דרוש מידע בקשה מוזרה

זכיתי ב"ה במחיר למשתכן בב"ש, ואני מסתפק האם ללכת על זה. דרוש לי פרט מידע קריטי שא"א לברר מול הקבלן.

אשמח מאוד אם תפנו אותי, לאדם שעובד בחברת בנייה (שעוסקת במחיר למשתכן לא משנה איזה), או במשרד ממשלתי שעוסק בתחום. מישהו שאוכל לברר מולו אישית.

זה יעזור לי מאוד, מכיוון שבכך תלוי האם אקנה את הדירה.

תודה רבה מראש
אהרן

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
לא מכירה פרטים כאלו
אבל חברה שקנתה במחיר למשתכן, התברר לה שהם הצמידו למדד של שנתיים לפני כן, זה היה תוספת של 20,000 ש"ח למחיר הדירה.
אגב, לפי החוק מותר להם, אבל הם צריכים לרשום בחוזה את המחיר לאחר הצמדה ולא את המחיר אותו פרסמו, ורק בלוח התשלומים להצמיד.
בנוסף ההצמדה למדד היא למדד ידוע שמפורסם ב-15 לאותו חודש כך שאם אתה משלם בין ה-15 ל-30 אתה יודע כמה לשלם, אבל בין ה-1 ל-15 יתכן שתחויב בריבית פיגורים כי המדד עדיין לא פורסם.
גם אם הקדמת תשלומים, הם ממשיכים לחייב אותך בהצמדה למדד לפי לוח התשלומים המקורי.
זה מה שאני זוכרת כרגע, בקיצור קח בחשבון הרבה שפנים בכובע...

מרניניג

משתמש מקצוען
זכיתי ב"ה במחיר למשתכן בב"ש, ואני מסתפק האם ללכת על זה. דרוש לי פרט מידע קריטי שא"א לברר מול הקבלן.

אשמח מאוד אם תפנו אותי, לאדם שעובד בחברת בנייה (שעוסקת במחיר למשתכן לא משנה איזה), או במשרד ממשלתי שעוסק בתחום. מישהו שאוכל לברר מולו אישית.

זה יעזור לי מאוד, מכיוון שבכך תלוי האם אקנה את הדירה.

תודה רבה מראש
אהרן

אשמח לשמוע את התובנות וההתלבטויות בעניין, מכיון שגם אנחנו זכינו במכרז בבית שמש ומתלבטים מאד בענין.

CONNECTIONS

עסק חכם ואוטומטי מרוויח יותר ועובד פחות!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
קחו בחשבון שיכולים להיות לכם בבניין דירות של עמידר שכידוע מאכלסות אותם אוכלוסיות מסוימות ואז הדירה תהיה שווה הרבה פחות!

אשמח לשמוע את התובנות וההתלבטויות בעניין, מכיון שגם אנחנו זכינו במכרז בבית שמש ומתלבטים מאד בענין.

זו התלבטות ספציפית שלי, עקב מצב משפטי שאני לא יודע האם אני יכול לקנות במחיר למשתכן, אבל אם אשאל אותם ברור שאקבל לא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה