשיטת העקיבה הפאסיבית, [כפי שאני דוגלת בה] הרגע הזה הגיע!!
וכן מסלולים כשרים גם בשאר סוגי הקרנות.
ברכות לכל העוסקים במלאכה.
עכשיו אפשר לפרסם שמדובר בחברת אינפיניטי, ובהכשר תשואה כהלכה.
כל המסלולים המנייתים הם 100% רק במניות ועוקבות אחרי המדד העולמי msci world all country שזה מדד מעולה, מדד העוקב אחרי תשואותיהן של כ2,500 מניות מ46 מדינות.
לפרטים על המסלולים הכשרים ניתן לראות כאן-
1620112059081.png

עריכה:
זה הקישור להצטרפות ע"י טופס דיגיטלי
https://app.tepez.co.il/c/6097ade9e3ee910d97204c3b/run/
לתשומת לב-

יש למלא טופס זה עבור כל ילד בנפרד.
אנא לציין את שם הקופה בה מנוהלים הכספים היום.
יש לצרף לטפסים צילום ת.ז של האם עם ספח (פתוח) – ההורה הנאמן.

קבצים מצורפים

• תעודת כשרות אינפינטי.pdf
    2.3 MB · צפיות: 119
נערך לאחרונה ב:

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
עודכן סיון תשפ"ג
למאמר הסבר מפורט >>>
להצטרפות לאינפיניטי>>>
מצטרפים למסלול הלכה (לא סיכון גבוה)
מסלול הלכה הינו מסלול מניות מחקה מדד המניות MSCI acwi
  1. יש לצרף תעודת זהות של האם.
  2. יש למלאות היכן מנוהלים הכספים נכון להיום.
אם אתם לא יודעים היכן מנוהלים הכספים
נתן לברר בקלות בביטוח לאומי>>>

נערך לאחרונה ב:

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
חשוב לציין שכאמור המסלולים הכשרים האלו, הן בחיסכון לכל ילד והן בקופת גמל להשקעה מדובר בקרנות 100% מנייתיות שעוקבות גם אחרי מדד msci world all country.
כמו כן תשואה כהלכה עשו מאמצים גדולים בשביל שהמסלולים האלו יהיו כשרים לדעת כולם כולל לדעת רבני גלאט הון.
כך שיש פה בשורה משמחת לכולם!!

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אייך עוברים חברה?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
נולד לי תינוק במזל טוב כמה כסף יצטבר בקרן בגיל 18 לפי תשואות העבר ? (אני מוסיף/פה 50 ש"ח)
כ 60,000 ש"ח
ואם אעביר את בני ל'מור חסכון לילד חוסכים המעדיפים סיכון גבוה' כמה כסף יצטבר בקרן בגיל 18 לפי תשואות העבר ? (אני מוסיף/פה 50 ש"ח)
כ 45,000 ש"ח
ואם אעביר את בני ל'אלטשולר שחם חיסכון לילד - הלכה' כמה כסף יצטבר בקרן בגיל 18 לפי תשואות העבר ? (אני מוסיף/פה 50 ש"ח)
כ 41,500 ש"ח
הסכומים פה זה כולל את הקרן או בנוסף?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
@מקצועי בלבד-
עד איה גיל של ילדים היית מעבירה תוכנית חסכון לכל ילד ?
האם זה סכון גדול מדי לילדים בני 14-15?
בגיל הזה, זה בהחלט סיכון!!
אבל חשוב לשים לב, שברגע שמדובר ביחסית קצת כסף [לילדים בגיל הזה] אז הסיכון הוא בעצם לקצת כסף, כך שאפשר לומר שמדובר בסיכון מחושב.
וגם תמיד אפשר להשאיר את הכסף בקרן עוד כמה שנים. ואם זה אפשרי מבחינתכם אז בעצם זה מנטרל את כל הסיכון.

פנדורה

משתמש מקצוען
מזל טוב!!
לכל מי שחיכה לקרן חיסכון לכל ילד 100% מנייתית וכשרה ובשיטת העקיבה הפאסיבית, [כפי שאני דוגלת בה] הרגע הזה הגיע!!
וכן מסלולים כשרים גם בשאר סוגי הקרנות.
ברכות לכל העוסקים במלאכה.
עכשיו אפשר לפרסם שמדובר בחברת אינפיניטי, ובהכשר תשואה כהלכה.
כל המסלולים המנייתים הם 100% רק במניות ועוקבות אחרי המדד העולמי msci world all country שזה מדד מעולה, מדד העוקב אחרי תשואותיהן של כ2,500 מניות מ46 מדינות.
לפרטים על המסלולים הכשרים ניתן לראות כאן-
צפה בקובץ המצורף 880306
תודה רבה על העדכון! תבורכי!
היית עוברת אפ' שזה לא גוף חזק ויציב כמו אלטשולר?
במילים אחרות עדיף לעבור למנייתי באינפנטי מאשר להשאר באלטשולר הלכה.
(אני מניחה שאם המנייתי באלטשולר היה כשר היית ממליצה להשאר שם)

פנדורה

משתמש מקצוען
אבל חשוב לשים לב, שברגע שמדובר ביחסית קצת כסף [לילדים בגיל הזה] אז הסיכון הוא בעצם לקצת כסף, כך שאפשר לומר שמדובר בסיכון מחושב.
וגם תמיד אפשר להשאיר את הכסף בקרן עוד כמה שנים. ואם זה אפשרי מבחינתכם אז בעצם זה מנטרל את כל הסיכון.
אם הילדה בת 6, כדאי לעבור למנייתי בגמל להשקעה ובחסכון לכל ילד, נכון? יש עוד כ-13 שנים עד החתונה בעז"ה, זה מספיק זמן, יס?

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מה עם דמי ניהול?

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ואת ממליצה לשים גם השתלמויות וגם פנסיה שם?
ויש הבדל מבחינת כשרות לעומת הלמן לפי דעת גלאט הון?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אם הילדה בת 6, כדאי לעבור למנייתי בגמל להשקעה ובחסכון לכל ילד, נכון? יש עוד כ-13 שנים עד החתונה בעז"ה, זה מספיק זמן, יס?
זה לפי העניין.
וב13 שנים עדיין יש סיכון קטן.
תראי מה שכתבתי פה.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
מה עם דמי ניהול?
בחיסכון לכל ילד, המדינה משלמת את דמי הניהול. [עד גיל 21]
ובכולם דמי הניהול זהים.
לגבי שאר הקרנות, צריך פשוט לבדוק איתם איזה דמי ניהול הם נותנים?
ואת ממליצה לשים גם השתלמויות וגם פנסיה שם?
אני לא ממליצה על דבר!!
לא יועצת, לא ממליצה, אין לי רישיון ייעוץ.

לגבי פנסיה, אין להם כלל קרן פנסיה.
לגבי השתלמות והקרנות השונות, הייתי משווה את דמי הניהול לעומת הלמן אלדובי ומור, ולפי זה מחליטה.

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כל מה שכתוב כאן מאוד מפתה, אבל יש לי שאלה אם זה באמת כל כך בטוח למה זה נקרא בסיכון גבוה? כמו שבעוד 5 שנים זה יכול להיות בנפילה גם בעוד 15, 20 שנה יכול, אני שואלת כי אני רוצה לעשות את זה אבל מפחדת, בעצם אם זה היה כמו שאתם מתארים אז כולם היו הולכים על המסלולים האלו לא כך?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה