בעיה קריטית אצלי באאוטלוק.

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
לא יודע מה לעשות....

אני מנוי על שרות של בזק בו אני מקבל פקסים לתיבת המייל (fax2mail)

הפקסים מגיעים בפורמט tif. עד לפני שבוע הכל היה מצויין.

מלפני שבוע אני לא מצליח לפתוח את הפקסים. או לשמור אותם.
כל פעם שאני מנסה לפותחן או לשמור אותם בשם זה מציג לי הודעת שגיאה זו:

צפה בקובץ המצורף 3241

:(האופציה היחידה שנותרה לי לראות את המסמכים, היא רק על ידי שמירת ההודעה כולה בתבנית msg ולפתוח במחשב אחר.

הבו פתרון או עיצה. זה דחוף דחוף.

תודה

יצויין, שקבצים מצורפים אחרים נפתחים ללא כל בעיה..

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 44.9 · צפיות: 11

Sagi

משתמש רשום
קשה על סמך ההודעה לדעת מה בדיוק קרה ומהי הבעיה.

קודם כל צריך לבדוק אם איזו תוכנה אתה צופה בתמונות, ואם זה הבילד אין של הווינדוס, אז אולי להתקין לצורך העניין Acdsee למשל ולנסות איתה. אולי גם על הדרך להריץ קצת סריקה של אנטי-וירוס, אם כי זה פחות נראה לי סביר.

תנסה...

MענדיM

משתמש פעיל
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
תנסה לקבוע תוכנה אחרת לפתיחת TIF

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
שגיא: אתה בטח יודע היכן הוא שומר קבצים שפותחים מהאאוטלוק (ב-TEMP אולי), ויתכן שמסיבה כלשהיא אין גישה לתיקיה ויש לאפשר גישה מהכרטיסיה 'אבטחה' במאפייני 'קובץ' או 'תיקיה'. במידה ואתה משתמש ב-FAT32 המידע הנ"ל לא רלוונטי.
הערה: יש להוריד את הסימון מהשורה 'השתמש בשיתוף קבצים פשוט (מומלץ)' ב'אפשרויות תיקיה - תצוגה' ע"מ לקבל את הכרטיסיה 'אבטחה'. זמין ב-NTFS בלבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה