בעיה בכניסה לגימייל-עזרה

במקרה

משתמש מקצוען

בני2

משתמש מקצוען
אם אני מנתקת אחד זה לא יתנתק גם בשני??
לא (במחשב אחד, כן?)
הקטע ששתיהם נמצאים על אותו ראוטר
מזה חששתי...
כלומר זה די הגיוני אם מאותו IP מגיעה בקשה למכשיר חדש וגם אם אתה יודע תסיסמה לא אומר שאתה הבעלים וגם כשהחשבון לאיפוס פתוח באותו IP אז זה לא אפקטיבי...
כנראה מה שיועיל כאן זה באמת לסגור את החשבונות במחשב הפתוח!! אך אני מציע לעשות את זה רק אחרי שתפתוח את זה במחשב אחר מראוטר שונה כלומר תבקשו מחבר \מכר לפתוח את המיילים שלכם אצלו (את שניהם) [מאמין שיעבוד] ואז תתנתקו במחשב שזה מחובר ותתחברו שוב בכל המחשבים.

במקרה

משתמש מקצוען
כלומר זה די הגיוני אם מאותו IP מגיעה בקשה למכשיר חדש וגם אם אתה יודע תסיסמה לא אומר שאתה הבעלים וגם כשהחשבון לאיפוס פתוח באותו IP אז זה לא אפקטיבי...
נשמע מוגזם, יש לך ניסיון עם תיאוריה כזאת?

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L

english

משתמש מקצוען
נסי את הכתובת הזו (במחשב שהחשבון פתוח):
תחת "אירועי אבטחה אחרונים" אם יש שם אירוע שנקרא בערך "מנענו כניסה לחשבון שלך"
כן
קיים ארוע כזה

נעשה ניסיון כניסה חשוד לחשבון באמצעות הסיסמה שלך
ישראל · 29 ביולי

נעשה ניסיון כניסה חשוד לחשבון באמצעות הסיסמה שלך
ישראל · 28 ביולי

מה עושים עם זה??

בני2

משתמש מקצוען
נשמע מוגזם, יש לך ניסיון עם תיאוריה כזאת?
ממש לא מוגזם, זה מאוד הגיוני!! חשבתי על זה עוד לפני שהיא כתבה שזה על אותו ראוטר.
תחשוב על אחד שמצליח להתחבר לראוטר שלך- כנראה הוא באותו אזור של המחשב שלך ויש לו גישה אליו, ואם כך יש הרבה מצב שהוא הוציא את הסיסמה שלך משם.. על אותו דרך לא יועיל שתשלח אימות למייל שפתוח עכשיו במחשב שלך כי הוא עכשיו על המחשב שלך...

במקרה

משתמש מקצוען
ממש לא מוגזם, זה מאוד הגיוני!!
אוקי, מצד שני, תחשוב כמה אנשים בעולם שכבר מחוברים ממחשב אחד, מתחברים גם ממחשב נוסף באותו ראוטר? לדעתי כמעט כולם. ומתוכם, אני מאמין שאותו אחוז שמתבלבל בסיסמאות, מתבלבל גם בזה.
[לדוגמא, אם 15 % מהכניסות המבוצעות על ידי בעלי החשבון, הם בטעות בסיסמה שגויה, אז מהכניסות המבוצעות ממחשב אחר באותו ראוטר 50 % זה מבעלי אותו חשבון].

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
התאוריה נחמדה. אבל היא מנוגדת להיגיון הפשוט. מה גם שהיה לי מקרה הפוך וגם זהה עם חשד שבאמת שכן הצליח להיכנס למייל בגלל שזה אותו ראוטר.
ההגיון אומר שכשזה אותו ראוטר, יש לך כמה מכשירים ואתה הוא זה שנכנס בכולם לחשבון כדי לסנכרן נתונים וכו'. גוגל בנוי ומיועד לכך.
אבל מחשב במיקום שמועלם לא נכנסת ממנו, ולפי הרגלי השימוש שלך, אתה לא טיפוס 'נודד', אתה תישאר מחוץ לחשבון כי גוגל לא מכיר את המחשב והכתובת הזו אצלך. יש לי מקרה כזה שעדיין החשבון נעול. (המחשב היחיד שהתחבר לחשבון היה בעבודה ואין יותר גישה אליו)
והמקרה ההפוך עם חשד ששכן הצליח להיכנס לחשבון ולמחוק התכתבות איתו דווקא כי הצליח לחדור לראוטר (ואת האחריות לראוטר גוגל כבר מטילה עליך, ובאופן רגיל לא חוסמת מחשב נוסף מאותה כתובת)

english

משתמש מקצוען
בלחיצה על האירוע, יש לחצנים כלשהם?

אם לא, בדקי במייל עצמו, אם קיבלת מייל מגוגל באותו זמן של אירועי האבטחה.
אולי ב"עדכונים" או בתווית "כל הדואר"
רשמתי שזה הייתי אני
ועדיין הוא לא נותן להיכנס..:(
להתייאש?????????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה