בקול ענות חלשה: לוטו החליפה מיתוג

אהרן ליברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הלכתי לתומי ברחוב ופתאום אני מסתכל על איזשהו מודעה שנראה לי כמו של מפעל הפיס אבל משום מה המיתוג משונה לגמרי,
עד שקלטתי שזה באמת המודעה של מפעל הפיס, אבלל........................ אני תוהה לעצמי האם גם אני הייתי משנה את המיתוג באותה צורה, ניסיתי לפלח את הנתונים על מפעל הפיס, ויצאתי עם מסקנות אחרות לגמרי

היתרון זה שזה חדשני ועדכני, הבעיה הוא שהקהל יעד הם בכלל אנשים איך להגיד לא רציניים, חייב להיות פה משהו מפוצץ בלאגן, אחרת אנשים באמת יתחילו לחשוב האם שווה להם לקנות, ובלוטו אם יחשבו פעמיים לפני הקנייה אתם יודעים לבד מה יהיה המסקנה.

מעניין לשמוע את המחשבות שלכם על המיתוג החדשני הזה

2018-07-16_144938.jpg

מאיר יהודה

משתמש צעיר
מה השתנה ?
רק הלוגו
למה זה רק לרציניים? הכדורים האלו זה כבר שנים
טריק של האנשה מסוימת
פרט

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
הלוגו מאוד שונה
מאוד מאוד שונה

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
חייב להיות פה משהו מפוצץ בלאגן, אחרת אנשים באמת יתחילו לחשוב האם שווה להם לקנות, ובלוטו אם יחשבו פעמיים לפני הקנייה אתם יודעים לבד מה יהיה המסקנה.

צפה בקובץ המצורף 371893

[נכתב בהשערה שראית את הפרסום הזה באזור חרדי]
מסתבר שבדיוק בגלל זה הותירו את הלוטוגוצים (אלה השמות של הכדורים המואנשים האלה) על כנם.
בפרסומות סטטיות (בפרט ברחוב החרדי, שבו משום מה הכדורים מוצגים, אם בכלל, ריקם בלי כל פריטי לבוש אנושיים כביכול) לא ניכרת ההתפרעות והבלאגן שלהם, משא"כ בפרסומים חילוניים ששם כן ועוד איך.
(בכלל, בהרבה מקרים - אם כי ב"ה בעשור האחרון זה הולך ופוחת באופן מהיר - משרדי פרסום וקריאייטיב משקיעים מחשבה רבה באותה מדה גם במדיה שמיועדת לחרדים, ולא רק מיישמים "כללי ברזל לפרסום חרדי" -אין נשים, הכל מוקפד והיימיש, כל הגברים והילדים מוחזרים בתשובה וכו' (אני קורא לזה "תסמונת כיפת הפוטושופ" כידוע ליודעי ח"ן...) = והקרדיט לשינוי הזה, הוא הטון שנותנים החבר'ה כאן בפורום בפרט, ובפרסום החרדי בכלל, שאפו!)

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
נתקלתי בלוגו החדש, לא התחברתי בכלל.
הקודם היה רציני וגאוני הרבה יותר. זה קיצ'י לגמרי..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה