עזרה ברור מחיר של עגלת מאונטן באגי ובייבי מונסטרס

שוקולית:)

משתמש מקצוען
איפה קנית עגלת מאונטן באגי / בייבי מונסטרס בירושלים / ביתר? וכמה עלה לך?

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מאונטיין באגי - חסדי שמואל - 2500 ש"ח (לפני 3 שנים)

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בייבי מונסטרס בירושלים ברהיטי אור
לא זוכרת כמה עלה נראה לי משהו כמו 3000 אבל זה כולל נילון גשם והמאוטן באגי לא כולל

משתמש מקצוען
מישהי קנתה בסופר בייבי בירושלים? מה המחיר שם?
וכמה עולה בבאגי בי בביתר?

גיטרה

משתמש מקצוען
קניתי דווקא בבני ברק, אבל במחיר הכי זול ששמעתי עד היום - בייבי מונסטרס עם בדי ג'ינס ב- 2800 ש"ח. (המחיר הכי קרוב ששמעתי לזה היה 3400) ניו בורן.

משתמש מקצוען
בייבי מונסטרס 2700 בחסדי שמואל (לפני שנתיים)

בייבי מונסטרס בירושלים ברהיטי אור
לא זוכרת כמה עלה נראה לי משהו כמו 3000 אבל זה כולל נילון גשם והמאוטן באגי לא כולל

קניתי דווקא בבני ברק, אבל במחיר הכי זול ששמעתי עד היום - בייבי מונסטרס עם בדי ג'ינס ב- 2800 ש"ח. (המחיר הכי קרוב ששמעתי לזה היה 3400) ניו בורן.

אני אשמח שתפרטו לי כל מידע עליה. איך היא? האם היו תיקונים? איך במדרגות?דוהה? וכו' וכו'

גיטרה

משתמש מקצוען
אני אשמח שתפרטו לי כל מידע עליה. איך היא? האם היו תיקונים? איך במדרגות?דוהה? וכו' וכו'

אני מבסוטה לגמרי מהעגלה הזו, בשימוש יומיומי מלא.
חזקה - סוחבת תאומות שמנמנות של 15 ק"ג כל אחת, במדרגות עולה טוב - רק שהמשקל הכולל שלה אצלי לא מאפשר לעשות את זה מדי הרבה...

יש לי את הג'ינס - כך שהצבע נשמר מעולה, מתכבס מצויין (גגונים הזהירו אותי בחנות לא להכניס למכונה, חברתי ניסתה לכבס אותם והגגונים התעקמו לחלוטין).

הייתה תקופה שהעגלה התחילה להתנדנד לי קשות ברמה שפחדתי לצאת איתה שמה תתפרק לי בידיים, חזרתי איתה לחנות - והם מיידית יצרו קשר עם החברה שרצתה לבוא אלינו הביתה לבדוק ולתקן. סיכומו של דבר - זה היה רק בורג שיצא ממקומו ותוקן תוך דקות ספורות.

מפריע לי שהמושבים צרים מאד, אין אופציה כמעט שהילדות נרדמות בה - רק ממש בישיבה. מצד שני - בזכות זה היא עוברת כמעט בכל חור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה