ברזל דרך הוריד - תופעות לוואי

ח. שושני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ול
אצלי הונופר בעירוי התחיל להעלות יפה את ההמוגלובין, בפעם הרביעית (!) נהיו תופעות לואי משמעותיות מאד, הרופא עצר את העירוי למרות שחוץ מהונופר שום תכשיר לא העלה לי.
שימי לב לתופעות נוספות חוץ מחולשה, עייפות וכאב ראש שכתבו למעלה: גרד, כתמים אדומים בגפיים, עקצוצים ונימול, סחרחורות וירידה פתאומית בלח"ד, קוצר נשימה.
ולא חזרת אליו???

אני אחרי ספאטון ממשנת יוסף, ולצערי אני בחל"ת אז ימיי העבודה לא משמעותיים.

ח. שושני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ת
אצלי הונופר בעירוי התחיל להעלות יפה את ההמוגלובין, בפעם הרביעית (!) נהיו תופעות לואי משמעותיות מאד, הרופא עצר את העירוי למרות שחוץ מהונופר שום תכשיר לא העלה לי.
שימי לב לתופעות נוספות חוץ מחולשה, עייפות וכאב ראש שכתבו למעלה: גרד, כתמים אדומים בגפיים, עקצוצים ונימול, סחרחורות וירידה פתאומית בלח"ד, קוצר נשימה.
תופעות הלואי - תוך כדי העירוי או אחריו???

שושן חוחים

משתמש פעיל
שימו לב שאקטיפרין (מניסיון אלו כדורים מעולים) אך יש בהם בעיה של כשרות, שכל אחד ישאל את רבו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה