שיתוף בתהליך בערך המנגה הכי לא אותנטי שראיתם בחיים

הגיבן

משתמש סופר מקצוען
לאחרונה יוצא שחצי מהזמן הציור שלי הולך על עריכת סרטונים... אני מקווה שתוכלו להנות מזה כפי שאני נהנית מסרטונים שלכם, וככה כולנו נרוויח משהו.

גמלי יש המון ביקורת להגיד על כל הדבר הזה (*אהם*טעות אחת גדולה*אהם*) אז לקחתי נשימה עמוקה ותנו בראש. אם נורא מתחשק לכם. אם יש לכם רק דברים נחמדים לומר זה גם בסדר.

בנטפרי פתוח לכולם. אם הסרטון נתקע לכם היכנסו כאן כדי לראות אותו בסליק
הפניות לנטפרי ולרימון בתהליך עבודה...אז תתפללו.

הגיבן

משתמש סופר מקצוען
מתוק וכובש!
למה כזה מנגאוצ'יק... למה...
זה קצת מבריח מהמתיקות בעיני :)
השיער! נראה כמו משי עד שממש רוצים לחוש את הרכות הזו. יפהפה!
הרבהצלחה :)
הוי תודה!
חושבני שמה שמבריח זה אני. בואי לא נאשים את מנגה בשטויות שלי....

יואל ש.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נהנתי במיוחד מהשיטה של צביעת השיער! המצאה שלךם? ושמתי לב שהשתמשתם בשיטת שילוב של colour, יש מצב להרחיב על זה?

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
פשוט מהמם!!!!

הגיבן

משתמש סופר מקצוען
נהנתי במיוחד מהשיטה של צביעת השיער! המצאה שלךם? ושמתי לב שהשתמשתם בשיטת שילוב של colour, יש מצב להרחיב על זה?
הצביעה של השיער זה ערבוב של הרבה טריקים ושטיקים שנתקלתי בהם. אני לא ממש יכולה להצביע על משהו ספציפי שהפנה אותי לזה? למעשה אני לא בטוחה מה השיטה בכלל. אחרי שצבעתי את האור והצל הוספתי קווים גדולים, ואז חילקתי לקווים קטנים יותר ויותר. את הניצוצות בסוף למדתי מפיציקטו בסרטון של הדיוקן שלה. זו הפעם הראשונה שלי אז הגזמתי עם זה.

התחלתי משחור לבן כי אלו הערכים איתם נוח לי. הרבה פעמים אין לי את האומץ או הידע להתחיל ישר מצבע. אחרי שציירתי מפה של האור והצל בעזרת ערכי השחור לבן היה לי קל יותר להוסיף צבע מעל, ולהמשיך לעבוד משם. שיטת השילוב הזו מוסיפה את הגוונים לשכבות שמתחת בלי הבהירות או הרוויה, כך שערכי האור והצל נשארו.

יעקב1245

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מאוד יפה
נראה לי שהאצבע המורה השמאלית יוצאת בצורה לא תקינה מתוך כף היד (אלא אם כן יש לו בעיה במפרקים)

אורי לוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נראה טוב, גם העבודה וגם הסרטון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  39  פעמים

לוח מודעות

למעלה