כללי בעיות באאוטלוק (IMAP,POP)

betel

משתמש חדש
שלום רב,
בעסק בו אני נמצא פתוחה תיבת מייל ספציפית בשני מחשבים.
במחשב הראשי בו נפתחה תיבת המייל לראשונה הכל מתנהל כרגיל
אך במחשב השני שבו פתוחה אותה תיבת מייל משום מה כל מספר חודשים מתאפס הדואר הנכנס והוא מכיל רק דואר נכנס של מספר חודשים אחורה. ויותר מזה נכנסתי היום לEBOX של נטויזן כדי לראות את תיבת הדואר המקורית (שנמצאת בשרתים שלהם) וגם שם אני משום מה רואה שהצטמצמה כמות המיילים ואני רואה רק את אותם מיילים שאני רואה במחשב השני.

איך אני יכול לעשות שינוצל גודל התיבה שעל השרת ויוכנסו לשם הרבה מיילים (כדי שיוכלו לצפות משתמשים נוספים שאין להם קבצי נתונים בלקוח)
וגם שבמחשב השני ארה את כל המיילים בלי יוצא מן הכלל ולא יימחקו לי.

אודה מאוד לעזרתכם.

תודה רבה

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
שלום רב,
בעסק בו אני נמצא פתוחה תיבת מייל ספציפית בשני מחשבים.
במחשב הראשי בו נפתחה תיבת המייל לראשונה הכל מתנהל כרגיל
אך במחשב השני שבו פתוחה אותה תיבת מייל משום מה כל מספר חודשים מתאפס הדואר הנכנס והוא מכיל רק דואר נכנס של מספר חודשים אחורה. ויותר מזה נכנסתי היום לEBOX של נטויזן כדי לראות את תיבת הדואר המקורית (שנמצאת בשרתים שלהם) וגם שם אני משום מה רואה שהצטמצמה כמות המיילים ואני רואה רק את אותם מיילים שאני רואה במחשב השני.

איך אני יכול לעשות שינוצל גודל התיבה שעל השרת ויוכנסו לשם הרבה מיילים (כדי שיוכלו לצפות משתמשים נוספים שאין להם קבצי נתונים בלקוח)
וגם שבמחשב השני ארה את כל המיילים בלי יוצא מן הכלל ולא יימחקו לי.

אודה מאוד לעזרתכם.

תודה רבה
תבדקו בהגדרות המחשב השני האם מוגדר לו למחוק מיילים וכדו'

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה נשמע כמו שהבעיה נמצאת בתיבה בנטויז'ן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה