טקסטים בעיה בשפיכת טקסט ומספור

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלום וברכה לכולם, הפעם נתקלתי בבעיה חדשה באינדזיין, הקובץ לא רוצה להשפך עד סוף הספר, וכאשר לוחצים ctrl+y רואים שהטקסט מוקף בפס אדום, ואם אני מוחק קצת משם איזה שורה אז נהיה אפשרות לעוד כמה שורות להראות בקובץ, אבל לא עד סוף הספר, ולא משנה כמה שרשורים עשיתי מחדש זה לא רוצה להסתדר.
בעיה בשפיכת טקסט.jpeg
גם עוד בעיה מוזרה שיש בקובץ שהוא לא מייבא את הפסקאות הממוספרות, כאילו לא מספרו את הספר, למרות שסימנתי לו ביבוא שייבא את הקובץ ממוספר.

אשמח אם מישהו יוכל מצוא פתרון ושכרו כפול מן השמיים!

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
איתמר היקר תתחיל להגדיל ראש זאת אותה בעיה

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא נראה לי זה אותה בעיה, כי את הטקטס אפשר לגלות על ידי מחיקה שורות ריקות, אבל כל המספור אותיות עד סוף הספר נעלם כלא היה, וכשאני בוחר להרוג את המספור אותיות ולייבא, אז הוא מייבא לי מספרים במקום אותיות, ועל אינדזיין נאמר "כאשר אבדנו אבדנו".
ובתג הבנתי שאין בכלל אפשרות לייבא טקסט ממוספר

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
הבעיה הראשונה אותה בעיה
השניה הסברתי לך כבר מה הפיתרון יקירי
והעיצה הכי טובה זה לעשות בתג

עימוד תורני

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
טקסט שלא מגיע עד הסוף מנסיון שלי זה כותרות שיש להם הגדרה של keep options בעייתי..

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני חושב שזה לא הייתה הבעיה, אבל ראיתי באופן כללי, שכאשר מייבאים קובץ ללא סגנונות הוא מגיע אם הרבה םחות בעיות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה