דרוש מידע בר-בצק (פלסטינה רכה) ליליפוט מישהו מכיר?

• פותח הנושא zap
  • פורסם בתאריך

zap

משתמש צעיר
אמרו לי לקנות פלסטלינה - בר בצק ליליפוט דווקא שמיועד לחיזוק גמישות האצבעות, מסייע בשיפור נגינה בחליל, אצבוע וכו'.
אמרו לי שאפשר להשיג את זה בחנות המשחקים ברח' לנדא (שהיתה פעם כוכבים והיום נדמה לי קינדרטויס) הייתי ב-2 החנויות האלה הסמוכות זו לזו והיו שם כל מיני אריזות של פלסטלינה שמצוין עליהן תכונות כמו רכה במיוחד, רכה וגמישה וכו'. אבל על אף אחת מהן לא היה רשום ליליפוט (אלא כל מיני פירמות ומותגים וסוגים). אולי מישהי פה מכירה את הסוג הזה ואולי יכולה אפילו להעלות תמונה של זה(כדי שאראה למה הכוונה)? זה המותג/הפירמה או סוג מסוים? זה בכל מיני צבעים או בצבע מסוים? איך האריזה נראית ואיפה אפשר להשיג את זה באזור הזה של רחוב לנדא?
המון תודה!

zap

משתמש צעיר
למיטב ידיעתי
אין הכוונה לפלסטלינה למשחק ילדים וליצירה
אלא כמין חומר גמיש שנח לשחק איתו
ונקרא פלסטלינה רפואית
אולי אפשר לקנות בבית מרקחת
ראי כאן
http://www.flipstick.co.il/catalog.php?id=1158

תודה רבה!
מה שכתוב בתמונה זה תרפוטי. יתכן שהכוונה באמת לזה.
אולי עוד מישהי מכירה ויודעת עוד פרטים: אם זה אכן זה והיכן בדיוק קונים את זה?

egrolsini

משתמש מקצוען
טרפלסט
באתר של משל יש את זה
קיים בכל מיני רמות קושי.
מגיע עד קשה מאד.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה