eCommerce בקשת חוות דעת על אתר חדש בתחום המסחר הקמעונאי

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
בניתי עכשיו אתר שמיועד למכירת מוצרים (שמקורם מהשוקים הגדולים) בקמעונאות.
קהל היעד של האתר הם קהל תושבי ארה"ב דוברי האנגלית, והאתר בנוי בצורה שהמשלוחים בו הם חינם לתושבי ארה"ב.
כמובן שההיצע בתחום הוא גדול, אך מכיון שגם הביקוש גדול אני תולה תקווה כל שהיא שאולי יהיה גם מקום לאתר שלי.
אשמח לעצות כיצד ניתן לשפר את האתר ולהגביר את הרמה של ניראות האתר וחוויית המשתמש, וכן לעצות כיצד יותר ניתן להגיע ולהראות את האתר לקהל היעד (קידום בגוגל בסיסי).
יצויין שבאתר זה חשוב לי האיכות של הנראות ברמה סבירה, אך מאוד חשוב לי החוויה של הרכישה, הרצון לרכוש באתר, לחזור לאתר, האימון וכו'.
הכתובת הזמנית שלו היא: http://vikidrasha.site/1
והכתובת בהמשך אמורה להפנות ל: http://goodproducts.epizy.com/
תודה מראש על כל עצה

Panda

משתמש מקצוען
האתר לא מותאם לגלישה באמצעות סמארטפון. זה הדבר הראשון לטפל.

לגבי המוצרים , יש באליאקספרס אפשרות לסנן את המוצרים לפי כמות ההזמנות. זה משהו שאין באתרים אחרים וחסר מאוד.

בהצלחה

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
התמונות של הקטגוריות בעמוד הבית חסרות
יש תוספים שנותנים לך להעביר ביקורות מעלי אקספרס לתוך החנות שלך אם אתה עושה דרופשיפינג זה בשבילך
אם אני לוחץ על מוצר מסוים אני לא נכנס לעמוד של המוצר הוא לא מפנה אותי אליו

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
התמונות של הקטגוריות בעמוד הבית חסרות
יש תוספים שנותנים לך להעביר ביקורות מעלי אקספרס לתוך החנות שלך אם אתה עושה דרופשיפינג זה בשבילך
אם אני לוחץ על מוצר מסוים אני לא נכנס לעמוד של המוצר הוא לא מפנה אותי אליו
אמנם אני מכיר תוסף כנ''ל קצת יקר. אשמח לדעת גם את התוספים שהכרת אולי יותר זולים.
המוצרים אצלי זה לבינתים לא מעלי אקספרס הסיבה העיקרית לכך היא שהתוסף הנ''ל יקר ואני לא יודע אם יהיו רכישות שיכסו את זה.
אגב במאמר המוסגר מי שיש לו רעיון איך להגיע ללקוחות בחו''ל אני שמח לשמוע הצעות.
בקשר לתמונות קטגוריות אם התמונה הנוכחית לא מתאימה אולי נבחר אייקון אחר במקום זה.
התקלה במוצרים תוקנה.
תודה רבה על הכל

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אמנם אני מכיר תוסף כנ''ל קצת יקר. אשמח לדעת גם את התוספים שהכרת אולי יותר זולים.
המוצרים אצלי זה לבינתים לא מעלי אקספרס הסיבה העיקרית לכך היא שהתוסף הנ''ל יקר ואני לא יודע אם יהיו רכישות שיכסו את זה.
אגב במאמר המוסגר מי שיש לו רעיון איך להגיע ללקוחות בחו''ל אני שמח לשמוע הצעות.
בקשר לתמונות קטגוריות אם התמונה הנוכחית לא מתאימה אולי נבחר אייקון אחר במקום זה.
התקלה במוצרים תוקנה.
תודה רבה על הכל
דבר איתי בפרטי אתן לך קצת יותר פרטים לפי מה שאתה צריך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה