דרוש מידע בעיה מוזרה בגוגל דרייב- לא רואים את רשימת הפקודות של גוגל דרייב כשלוחצים על המקש הימני.

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
בכל מקום בגוגל כשלוחצים על מקש ימני מקבלים דבר כזה:
1597101598996.png

אבל כשלוחצים מקש ימני על אחד הפריטים בגוגל דרייב מקבלים רשימה אחרת עם פקודות ייחודיות= צור עותק, קבלת קישור שניתן לשתף וכו'.
בימים האחרונים כשאני לוחצת על מקש ימני עולה לי רק הרשימה הנ"ל, ולא הרשימה של גוגל דרייב.
למישהו יש פתרון?

דוד יצחק

משתמש פעיל
בכל מקום בגוגל כשלוחצים על מקש ימני מקבלים דבר כזה:
צפה בקובץ המצורף 707872
אבל כשלוחצים מקש ימני על אחד הפריטים בגוגל דרייב מקבלים רשימה אחרת עם פקודות ייחודיות= צור עותק, קבלת קישור שניתן לשתף וכו'.
בימים האחרונים כשאני לוחצת על מקש ימני עולה לי רק הרשימה הנ"ל, ולא הרשימה של גוגל דרייב.
למישהו יש פתרון?
אולי במקש השמאלי?

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אין לי איך לעזור (אולי למחוק Cookie), אבל כשלוחצים על הקובץ יש למעלה כמעט את כל האפשרויות
bandicam 2020-08-11 02-40-42-312.jpg

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה