בעיה - Swatches

ELADAX

משתמש צעיר
עימוד ספרים
כשאני מייבא טקסט אני בוחר בצבעים לוודאות שהטקסט באמת בצבע שחור (Swatches)
עד עכשיו הכל היה בסדר ותמיד זה עבד.
לאחרונה שאני מסמן טקסט ולוחץ על Black במקום שישנה את הצבע שיש לטקסט (לא משנה איזה גוון) לשחור, הוא מוסיף לי Strock שחור מסביב.

איך מתקנים את זה?
תודה לעוזרים

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כשאני מייבא טקסט אני בוחר בצבעים לוודאות שהטקסט באמת בצבע שחור (Swatches)
עד עכשיו הכל היה בסדר ותמיד זה עבד.
לאחרונה שאני מסמן טקסט ולוחץ על Black במקום שישנה את הצבע שיש לטקסט (לא משנה איזה גוון) לשחור, הוא מוסיף לי Strock שחור מסביב.

איך מתקנים את זה?
תודה לעוזרים
אתה פשוט עומד על הריבוע של ה-Strock, תעמוד על הריבוע של הצבע מילוי:
צבע.JPG

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אי אפשר לעמוד על הריבוע זה לא נותן לי
הוא לא התכוון לריבוע שאתה סימנת, אלא על הריבוע השמאלי (שהוא שם עליו חץ)- יש שם שתי שכבות. אצלך השכבה העליונה היא השכבה של הקו, והתחתונה היא של המילוי.

ELADAX

משתמש צעיר
עימוד ספרים
הוא לא התכוון לריבוע שאתה סימנת, אלא על הריבוע השמאלי (שהוא שם עליו חץ)- יש שם שתי שכבות. אצלך השכבה העליונה היא השכבה של הקו, והתחתונה היא של המילוי.
תודה רבה!
במקום ללחוץ על הריבוע של המילוי - לחצתי על החץ שמסמן שמאלה ולמטה - (Swamp Fill and Stroke (Shift + X

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה