בקשת עזרה מחברי הפורום

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
במהלך השנים האחרונות נעזרו כאן הרבה מחברי הפורום בעצה, עזרה, הדרכה, הכוונה
אשמח אם תוכלו להוקיר לי טובה ולעזור לי בתרומה לאלמנה ויתומים של ידיד קרוב מאוד שלי שנפטר לאחרונה בפתאומיות

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תרמתי

הולך ועומד

משתמש חדש
מנוי פרימיום
מגיע ליהודה מילר שיירתמו כשהוא מבקש!
(למשל אני אי שם לפני כמה שנים התחלתי לבקש ולקבל מס הכנסה שלילי בגלל איזה מייל תפוצה שהועבר ממנו...)

רבינו מנחם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כן גם אני מכיר היטב את המנוח והוא היה תלמיד חכם גדול ובנוסף לכך גם יהודי עם לב רחמן על כל אחד ותמיד עזר לכולם גם מעבר ליכתיו עכשיו מצווה על כולנן לעזור, ובפרט כשהמבקש הוא יהודה מילרהצדיק שאין צורך כלל להספידו ודבר ידוע לכל הוא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה