בקרוב

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
sob.jpg

ורד10

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הבעות עזות. וואו זה נראה ספר חזק!

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אי אפשר ככה, תסגרו את החלון ותנו להתרכז בכל קוביה בניפרד יש שם מה לראות להנות וללמוד

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
דיייי!!!!!! אל תשאיר אותנו במתח...

itamar y

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
לא יודע אם הספר כבר יצא אבל אני מנחש שהשם שלו זה סוביבור - כפר פולני עתיק בו היה מחנה השמדה של הארורים בגרמניה- אני מנחש את זה אודות ל אות סמ"ך וו"ו שרואים ולציורים המצורפים....

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא יודע אם הספר כבר יצא אבל אני מנחש שהשם שלו זה סוביבור - כפר פולני עתיק בו היה מחנה השמדה של הארורים בגרמניה- אני מנחש את זה אודות ל אות סמ"ך וו"ו שרואים ולציורים המצורפים....
קשה להסתיר מכם דברים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה