בעיה במכשיר יאנג (כשר) עם סיים של חברת פלאפון

שבתאי ספרא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש לי מכשיר יאנג כשר עם סיים של חברת פלאפו, יש קליטה טובה אבל אני לא יכול להוציא ולקבל שיחות, כתוב לי שיש בעיה ברשת, עשיתי כמה פעמים חיפוש רשת ועדכנתי את פלאפון זה עוזר לכמה שעות ואז שוב זה חוזר למצב הזה.

2016

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תנסה לעשות בחזרה מצב אוטומטי.
כי אם בחרת רשת ידנית ומשום מה הוא מתנתק אז צריך לחבר אותו מחדש לפעמים

• תודה
Reactions: aeb
חברת פלאפון (בניגוד לשאר החברות) יושבת רק על אנטנות של דור 3 ומעלה ולכן צריך להחליף את המצב רשת לדור 3 או למצב כפול/אוטומטי

בגרסאות הישנות של היאנג הכשר כדי להגיע למצב רשת זה קצת מסובך, צריך להגיע ל-10% ללא קליטה (רואים את זה בהגדרות>סוללה>סוללה במצב המתנה) ואז מתווסף (שם) אפשרות ללחוץ על פרטים ושם יש אפשרות להגיע למצב רשת.
הפתרון הכי הפשוט (נראה לי) הוא להטעין את הפלאפון הטענה מלאה לכבות אותו בסיום ההטענה ואז להדליק אותו במקלט או כל מקום אחר ללא קליטה ואז יש לך מיד 10% ללא קליטה

בגרסאות החדשות של היאנג הכשר הוסיפו את האפשרות הזו בהגדרות של המכשיר

• תודה
Reactions: aeb

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה