בעיה מוזרה במספור של הBook

• פותח הנושא Pure2
  • פורסם בתאריך

עימוד >> תוכן מקצועי

אומן אומן ראש השנה - אוסף של מחשבות והגיגים
רציתי לספר לכם על הנסיעה לאומן. כולכם בוודאי שמעתם עד כמה יהודים מסרו את הנפש כדי לקיים את הציווי של רבי נחמן, להיות אצלו על ראש השנה. אנשים...
דיגיטל לעסקים תמיד יש מה ללמוד
אחד מאבני היסוד של כל הצלחה עסקית היא שיווק ופרסום. הנתונים והתוצאות הברוכות בתחום השיווק הדיגיטלי לא משאירים מקום להיסוסים: בעידן החדש, כל עסק או...
עולם חדש של דפוס איכותי
עולם הדפוס התחיל למעשה בשנת 1477 באיטליה. מאז עבר המון דיו במכונות וכמו כל דבר התחום התקדם והשתכלל מאז. כיום נעשה שימוש בהדפסה דיגיטלית, שהיא...
קבלו אותם!! התמונות שעלו לגמר
350 תמונות נשלחו לתחרות צילום, מתוכן בחרו השופטים 15 תמונות שיעלו לגמר. רוצים להשפיע? כנסו

Pure2

משתמש צעיר
לאחר שעשיתי Change all על איזה משהו.. השתבשו לי המספרים בבוק..
היה רשום 907 ופתאום כותב לי 991.. אע"פ שהעמוד האחרון הוא 907.
מה ניתן לעשות? זה מבלבל אותי.

קבצים מצורפים

Pure2

משתמש צעיר
לא חשוב.. הסתדר לבד שעשיתי עוד פעולה =)) פשוט תוכנה כייפית!

תא חזי

תג, רב-טקסט
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
לאחר שעשיתי Change all על איזה משהו.. השתבשו לי המספרים בבוק..
היה רשום 907 ופתאום כותב לי 991.. אע"פ שהעמוד האחרון הוא 907.
מה ניתן לעשות? זה מבלבל אותי.
(סתם שאלה, זה הכרחי לך לעמד את כל הספר ברצף מספרי אחד? ראיתי שהכנת כריכות ל3 כרכים, למה לא להתחיל מספור מחדש בכל חלק?)

Pure2

משתמש צעיר
(סתם שאלה, זה הכרחי לך לעמד את כל הספר ברצף מספרי אחד? ראיתי שהכנת כריכות ל3 כרכים, למה לא להתחיל מספור מחדש בכל חלק?)
האמת שלא חשבתי על זה : )
אני כרגע עובד על הנראות של הספר, שיהיה נעים לקורא.

האמת שחילקתי לבוק כי אני עובד עם i5 מחשב של גיימרים כזה.. אבל לא הכי חזק.. מלפני איזה 5 שנים.. בקיצור חילקתי לבוק כי רציתי שכל קובץ יהיה עם פחות דפים וככה התוכנה תרוץ יותר מהר.

בקשר לחלוקת עמודים, תמיד אפשר לשנות את חלוקת העמודים לא? :X

Pure2

משתמש צעיר
ראיתי שזה עושה את זה.. ומבטל את הרצף המספרי.
אבל חשוב לי תמיד לדעת אחרי השינויים כמה עמודים יהיו סה"כ.. כי אני רוצה להגיע בע"ה ל1600 עמודים :))
ואם אעשה מספור בכל חלק.. יהיה קשה לראות על כמה עמודים אני עומד.

כי אני מתכנן להעביר מכרך א' וב' דברים לכרך ג' : )

קבצים מצורפים

לוח אירועים

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

למעלה