בעיה בסוגריים בשליפת כותרת בוורד

משהקן

משתמש צעיר
עימוד ספרים
הגדרתי שישלוף כותרת1 בכותרת עליונה ע"י StyleRef. הבעיה היא שהסוגריים שכתובים כדין בכותרת בגוף העמוד (לח: ), מתהפכים בכותרת העליונה (לח(:

כשניגשתי לכותרת העליונה התברר שהסוגריים מוגדרים כ Calibri, בעוד שאר הכותרת מוגדרת כ FrankRuel, מה שכנראה גורם להפיכת הסוגריים (אולי כלועזי).
כל ניסיון להפוך גם את הסוגריים ל FrankRuel עלה בתוהו.

כאשר אני מגדיר את כל הכותרת כפונט אחר (לדוגמא "מזל"), וניגש לכותרת העליונה, אני רואה שגם הסוגריים מוגדרים כ"מזל" ואעפ"כ הבעיה נשארת.

מצ"ב תמונה.

אשמח לעזרה, בתודה מראש.

קבצים מצורפים

• ddd.JPG
    KB 145.8 · צפיות: 11

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
לפני תקופה קרתה לי אותה תקלה ב-FrankRuel, ובלית עברתי לגופן אחר, והכל התסדר - ב"ה.

משהקן

משתמש צעיר
עימוד ספרים
תודה רבה, אכן הסתדר.

יש להוסיף, שלא מספיק לשנות את הגופן של השדה, אלא צריך להוריד ולהוסיף את השדה מחדש בגופן אחר.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ניסית לעשות בחפש והחלף החלפה שלה שפה מאנגילת לעברית?
אני חושב שדבר זה יכול לעזור ולא תצטרך להחליף גופן.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
ואיך עושים זאת? ניסתי להחליף את כל גופן --- אנגלי, בגופן מסויים בעברית, וזה לא עבד. ישנה דרך אחרת?

אגב, מישהו שמע על פיתרון ל"עמוד שצב" (או שצד) והלאה בוורד. שמעתי כי מעמוד זה ואילך אין התוכנה מכירה באותיות רק במספרים.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י תלמידים;1055883:
ואיך עושים זאת? ניסתי להחליף את כל גופן --- אנגלי, בגופן מסויים בעברית, וזה לא עבד. ישנה דרך אחרת?

אגב, מישהו שמע על פיתרון ל"עמוד שצב" (או שצד) והלאה בוורד. שמעתי כי מעמוד זה ואילך אין התוכנה מכירה באותיות רק במספרים.

בחיפוש והחלף עשה כך:
חפש את ללא טקסט רק בעיצוב בחר שפה אנגלית
החלף ב לא טקסט רק בעיצוב בחר שפה עיברית
אין לבחור שום גופן ואז לחץ על החלף הכל
שים לב שאם יש לך כמה מקטעים במסמך אז מה שתעשה החלפה בכותרת עליונה של מקטע אחד לא יועיל למקטע אחר אלא אם כן המקטעים מקושרים. ולכן צריך לעבור על כל הכותרות העליונות שבכל המקטעים ולעשות את ההחלפה הזו.

לגבי עמוד שצ''ב יש לי תוסף לוורד שיוצר מיספור אוטומטי של עמודים באותיות עברית בזמן אמת ללא צורך בהפעלה כל שהיא לצורך עידכון המספור.
המיספור רציף עד עמוד תתשצ''ב, כולל לשון נקיה כמו במקום עמוד רע''ה עמוד ער''ה
באפשרותך להגדיר אם המספור יופיע בצד החיצוני של העמוד או בצד הפנימי בצד שמאל או בצד ימין וכן את גופן המספור.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
תודה תודה.
לכשאצטרך את התוסף למיספור אצור אתך קשר בעז"ה.

תרשה לי לנצל במה זו ולשאול דבר נוסף:
לאחרונה התחלתי להשתמש ב-StyleRef כמו שהמליצו והדריכו יפה כאן באתר. מאז אינני משתמש במעברים כלל. ובעת הצורך אני יוצר קבצים נפרדים ומאחדם לאחמ"כ באקרובט.
הבעיה כשאני מעתיק קבצים אחרים לקובץ המעומד - הוא מביא יחד איתו מעברים. איך נין לחפש את כל המעברים לפיסקה חדשה ועוד בכדי למוחקם.

דבר נוסף:
כשאני מעתיק מלל אל קובץ המעומד שגודל הדף שם שונה, לפעמים הוא מכניס גם את הגדרות גודל העמוד של הקובץ המקורי. כיצד ישנה דרך קלה להעתיק הכל את קובץ אחד ב'מזג עיצוב' אך עם הגדרות עמוד מסויימת. (אולי להעתיק קוגדם ל'כתבן'...).
אלף תודות.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
בחיפוש והחלפה מקם את הסמן בתיבת חפש את, לחץ על מיוחד ושם לחץ על מעבר מקטע יתווסף סימון כזה: ^b לחץ על החלף הכל וכל המעבר מקטע במסמך ימחקו.

אם אתה רוצה לשמור על הגדרות העיצוב המקוריות ורק גודל העמוד מפריע לך אז לפני ההעתקה שנה את הגדרות העמוד, העתק, הדבק , עשה ביטול להגדרות העמוד במסמך הראשון.

kap

משתמש רשום
צילום מקצועי
אגב, יש להעיר, שאע"פ שבעיית הסוגריים הסתדרה כאשר הורדתי את השדה ושמתי חדש בגופן אחר, הרי שכאשר סגרתי את הקובץ (אחרי שמירה, כמובן) ופתחתי אותו בשנית - הבעיה הופיעה שוב גם בגופן האחר.
והדברים מתמיהים..

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
איך באמת קוראים לך: "משהקן" או "kap".
ואם אפשר לשאול למה באמת מעמד ב'תג' מתעסק בעמקות ב'וורד'?

kap

משתמש רשום
צילום מקצועי
הסיפור הוא פשוט: אבי עובד בתג והוא הנקרא "משהקן".
אנוכי הצעיר מתעסק בוורד ועוזר קצת בספרים שחבל להביא לתג... ולפעמים מפרסם תחת שמו ולפעמים מתפאר בשמו...

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אז הנה אני הראשון לצלצל לך פעמיים. ושיהיה המון המון הצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה