בעיה דחופה

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י חיה 92;1464397:
לא יעזור להביא קישור לתמונה, כי לא מדובר בתמונה ספציפית אלא בכל תמונה שהיא שמעלים לאתר.

למה לא יעזור. אולי נוכל לראות על התמונה הזאת את הבעיה. שזה יהיה בעצם הבעיה של כולם.

ruti29

משתמש צעיר
D I G I T A L
תנסי ליצור קשר עם שרת האיחסון

גם לי זה קרה ואחר כך זה חסם לי גישה לאתר מרוב הניסיונות שלי
פניתי לשרת האיחסון ומשהו הסתדר שם -אולי השתנו הגדרות של ההרשאות תנסי אולי הם יפתרו לך את הבעיה.

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אכן לאחר נסיונות שונים מכל הכיוונים האפשריים, הגעתי למסקנה הסופית שהבעיה קשורה לשרת האחסון. אני בדין ודברים עם איתם ובינתיים הם לא עולים על הסיבה לבעיה למרות שהם לא שוללים שזה קשור אליהם.
אם הם לא יצליחו לתקן את הבעיה אעביר את האתר לשרת אחר.
אעדכן בעז"ה בהמשך בהתפתחויות.

mat

------- Magicode -------
אני משער שהבעיה זה הגדרת הרשאות בשרת.
כנראה השגיאה היא 403. אבל אי אפשר להיות נביא בקטע הזה חייבים לנטר את הבקשה והתשובה. עם wireshark כדי לדעת איפה הבעיה.

הבעיה שבלי לדעת את הURL אין לנו סיכוי לעזור.

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עדכון

לאחר תלאות רבות - חברת האחסון החליטו להסכים שהבעיה אצלם והצליחו לפתור אותה.

בהזדמנות זו אודה מאוד לניקים 'אחד פלוס' ו'שמואל גרינשטיין' על רצונם ונסיונם לעזור לי בפרטי.
וכמובן לאלו שניסו לעזור לי מעל גבי הפורום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה