בקשת עזרה>חישוב מחיר מטבח

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שלום רב,
דירה שעכשיו בבניה, בשלב הפנים.
הקבלן מציעה לנו לקבל זיכוי עבור המטבח, ולהזמין לבד מה ואיפוא שאנו רוצים.

המפרט:
- 5 מטר ארונות תחתונים. 5 מטר ארונות עליונים
- 5 מטר שיש
- קרמיקות בין השיש לארונות.

הקבלן מציע זיכוי בסך 16000 ש"ח

האם הסכום הגיוני למטבח מסנדוויץ אדום איכותי ושיש איכותי - סטנדרט!! ללא שום תוספות.

ותודה מראש על כל תשובה.

• תודה
Reactions: srp

בן מרדכי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
הצעה נדיבה
אנחנו קיבלנו זיכוי של 4000 ש''ח על גודל לא הרבה יותר קטן...
במקומות אחרים אני יודע שנותנים 7-8 אש''ח.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
שווה לגמרי
בדר"כ מקבלים זיכוי של 5-6K במקרה הטוב...

ד.ב.

משתמש מקצוען
זה סביר מאוד וזה לא הרבה מתחת מה שהוא היה מבקש במקרה הפוך
מטר ארון= 1,000 ש"ח
מטר שיש =800 ש"ח
כיורים כ400 ש"ח ליחידה
ברזים כ250 ש"ח ליחידה

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ההצעה טובה,
אך קחי בחשבון שכשאת תזמיני לבד יעלה לך יותר.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה רבה לכולם על התגובות!

ההצעה טובה,
אך קחי בחשבון שכשאת תזמיני לבד יעלה לך יותר.

אין ספק, כי המפרט שאני רוצה הוא מעבר לסטנדרט.

השאלה שלי היתה, האם ללכת דרכו ולשדרג את הסטנדרט (דבר שאפשרי במקרה הנוכחי)
או - מקבלת את הזיכוי, והולכת לגמרי לבד, בין היתר כדי לבחור את בעלי המלאכה שאני רוצה.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
תודה רבה לכולם על התגובות!

אין ספק, כי המפרט שאני רוצה הוא מעבר לסטנדרט.

או - מקבלת את הזיכוי, והולכת לגמרי לבד, בין היתר כדי לבחור את בעלי המלאכה שאני רוצה.
מבירורים שלי
עדיף לך להזדכות ולעשות בנפרד
במיוחד שאת מקבלת זיכוי ממש גבוה

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם את חושבת שבעלי המלאכה או מקום הכנת הנגרות שהוא מביא הם עדיין טובים לך, את יכולה
רק מה, שיתכן שהוא מקבל שם אחוזים ואז תשלמי עם פלפל ומלח....
לכן כדאי שתעשי שוק לפני שאת מחליטה.

לגבי הקרמיקות זה פחות משמעותי,
כי ממילא זה לא היכן שאת מזמינה את המטבח,
ולכן יתכן שעדיף לעשות באותו מקום שבו הוזמן הריצוף
תלוי בעלויות ובשקלולים נוספים.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה רבה לכולם!!
עזרתם לי מאוד!!!
:):):)

Mיכל

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי כן מציעה לך לקבל גם הצעת מחיר מהחברה שעובדת עם הקבלן,
לפעמים יש להם חבילות שדרוג שיצאו לך יותר זול מנגר/חנות שיתחילו לתמחר מאפס.

sunnn

משתמש פעיל
הצעה נדיבה ביותר.
תבררי מה הנוהל שלו במקרה שאת מזמינה מחברה אחרת, ברוב המקרים לא תוכלי להכניס בעלי מקצוע פרטיים לפני טופס 4
וזה גם שיקול,אחרי האכלוס רק להתחיל עם התקנת מטבח,שיש וקרמיקות

בן מרדכי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
רוצים לשמוע אבסורד
רכשתי דירה מקבלן, המטבח שהקבלן הציע כמובן לא התאים כלל לצרכים בסיסיים של משפחה ממוצעת, גם החומר לא משהו וכו' וכו'.
הוא אמר לי לפנות לחברת מטבחים ידועה שעמם הוא עובד והם 'ישדרגו' לי את המטבח, הלכתי למעצבת יסודית שעשתה עבודה נאה ותוכנית עבודה מצוינת, אח''כ פניתי להצעות מחיר אצל נגרים וחברות מטבחים טובים.
כמובן שבין היתר פניתי גם לחברת המטבחים שעמה עובד הקבלן, הצעת המחיר שלה היה הגבוה ביותר מכל ההצעות שקיבלתי, והם אמרו לי שהם יתנו לי 'זיכוי' של 6000 ש''ח, כמובן שזה לא משתלם גם אחרי הזיכוי כי אחרים נתנו מראש מחיר של 10000 ש''ח פחות... [וגם טיב עבודתם לא היה נראה לי משהו...]
חזרתי לקבלן והוא הודיע לי שאם אינני לוקח את חברת המטבחים הוא נותן לי זיכוי של 4000 ש''ח בלבד...
האבסורד ממשיך, כעת מתברר לי שהמחיר הזה כולל גם שיש כיורים וקרמיקה... בעוד שאת השיש והכיורים הוא לא לוקח בכלל בחברת המטבחים הנ''ל אלא אצל חברת קרמיקה ושיש אחרת.
כשפניתי לחברת השיש והקרמיקה הנ''ל מתברר לי שבעצם יש לי זיכוי לקבל בערך 4000 ש''ח על שיש וכיורים... אך הקבלן בשלו, הוא נותן זיכוי של 4000 ש''ח רק אם אני לוקח בצורה עצמאית גם את השיש וגם את הארונות, באם אני בוחר לקחת את הארונות שלו או את השיש, הוא לא מזכה אותי בכלום...!
הקטע ממשיך...
החלטתי שאת השיש והכיורים אני לוקח, ואת הארונות אני יזמין אבל לא ישתמש בהם למטבח אלא למקום אחר (מטבח פסח). הקבלן נטה להסכים [וכי מה יכול לטעון, הרי זכותי לקחת את המטבח שהוא מציע בשלמותו, כפי הנחתם בחוזה].
אלא שאז מתערבת חברת המטבחים שמייצרת את הארונות ומודיעה חגיגית שאם אני לא מבצע התקנה במיקום שהקבלן קבע הרי זכותם לדרוש שדרוג כי זה בעצם לא מה שהקבלן סיכם עמם!!!
אמרתי להם, אינני דורש לא שדרוג ולא שינוי, תנו לי את הארונות כפי שהם ואני כבר יתקין אותם, אך הם בשלהם, אין כזה דבר, אם אתה לא מתקין אתה לא מקבל סחורה...
מה דעתכם?

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
רוצים לשמוע אבסורד
רכשתי דירה מקבלן, המטבח שהקבלן הציע כמובן לא התאים כלל לצרכים בסיסיים של משפחה ממוצעת, גם החומר לא משהו וכו' וכו'.
הוא אמר לי לפנות לחברת מטבחים ידועה שעמם הוא עובד והם 'ישדרגו' לי את המטבח, הלכתי למעצבת יסודית שעשתה עבודה נאה ותוכנית עבודה מצוינת, אח''כ פניתי להצעות מחיר אצל נגרים וחברות מטבחים טובים.
כמובן שבין היתר פניתי גם לחברת המטבחים שעמה עובד הקבלן, הצעת המחיר שלה היה הגבוה ביותר מכל ההצעות שקיבלתי, והם אמרו לי שהם יתנו לי 'זיכוי' של 6000 ש''ח, כמובן שזה לא משתלם גם אחרי הזיכוי כי אחרים נתנו מראש מחיר של 10000 ש''ח פחות... [וגם טיב עבודתם לא היה נראה לי משהו...]
חזרתי לקבלן והוא הודיע לי שאם אינני לוקח את חברת המטבחים הוא נותן לי זיכוי של 4000 ש''ח בלבד...
האבסורד ממשיך, כעת מתברר לי שהמחיר הזה כולל גם שיש כיורים וקרמיקה... בעוד שאת השיש והכיורים הוא לא לוקח בכלל בחברת המטבחים הנ''ל אלא אצל חברת קרמיקה ושיש אחרת.
כשפניתי לחברת השיש והקרמיקה הנ''ל מתברר לי שבעצם יש לי זיכוי לקבל בערך 4000 ש''ח על שיש וכיורים... אך הקבלן בשלו, הוא נותן זיכוי של 4000 ש''ח רק אם אני לוקח בצורה עצמאית גם את השיש וגם את הארונות, באם אני בוחר לקחת את הארונות שלו או את השיש, הוא לא מזכה אותי בכלום...!
הקטע ממשיך...
החלטתי שאת השיש והכיורים אני לוקח, ואת הארונות אני יזמין אבל לא ישתמש בהם למטבח אלא למקום אחר (מטבח פסח). הקבלן נטה להסכים [וכי מה יכול לטעון, הרי זכותי לקחת את המטבח שהוא מציע בשלמותו, כפי הנחתם בחוזה].
אלא שאז מתערבת חברת המטבחים שמייצרת את הארונות ומודיעה חגיגית שאם אני לא מבצע התקנה במיקום שהקבלן קבע הרי זכותם לדרוש שדרוג כי זה בעצם לא מה שהקבלן סיכם עמם!!!
אמרתי להם, אינני דורש לא שדרוג ולא שינוי, תנו לי את הארונות כפי שהם ואני כבר יתקין אותם, אך הם בשלהם, אין כזה דבר, אם אתה לא מתקין אתה לא מקבל סחורה...
מה דעתכם?
נראה לי שאין לך ברירה אלא שיתקינו ואחר כך תפרק.
חברת המטבחים מפסידה כסף אם היא מתקינה מטבח והלקוח לא שדרג, לכן היא דוחפת אותך לשדרג אצלם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה