שיתוף בתהליך בערך המנגה הכי לא אותנטי שראיתם בחיים

איור ודמויות. תוכן מקצועי

שבוע ההדרן
  • Featured
לפעמים, כשמפלצת מאיימת בחושך, כל מה שצריך זה רק .... להדליק את האור!! (תודה לאוריאל פלד) ואם כבר הדלקנו את האור, אז הנה בוקס אחד ודיי. (וזה...
5.00 star(s) 4 ratings
תגובות
19
התעדכן
היי, אפשר טראמפ נוסף?
  • Featured
כשהזמן מתקתק לא נישאר אלא לנסות את כל המפתחות כדי להיחלץ מהברוך... (את הקריקטורה המדהימה הזו הגיש לנו מוטי הלר המוכשר. פורסמה ב'המודיע'.) לא...
5.00 star(s) 3 ratings
תגובות
14
Reviews
1
התעדכן

הגיבן

משתמש מקצוען
לאחרונה יוצא שחצי מהזמן הציור שלי הולך על עריכת סרטונים... אני מקווה שתוכלו להנות מזה כפי שאני נהנית מסרטונים שלכם, וככה כולנו נרוויח משהו.

גמלי יש המון ביקורת להגיד על כל הדבר הזה (*אהם*טעות אחת גדולה*אהם*) אז לקחתי נשימה עמוקה ותנו בראש. אם נורא מתחשק לכם. אם יש לכם רק דברים נחמדים לומר זה גם בסדר.

בנטפרי פתוח לכולם. אם הסרטון נתקע לכם היכנסו כאן כדי לראות אותו בסליק
הפניות לנטפרי ולרימון בתהליך עבודה...אז תתפללו.

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מתוק וכובש!
למה כזה מנגאוצ'יק... למה...
זה קצת מבריח מהמתיקות בעיני :)
השיער! נראה כמו משי עד שממש רוצים לחוש את הרכות הזו. יפהפה!
הרבהצלחה :)

הגיבן

משתמש מקצוען
מתוק וכובש!
למה כזה מנגאוצ'יק... למה...
זה קצת מבריח מהמתיקות בעיני :)
השיער! נראה כמו משי עד שממש רוצים לחוש את הרכות הזו. יפהפה!
הרבהצלחה :)
הוי תודה!
חושבני שמה שמבריח זה אני. בואי לא נאשים את מנגה בשטויות שלי....

יואל שוקרון

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נהנתי במיוחד מהשיטה של צביעת השיער! המצאה שלךם? ושמתי לב שהשתמשתם בשיטת שילוב של colour, יש מצב להרחיב על זה?

ronitg

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
פשוט מהמם!!!!

רחלי שדמי

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
תאורה מהממת!!!

הגיבן

משתמש מקצוען
נהנתי במיוחד מהשיטה של צביעת השיער! המצאה שלךם? ושמתי לב שהשתמשתם בשיטת שילוב של colour, יש מצב להרחיב על זה?
הצביעה של השיער זה ערבוב של הרבה טריקים ושטיקים שנתקלתי בהם. אני לא ממש יכולה להצביע על משהו ספציפי שהפנה אותי לזה? למעשה אני לא בטוחה מה השיטה בכלל. אחרי שצבעתי את האור והצל הוספתי קווים גדולים, ואז חילקתי לקווים קטנים יותר ויותר. את הניצוצות בסוף למדתי מפיציקטו בסרטון של הדיוקן שלה. זו הפעם הראשונה שלי אז הגזמתי עם זה.

התחלתי משחור לבן כי אלו הערכים איתם נוח לי. הרבה פעמים אין לי את האומץ או הידע להתחיל ישר מצבע. אחרי שציירתי מפה של האור והצל בעזרת ערכי השחור לבן היה לי קל יותר להוסיף צבע מעל, ולהמשיך לעבוד משם. שיטת השילוב הזו מוסיפה את הגוונים לשכבות שמתחת בלי הבהירות או הרוויה, כך שערכי האור והצל נשארו.

יעקב1245

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מוזיקה ונגינה
כתיבה ספרותית
מאוד יפה
נראה לי שהאצבע המורה השמאלית יוצאת בצורה לא תקינה מתוך כף היד (אלא אם כן יש לו בעיה במפרקים)

אורי לוי

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מנוי פרימיום
נראה טוב, גם העבודה וגם הסרטון.

פְּרוֹגְלַיין

מבחר הקורסים המקצועיים של פרוג באונליין!

לוח אירועים

למעלה