קורונה בפתע פתאום בוטלו כל ההגבלות לחזרה לישיבות!

אני וביתי

משתמש מקצוען
יש כמה מגדולי ומנהיגי הדור שדעתם שכבר הגיע הזמן להחזיר כל המוסדות כרגיל, רק עם הזהירויות הנדרשות.
ומי שיש לו משפחה ברוכה בבית, מבין שלהחזיקם בבית גם מאוד לא טוב ולא בריא, ולכן במצב שעומדים היום ב"ה, להחזיקם בבית זה כבר הפסדו מרובה משכרו.
מי זה? אפשר עם שמות הרבנים?

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חוסר אמונה. אם נגזר עליו זה היה קורה בישיבה, נחשים מסתובבים בכל מקום. (אני בעצמי ראיתי שתיים לפני שבועיים, בסביבות הבית שלי, ירושלים, שכונה חרדית רגילה).

חוסר אמונה: תורה מגנא ומצלא- ובעת שהאדם לומד אי אפשר לפגוע בו גם מזיקים, וברור גם שמקום של שבילים בימים חמים גם זה יותר שכיח היזקא.

אהרון לייב

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
נראה לי שיותר מסוכן בתקופה הזו טיולים, יש נחשים,!!!
תאונות דרכים!
התייבשות!

פשוט זה יותר סביר בתקופה החמה הזו,
מאשר הנדבקים בקורונה בימים הארונים אחרי הסרת המגבלות, שזה בערך 1 ל2 מיליון ליום!!!

תורת עולם

משתמש פעיל
בתקופה זו הנחשים יוצאים מחוריהם של חורף ומכיון שאנשים לא מסתובבים יש יותר נחשים ראו עיתון המצורף

קבצים מצורפים

• עיתון שחרית.pdf
    KB 207.8 · צפיות: 42

מתמיד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מאשר הנדבקים בקורונה בימים הארונים אחרי הסרת המגבלות, שזה בערך 1 ל2 מיליון ליום!!!
לצערנו היחס הזה לא נכון אני מניח שאתה מחשב 10-20 חולים ליום מתוך אוכלוסית המדינה כולה , אבל אם תשים לב
החולים החדשים הם רק במגזר שלנו ככה שהיחס הוא 1 ל 40,000 בערך , וזה מעורר דאגה לא מעטה .

נערך לאחרונה ב:

LO

משתמש פעיל
מלבד זאת ששניהם מסוכנים, ומצוות ''ונשמרתם'' חלה על שניהם

נערך לאחרונה ב:

אהרון לייב

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
לצערנו היחס הזה לא נכון אני מניח שאתה מחשב 10-20 חולים ליום מתוך אוכלוסית המדינה כולה , אבל אם תשים לב
החולים החדשים הם רק במגזר שלנו ככה שהיחס הוא 1 ל 40,000 בערך , וזה מעורר דאגה לא מעטה .
לא נכון!!!

העובדות:
בבני ברק 0 נדבקים!

יש מעט מהפלג של נטורי קרתא שלא נזהרים!
והשאר חילונים!
אבל לא מהציבור שלנו!

יש פה מישהו חרדתי ?
זה כבר לא התפקיד שלי!

ILSK

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בטח. למה לא?
כי פצחו את ההגבלות בבום.

הצחקת
התלמודי תורה בירושלים ובבית שמש פתוחים מא' אייר
הבתי חינוך בירושלים ובית שמש פתוחים מו' אייר
המנינים בירושלים ובבית שמש היו כבר בכל החג
איפה כל ההדבקה של כל אלו
הסגר בבית שמש לא ממש עבד
אנשים התקהלו במחסומים זה היה כבר לפני שבועיים
איפה ההדבקה של זה?
איך תסבירו את זה
אם לא שהקורונה פשוט הלכה לה מזמן

ayys

משתמש מקצוען

נתניהו אישר: מערכת החינוך תפתח באופן מלא למעט אזורים שמהווים מוקד תחלואה
חומי ברמן14.05.202017:54
0 תגובות
.
ראש הממשלה בנימין נתניהו אישר את מתווה פתיחת מערכת החינוך שגיבש מנכ"ל משרד רה"מ רונן פרץ. המתווה גובש במשותף על ידי מנכ"ל משרד רה"מ, המל"ל, משרד הבריאות, משרד החינוך, משרד האוצר, מרכז השלטון המקומי ומרכז המועצות האזוריות.

להלן המתווה להרחבת פתיחת מערכת החינוך:

1. מערכת החינוך תפתח באופן מלא החל מגיל לידה למעט אזורים שמהווים מוקד תחלואה. יובהר, כי הכוונה היא לאזורים שהיו מוגבלים במהלך החודשיים האחרונים וכן אזורים נוספים שהיו מוקדי תחלואה.

2. לקראת ה-1 ביוני תתבצע הערכת מצב נוספת לבחון את רשימת הערים בהם קיימת תחלואה גבוה.

3. תתבצע הקפדה מלאה על היגיינה בהתאם להנחיות של משרד הבריאות אשר תכלול, בין היתר, שטיפת ידיים הפרדה מיטבית בשירותים וכיוצא בזה. אין באמור כדי לגרוע מהנחיות כלליות אחרות שניתנו למערכת החינוך.

4. כל תלמיד יציג הצהרת בריאות בכניסה לבית הספר.

5. יש להקפיד על חבישת מסיכה בשטחים הפתוחים במהלך ההפסקות. כיתות ד׳ ומעלה יחבשו מסכות גם בשיעור עצמו.

6. בהפסקות האוכל תהיה הקפדה על מרחק של 2 מטר.

7. ההפסקה בין השיעורים תהיה מדורגת.

8. בתי הספר והגנים יפעלו להעביר את מירב הפעילויות למקומות שמאפשרים מרחק של 2 מטר.

9. מסגרות בהם תתגלה תחלואה תתבצע סגירה בהתאם לסדר הפעולות שיקבע משרד הבריאות.

10. במקביל יוקם צוות מצומצם להערכות מערכת החינוך לגל תחלואה נוסף.

ayys

משתמש מקצוען

מרחבית

משתמש מקצוען
בכנות אין לי כח להתחיל לעבור על כל הטבלאות, אם זה ממש דחוף, אפשר לבדוק פה(כמובן צריך לעבור אחורה ולבדוק פרטים בטבלאות):
תודה, ודאי אל תטרחי!
אני התכוונתי לטבלאות שמפרטות לפי ערים, כמה חולים בכל עיר, כמה חדשים בשלושה ימים אחרונים, בכל עיר, וכמה אחוזים זה מהווה. אלו טבלאות אחרות, ואני לא יודעת איך מגיעים אליהן.
לא כזה חשוב.

ayys

משתמש מקצוען
ממשיכים במכירת סוף עונה:

משרד הפנים: חופי הרחצה ייפתחו ביום רביעי הקרוב
חומי ברמן14.05.202018:34
2 תגובות
.
שר הפנים, אריה דרעי, הודיע כעת (יום ה׳) כי חופי הרחצה ייפתחו ביום רביעי הקרוב, 20 במאי. במהלך הימים הקרובים יידרשו הרשויות להכשיר את חופי הרחצה בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

החלטת השר דרעי היא בעקבות התייעצויות שקיים עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, ר' המל"ל מאיר שבת, מנכ"ל משרד הבריאות ומ"מ מנכ"ל משרד רה"מ. כאמור, בתום ההתייעצויות הוחלט על פתיחת עונת הרחצה כבר ביום רביעי הקרוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה