קורונה בעלי מוכנס בעל כורחו לבידוד...

שרהלה

משתמש מקצוען
בהודעה טלפונית נאמר לו שהוא נחשף במשך שעה אחת לחולה קורונה.
באמת, הוא היה בחצר בית כנסת לבד ממש!!
איך אפשר לערער?
משרד הבריאות מבקש שנמצא את החולה כדי לאמת את זה.
אנחנו לא יודעים במי מודבר והוא באמת לא היה בקרבת מישהו. ומשרד הבריאות לא רוצה לתת פרטים בגלל חיסיון רפואי.
תעזרו לנו, מה עושים?
למי עוד ניתן לפנות?

שרהלה

משתמש מקצוען
התעקשנו
האפידמיולוג החליט שהוא צריך ואין אפשרות לערער על זה...

korot

משתמש מקצוען
תתקשרו שוב
תחזרו שוב ושוב על צמד המילים 'אין מצב' במנגינה החלטית.
עד שתקבלו.

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
תנסו להסביר שמשהו פה לא הגיוני, או שזה טעות במספר כנראה-אם אתם משוכנעים שזה טעות.
וכנראה הם טעו...
אולי זה יעזור..

פ.נ

משתמש מקצוען
מקרה מוזר מאוד
אבא שלי היה אמור להיכנס לבידוד והוא אמר למישרד הביראות שזה לא הגיוני ובאמת הוא ביקשו מימנו אישור והוא נתן וביטלו לו את זה

ממוקד

משתמש מקצוען
כמדו' שתמיד זה החלטת אפימדיולוג
תתעקשו שמיליון % אין מצב וזה בטוח טעות.
תתעקשו עוד ועוד, אל תסימו את השיחה עד לאישור.
ולהוסיף עד כמה הם מורידים לכם את האימון במשרד הבריאוד בכלל ובחקירות אפידמיולוגיות בפרט

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
ולהוסיף עד כמה הם מורידים לכם את האימון במשרד הבריאוד בכלל ובחקירות אפידמיולוגיות בפרט
המניפולציות האלה לא רציניות. האמון הוא במערכת הגדולה והמסורבלת, הטלפון הוא מול העובד הקטן שלא אחראי על כל המערכת. ואולי הוא לא סובל את המערכת עוד יותר מאתנו....

מרחבית

משתמש מקצוען
איך אתם יכולים למצוא חולה שלא היה לידכם, ואתם לא יודעים מיהו, ומשרד הבריאות לא נותן פרטים? - הזוי.
נסו שוב. בתקווה שפקיד או פקידה אחר/ת - יענו ביתר היגיון, ויאמינו לכם.

שרהלה

משתמש מקצוען
איך אתם יכולים למצוא חולה שלא היה לידכם, ואתם לא יודעים מיהו, ומשרד הבריאות לא נותן פרטים? - הזוי.
נסו שוב. בתקווה שפקיד או פקידה אחר/ת - יענו ביתר היגיון, ויאמינו לכם.
צודקת.
יש חיסיון רפואי ולכן אנחנו צריכים ל'גלות' מי החולה..

סמינר דוד

משתמש מקצוען
למה צריך לגלות מי החולה?
והרי אם משרד הבריאות גילה שהוא היה ליד חולה, הוא יודע מי החולה, שידברו עם החולה, וישאלו אותו, מה היה בשעות המדוברות. ואם היה לידו.

ואם ימצא מי החולה - מה זה יתן למשרד הבריאות?
זה יהיה ברור שהוא היה לידו.

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בהודעה טלפונית נאמר לו שהוא נחשף במשך שעה אחת לחולה קורונה.
באמת, הוא היה בחצר בית כנסת לבד ממש!!
איך אפשר לערער?
אנחנו לא יודעים במי מודבר והוא באמת לא היה בקרבת מישהו. ומשרד הבריאות לא רוצה לתת פרטים בגלל חיסיון רפואי.
תעזרו לנו, מה עושים?
למי עוד ניתן לפנות?
יש בניין ליד החצר? אם כן תבדקו אולי זה משם
היה כך לבעלי. קיבל טלפון שהיה ליד חולה(אישה) מאומתת בזמן שהוא מכר אתרוגים בבית כנסת בכלל... נודע לו שעוד כמה קיבלו טלפון וכולם ביטלו את זה

צופנוי

משתמש מקצוען
תנסו להתקשר שוב.
אני קיבלתי טלפון שאני צריכה להכנס לבידוד.
התקשרתי ל-5400* והצהרתי שהייתי בבית בזמן הזה ולא ליד שום חולה.
שאלו אותי כמה שאלות, הצהרתי שאני אומרת את כל האמת ואם יתגלה ששיקרתי אולי אשפט על כך, ותוך דקה קיבלתי טלפון שהבידוד התבטל.

ממוקד

משתמש מקצוען
המניפולציות האלה לא רציניות. האמון הוא במערכת הגדולה והמסורבלת, הטלפון הוא מול העובד הקטן שלא אחראי על כל המערכת. ואולי הוא לא סובל את המערכת עוד יותר מאתנו....
הנסיון אצל אחרים (ב"ה לא הייתי צריך לנסות) לימד שזה כן עזר, וביטלו את חובת הבידוד

שרהלה

משתמש מקצוען
תנסו להתקשר שוב.
אני קיבלתי טלפון שאני צריכה להכנס לבידוד.
התקשרתי ל-5400* והצהרתי שהייתי בבית בזמן הזה ולא ליד שום חולה.
שאלו אותי כמה שאלות, הצהרתי שאני אומרת את כל האמת ואם יתגלה ששיקרתי אולי אשפט על כך, ותוך דקה קיבלתי טלפון שהבידוד התבטל.
זה רעיון!
אבל אמרנו להם כמה פעמים (בצעקות!!) שבעלי היה בחצר בית כנסת לבד!!
נוכל לשנות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה