בעיה בתוכנה במצב בטוח

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אז זה או הסקריפט או ה MSCONFIG.?
כן, רק יש עוד שני דרכים:
1. (לא מומלץ!) להפיל את המחשב באמצע עבודה (לנתק מהחשמל ולהחזיר), ואז כשידלק אחרי הבוט הוא יכתוב שהיתה בעיה בכיבוי והאם אתם רוצים להעלות מצב בטוח.
2. ללחוץ על שיפט ארוך ותוך כדי על הפעלה מחדש בתפריט ההתחל, ומשם מגיעים לתפריט אפשריות מתקדם (אפשר גם דרך הגדרות, אבל אני לא זוכר איך).

aeb

משתמש סופר מקצוען
מעניין לעניין שלא מאותו עניין
היום ערכתי קובץ פקודה לעבור למצב בטוח
אני ממש לא יודע להתעסק עם כתיבת פקודות כך שאני מאמין שיש כאן הרבה שיכלו לערוך קובץ יותר טוב, אבל עשיתי את זה בשבילי ולי זה מספיק
אהבתי מאוד את הסקריפט, אז עבדתי עליו שיניתי קצת והוספתי קצת
שיניתי אותו למצב בטוח פעם אחת בלבד (בצורה אוטומטית) מלבד במצב CMD, ע"פ קוד של @eliko2411
ולא שכחתי לסרוק כמובן בוירוס טוטאל כאן :)

קבצים מצורפים

• מצב בטוח.zip
    942 ביטים · צפיות: 35
נערך לאחרונה ב:

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
למעשה, עדיין לא הבנתי מה ההבדל בין שלך לשלו
בשלי אם אתה מגדיר מצב בטוח ואח"כ מפעיל את המחשב במצב בטוח אז מאז כל פעם שתפעיל את המחשב מחדש המחשב יופעל במצב בטוח עד שתגדיר דרך הסקריפט שאתה רוצה את המצב הנורמלי
בשלו אם אתה מגדיר מצב בטוח אז רק בהפעלה מחדש הבאה המחשב יופעל במצב בטוח אבל בהפעלות מחדש הבאות המחשב יופעל באופן הרגיל

aeb

משתמש סופר מקצוען
למעשה, עדיין לא הבנתי מה ההבדל בין שלך לשלו
העיקרי כפי שכתב @יוסי מחשבים
וכן נוסף בו אפשרות למצב בטוח עם שורת הפקודה
וכן כמה וכמה שינויים אסטטיים (אחד מהם שאין צורך באנטר אחרי בחירה, ושאין אפשרות בחירת מקשים נוספים (5 לדוג'), ומרווחי השורות)

aeb

משתמש סופר מקצוען
כמו"כ הגדרתי שיהיה אפשר להתחרט...
כלומר אם בחרת במצב מסויים (ולא בחרת להפעיל מחדש מיד), תוכל להפעיל את הקובץ שוב ולבחור מצב שונה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה