ברזל נמוך

כרית

משתמש רשום
הברזל שלי מאוד נמוךקניתי בחנות טבע ברזל נוזלי בטעם אוכמניות
הרופא טוען שמחנות טבע לא עושה כלום ועדיף כדורים

• תודה
Reactions: A F

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
מה אכפת לרופא להגיד?
פשוט תנסי חודש ותראי אם יש שיפור

• תודה

מורמולדה

משתמש מקצוען
בטעם אוכמניות זה אקו סאפ
זה הברזל הכי טוב שיכול להיות זה הקים אותי על הרגליים
אחרי שניסתי את כל הכדורים שיכולים להיות וגם קיבלתי בווריד ונופר
תקחי את זה בקביעות יום יום וב"ה תראי תוצאות

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אין כמו ברזל נוזלי!!
על הבוקר. על בטן ריקה. ולצרף טבליות ויטמין C כדי להגביר ספיגה.

במקביל אפשר גם להרבות במאכלים עתירי ברזל טחינה (ביתית. עדיף משומשום מלא), סלק, קטניות למיניהן, אם את אוהבת ארבעס אפשר להשרות ולבשל זה מלא ברזל ולנשנש במשך היום.
להפחית קופאין כי הוא מוריד ברזל.

• תודה

טובי ג

משתמש צעיר
יש אפשרות לבדוק (בשיטות שונות כמו מטולטלת שלשת המימדים)
איזה ברזל ישפיע עליך הכי טוב
כי על כל אחד משפיע משהו אחר...
מנסיון

מעל הסטנדר(ט)

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מומלץ פשוט לאכול כמה ימים ברצף מאכלים עתירי ברזל, זה באמת עושה את העבודה - לא כמו תוספים כימיים שברובם אינם נספגים.

להמחשה, נשים בגיל הפוריות זקוקות לפי הערכות לצרוך כ-18 מ"ג ברזל ביום. ב100 גרם כבד עוף, לדוגמה, (חתיכות בודדות) יש כ9 מ"ג. וזה גם טעים... בפלפל אדום (100 גר') יש כ15 מ"ג... בהצלחה

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני יודעת שבעיקרון תמיד כשביקשתי בחנות טבע משהו והיה אותו בכדורים או נוזלי, אמרו לי שהנוזלי משפיע יותר מהר מהכדורים.
דבר נוסף, ידוע שהרופאים הקונבנציאלים לא מחזיקים מהרפואה הטבעית, אז בטוח שהרופא יגיד ככה.

A F

משתמש מקצוען
הרופא לא מאמין בטבעי אז מה?!
לפני כ-15 שנה היה זוג שלא היה להם ילדים כמה שנים והם רצו לקחת משהו "טבעי" פגשתי את פרופסור א. סמואלוב משע"צ ושאלתי אותו מה דעתו?! הוא ענה לי אני לא מאמין בטבעי אבל בא איתי רגע לחדר...
הוא מכניס אותי לחדר ואומר לי תסתכל על הקיר כל מה שאתה רואה "זה טבעי"... "טיפות הרב, מסטיק וכו'",
על הקיר היה בסביבות 10 תמונות ממוסגרות עם תאומים שלישיה וגם רביעיה עם מלות ברכה "לפרופסור וכו' אתה הכרת אותם כ A B C וכו') ואז הוא מוסיף ואומר: "אני כרופא לא מאמין בטבעי אבל לך תתווכח עם מציאות"
בשורות טובות ורפואה שלימה

A F

משתמש מקצוען
אני יודעת שבעיקרון תמיד כשביקשתי בחנות טבע משהו והיה אותו בכדורים או נוזלי, אמרו לי שהנוזלי משפיע יותר מהר מהכדורים.
דבר נוסף, ידוע שהרופאים הקונבנציאלים לא מחזיקים מהרפואה הטבעית, אז בטוח שהרופא יגיד ככה.
נוזלי משפיע יותר מהר כי הספיגה מתחת ללשון מאוד מהירה ולכן טיפות אופטלגין משפיע תוך כמה דקות וכן חולי סוכר (היפו) לוקחים מתוק מתחת ללשון ותוך דקות הסוכר קופץ

דיקדוק

משתמש מקצוען
ממצליצה מאוד על שיבולת שועל.
הייתי במצב של חודשיים לפני לידה הזריקו לי פעמיים בשבוע כל פעם 2 בקבוקי ונופר לוריד.
הגעתי ללידה עם מוגלבין 11...אחרי כל המנות ונופר.
אחרי הלידה הייתי אוכלת כל יום 3 כפות שיבולת שועל פעמיים ביום..
חודשיים אחרי עשיתי בדיקת דם והמוגלובין שלי היה 12.5 הכי גבוה שהיה לי כל החיים!!
וזה בלי לקחת ברזל בכלל!

CONNECTIONS

עסק חכם ואוטומטי מרוויח יותר ועובד פחות!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כדאי לבדוק את הסיבה לחוסר ברזל, לפעמים זה צאיילק.

בשוני בבוני

משתמש פעיל
אני שמעתי על האבקה של אלטמן ניסים ונפלאות מכמה וכמה נשים שאמרו שזה עזר להם פלאים !! (יחסית מהר)

המתכנתת

משתמש צעיר
כמה עצות חשובות:
1) כדאי לבדוק את מצב ה-B12, ישנו קשר בינו לבין ספיגת הברזל.
2) ספאטון גם כן מועיל מאוד (וברזל נוזלי בכלל...)
3) כפי שציינו כאן, ישנם מוצרי מזון הפוגעים בספיגת הברזל (מוצרי חלב, מוצרים המכילים קופאין)
ויש להקפיד על מרחק של שעתיים (כמדומני) בין צריכתם לבין צריכת הברזל.
4) תמצית פטל (אני השתמשתי לפני הלידה בכזו שקניתי אצל ציפי ולס, מניחה שניתן גם כן לקנות בחנויות טבע, וראיתי שיפור אדיר ממש!!)

בהצלחה והרבה בריאות!!

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ממצליצה מאוד על שיבולת שועל.
הייתי במצב של חודשיים לפני לידה הזריקו לי פעמיים בשבוע כל פעם 2 בקבוקי ונופר לוריד.
הגעתי ללידה עם מוגלבין 11...אחרי כל המנות ונופר.
אחרי הלידה הייתי אוכלת כל יום 3 כפות שיבולת שועל פעמיים ביום..
חודשיים אחרי עשיתי בדיקת דם והמוגלובין שלי היה 12.5 הכי גבוה שהיה לי כל החיים!!
וזה בלי לקחת ברזל בכלל!
אחרי לידה הברזל עולה פלאים גם בלי שום שינוי בתזונה.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא בטוח, אחרי הלידה השנייה הגעתי למצב של עירוי ברזל לוריד...
אני בהחלט רואה את זה בזכות השיבולת שועל
כמה זמן אחרי הלידה?
ללידה מאד חשוב להגיע עם ברזל גבוה, כי באמת בלידה הברזל יורד ומי שהגיעה במצב לא טוב תזדקק לעירוי. ולכן כדאי וצריך לעשות מה שאפשר כדי להגביה אותו
בתקופה שאחרי לידה גם כאלה שסבלו ממחסור בהריון בד"כ יש עליה משמעותית עד להגעה לנורמה.
כמובן חשוב להקפיד על תזונה טובה ותוספים. רק אומרת שזה לא בהכרח שהשבול שועל עזרה לך (אלא אם כן בלידה אחרת ראית כמה חודשים אחרי לידה שלא היה שינוי ואז אפשר אולי להסיק שהשבולת אכן עזרה במקרה שלך)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה