בעיה pa4

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
קורה לי שפתאום האורגן מוציא את הסאונד מרוח, וזה נפתר רק אחרי שמכבים ומדליקים מחדש.
מישהו מכיר, שמע, ראה?

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צפציפית לא מכיר נראה לי..
יש 2 דברים ששמתי לב שיכולים להשפיע
1 יש בסליידים בצד שמאל באורגן כמה אפשרויות של שימוש, הברירת מחדל זה ווליום אבל זה יכול להיות כמו בסינטיסייזר שיש כפתורים שמסובבים וזה עושה 'מניפולציות' על הצליל, משחקים יותר של אלקטרוני וכאלה.. אז סתם ככה זה משהו שכדאי להסתכל עליו (למרות שלכאורה כשמעבירים צליל זה מתאפס אז זה לא רלוונטי....)

עוד משהו מעניין, פעם אחת הנחתי מחשב נייד על האורגן בצד שמאל, באמצע האירוע אני קולט שהצליל נשמע חנוק ומזעזע.... כיביתי והדלקתי את האורגן ועדיין זה המשיך.. ואז שמתי לב שהמחשב ישב על הכפתורים שמעל הפיץ'......

ארי סטאר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לי קרה שבהקלטת מקצבים באמצע טייק המקלדת עלתה בחצי טון. מוכר?
אחרי שיצאתי ונכנסתי (לפעמים אפ' כמה פעמים!) זה הסתדר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה