אתרי צילום בקרבת חפציבה בבית שמש

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ווהוו תודה
האמת הייתי כבר בנחל
אבל קשה לי להגיע רק בשבילו
היער קרוב ברמה שאראה אותו או שאני צריכה הדרכה להגיע?
אפשר להוציא שם סט מגוון?(40 תמונת 5 ילדים)

כן ברור הנחל הזה הוא "על" היער זה אפילו לא נחשב "מרחק" הליכה.
זה עניין של פחות משניה...

40 תמונות זה קצת מוגזם.... בלי שום קשר לשום מקום, גם אם אני הולכת עם הלקוחות שלי ל-7 מקומות לא הייתי בוחרת 40 תמונות, בשביל מה? ימאס להם לראות...
תני להם את הטופ שבטופ שבתמונות כך שעל כל תמונה יתעכבו ולא ירצו לזוז כי יש להם פה להסיק עוד 39 ;)
בקיצור 40 תמונות אפשר, אבל לא בשביל שיהיה מעניין מספיק.
אפשר שאלה
איפה התמונה הזו(צלע ההר?)צפה בקובץ המצורף 727659
וזו
צפה בקובץ המצורף 727661

כן, אני חושבת שככה זה נקרא אבל הם לא מסכימים יותר לבוא לשם במיוחד לא בקורונה:confused:

אה, והאחרונה צולמה בתל אביב אבל זה לא משהו מיוחד, זו סתם שלולית לאחר הגשם שתוכלי למצוא בכל מקום....

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כן ברור הנחל הזה הוא "על" היער זה אפילו לא נחשב "מרחק" הליכה.
זה עניין של פחות משניה...

40 תמונות זה קצת מוגזם.... בלי שום קשר לשום מקום, גם אם אני הולכת עם הלקוחות שלי ל-7 מקומות לא הייתי בוחרת 40 תמונות, בשביל מה? ימאס להם לראות...
תני להם את הטופ שבטופ שתמונות כך שעל כל תמונה יתעכבו ולא ירצו לזוז כי יש להם פה להסיק עוד 39 ;)
בקיצור 40 תמונות אפשר, אבל בשביל שיהיה מעניין מספיק.

כן, אני חושבת שככה זה נקרא אבל הם לא מסכימים יותר לבוא לשם במיוחד לא בקורונה:confused:

אה, והאחרונה צולמה בתל אביב אבל זה לא משהו מיוחד, זו סתם שלולית לאחר הגשם שתוכלי למצוא בכל מקום....
איך אני מגיעה לנחל ?

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
צריך רכב או מונית, אם את מגיעה מכיוון בית שמש ז''א כביש 10 אז את נוסעת עד כמעט סוף הכביש עד שאת מגיעה לכיכר נחם, בכיכר יש לך ימינה לתוך המושב של נחם, ישר לכיוון הרמזורים של 38 ושמאלה לכיוון הכביש הישן שפעם 417 היה עובר בו... תפני שמאלה.
תיכנסי לכביש וממש ממש בהתחלה תראי מצד שמאל שביל עפר- תכנסי ותצלמי ;)

מירי צלמת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה מה האמא רוצה
גם לחמישה ילדים זהמוגזם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה