בעיה תחושתית

ביזנס מן

משתמש מקצוען
לצערי יש אנשים שחושבים היום כל בעיה היא בעיה גם שמשפיעה על הנפש כיון שיש כ"כ הרבה מטפלים שחייבים להתפרנס (באמת תמהתי לעצמי במצע שומר החומות איך בישראל יש מאות נפגעי חרדה ובעזה אין נפגע חרדה אחד כנראה להם אין כ"כ הרבה מטפלים שצריך להעסיק אותם)
אז זהו שלא צר לי לאכזב שלא כל בעיה היא קשורה לנפש ואין שום צורך בטיפול
ועכשיו מכיון שאין מדובר על ויסות חושי חזק לדוג' שמעתי על אנשים שהתפרים הפנימים בבגדים הורגים אותם אלא רק משהוא שלא מפריע בחיים יש לבדוק חזק באמת לפני החתונה שזה רק זה ולא יותר חמור יש אנשים שלא סובלים שום מגע ואם מישהוא נוגע בהם הם מרגישים קוצים בלתי נסבלים בעליל
יש כל מיני דברים ותכשירים שעוזרים לזה אבל לא נראה לי שצריך להגיע לשם ויספיק לו כל מיני שיטות סבתה כגון גירודים חזקים באותו מקום וכו'
בהצלחה

שולמית רוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לצערי יש אנשים שחושבים היום כל בעיה היא בעיה גם שמשפיעה על הנפש כיון שיש כ"כ הרבה מטפלים שחייבים להתפרנס (באמת תמהתי לעצמי במצע שומר החומות איך בישראל יש מאות נפגעי חרדה ובעזה אין נפגע חרדה אחד כנראה להם אין כ"כ הרבה מטפלים שצריך להעסיק אותם)
אז זהו שלא צר לי לאכזב שלא כל בעיה היא קשורה לנפש ואין שום צורך בטיפול
ועכשיו מכיון שאין מדובר על ויסות חושי חזק לדוג' שמעתי על אנשים שהתפרים הפנימים בבגדים הורגים אותם אלא רק משהוא שלא מפריע בחיים יש לבדוק חזק באמת לפני החתונה שזה רק זה ולא יותר חמור יש אנשים שלא סובלים שום מגע ואם מישהוא נוגע בהם הם מרגישים קוצים בלתי נסבלים בעליל
יש כל מיני דברים ותכשירים שעוזרים לזה אבל לא נראה לי שצריך להגיע לשם ויספיק לו כל מיני שיטות סבתה כגון גירודים חזקים באותו מקום וכו'
בהצלחה
לא כל דבר משפיע על הנפש. אבל הגוף והנפש קשורים אחד לשני.
ומאוד הגיוני שכשאדם עובר סבל תחושתי וחושבים שהוא מפונק, לא מקבלים את הקושי שלו וכו'-
זה בהחלט משפיע על הנפש.

חיים מירושלים

משתמש פעיל
דרך אגב אם כבר מדברים על בעיה תחושתית, אז יש גם בעיה הפוכה שהאדם לא מרגיש מספיק את עצמו, וזה סבל נורא ואיום.
גורם לחיפוש ריגושים, כדי לחוות את עצמך, כשהם מחזיקים תינוקות לפעמים הם פשוט מכווצים את התינוק, וכמו כן זה גם משפיע על הויסות הרגשי, התפרצויות לחצים וחרדות....

שולמית רוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מי אמר לך שבעזה אין נפגעי חרדה?... אצלם זה פשוט לא מעניין אף אחד.
ואצלנו זה חשוב, ודואגים לטפל במי שסובל נפשית. (לא מאחלת לך לחוות על בשרך ואז להבין למה צריך לטפל...)

ביזנס מן

משתמש מקצוען
מי אמר לך שבעזה אין נפגעי חרדה?... אצלם זה פשוט לא מעניין אף אחד.
ואצלנו זה חשוב, ודואגים לטפל במי שסובל נפשית. (לא מאחלת לך לחוות על בשרך ואז להבין למה צריך לטפל...)
ברור שאני יודע כי בעיתון הארץ שדאג לפרסם כמה ילדים מתו בעזה במבצע היה כתוב שאין נפגעי חרדה (לצערם)
כנראה אינך קוראת הארץ וטוב שכך

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ברור שאני יודע כי בעיתון הארץ שדאג לפרסם כמה ילדים מתו בעזה במבצע היה כתוב שאין נפגעי חרדה (לצערם)

ברור שהם יפרסמו שאין להם נפגעי חרדה, כמו שהם לא פרסמו כמה מחבלים באמת נהרגו.

ליליאן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
רק שם הקושי בא לידי ביטוי?
רק במגע של לבוש? (אני שואלת בלשון עדינה..)

כרגע לא רק,
וזה לא נעלם -
אבל יש טכניקות להקל
(למשל, לא לבוא מאחורה, אם אמא רוצה לחבק, אלא מקדימה לא יהיה בהפתעה. כמו כן, כשזה בא ביוזמה של ה"פדוע תחושתית" זה הרבה יותר קל. ועוד)

לנו אמרו לבוא עם הילדה להדרכה לפני החתונה...
כי זה לא יעלם,
אבל זה גם לא סוף העולם

D

Deleted 66182

אורח

ברור שהם יפרסמו שאין להם נפגעי חרדה, כמו שהם לא פרסמו כמה מחבלים באמת נהרגו.
הילדים שלהם רגילים לאלימות ופיצוצים מגיל 0 למה שיכנסו לחרדה?

חיים מירושלים

משתמש פעיל
דרך אגב אם כבר מדברים על בעיה תחושתית, אז יש גם בעיה הפוכה שהאדם לא מרגיש מספיק את עצמו, וזה סבל נורא ואיום.
גורם לחיפוש ריגושים, כדי לחוות את עצמך, כשהם מחזיקים תינוקות לפעמים הם פשוט מכווצים את התינוק, וכמו כן זה גם משפיע על הויסות הרגשי, התפרצויות לחצים וחרדות....
לכל מי שרוצה והייתי מעוניין שכמה שיותר אנשים ידעו מזה.
אני אובחנתי כסובל מההפרעה הנ"ל והייתי אצל מטפל ריפוי בעיסוק והוא נתן לי כמה תרגילים מיוחדים לצורך זה שפשוט משנים חיים, כל מי שרוצה שאשלח לו את הסרטונים מוזמן לבקש במייל שלי cs0527638913 @ gmail.com

LEVAVOT

משתמש פעיל
@מ.פ. כהן
אני לא מכירה מרפא בעיסוק, רק נשים... אבל כדאי לשאול מרפאה בעיסוק שתמליץ לך, הם מכירות את המטפלים בתחום ויודעות לכוון מי מתאים לכל בעיה,
דברי עם אילה שטרנשוס, אני מאמינה שהיא תוכל לעזור לך.
אני דיברתי איתה שרציתי לבוא עם הבת שלי והיא שלחה אותי למישהי שלדבריה הכי מתאימה לבעיה, והיא צדקה ב-100%...

איילת מטילת

משתמש מקצוען
בגדול הפתרון לבעיה בויסות חושי זה ע"י עיסויים מסוימים. אפשרי שהאמא תלך עם הבחור ואז המרפאה מראה לאמא מה עושים והאמא עושה לבחור..
ממליצה מאוד על דורית דיל, אלופה ולא מורחת סתם טיפולים..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה