עזרה בעיה בפוטושופ שלא נפתח. משהוא יודע לעזור לי?

מירי צלמת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה מה שהוא מביא -
2.JPG

תרגום גוגל:
לא ניתן היה לטעון מכיוון שנתקל בקצה הקובץ הבלתי צפוי

גוגל הביא לי את זה מהאתר של אדובי
אם זה קורה כשאתה מתחיל את Photoshop. הפסיקו את פוטושופ. לאחר מכן השתמש ב- Finder והגדר את הגדרות ה- Mac לחיפוש קבצים מוסתרים ולמצוא "Actions Palette.psp" לשנות את שם הקובץ כך שהוא עדיין קיים ותופס את השטח המוקצה לו. ואז הפעל את Photoshop לא אמור למצוא את הקובץ ששמו שונה וליצור קובץ ברירת מחדל חדש של "Actions Palette.psp", עם טעינת ערכת ברירת המחדל בלבד. אתה לא צריך לקבל את ההודעה. התחל הבא לטעון קבוצות פעולה שלך אחת אחת. עליהם לטעון ללא כל הודעת שגיאה. לאחר שכולם נטענים, סגרו את Photoshop והפעלו מחדש את Photoshop. אתה לא אמור לקבל את הודעת השגיאה וכל הפעולות שלך צריכות להיות בחלונית 'פעולות'.
JJMack

מה אני יכולה לעשות
אני חייבת לעבוד עליו עכשיו
הלקוחה מחכה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה