בעיה בוינדוס 10

הציירת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
התקנתי וינדוס 10 במקום הוינדוס 8, יש הרבה דברים שהוא יותר טוב מה8, אבל נתקלתי בבעיה שהאינטרנט אקספלורר [או בשמו החדש מיקרוסופט עדג'] הולך לישון כל כמה זמן, ונפתח חלון כחול וא"א להשתמש בזה. וכן מה שהיה התחל ב8 הולך לישון יחד אתו. אם יש מישהי/מישהו שנתקלה בבעיה כזה, או יודעת פתרון לזה??
תודה מראש.

qwerrrewq

משתמש מקצוען
אם תוכלי בבקשה להסביר יותר על הבעיה, לא מצליח להבין מה המשמעות של הולך לישון

הציירת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י qwerrrewq;2182457:
אם תוכלי בבקשה להסביר יותר על הבעיה, לא מצליח להבין מה המשמעות של הולך לישון
לא נפתח, כשאני לוחץ על e במקום שיפתח דפדפן אינטרנט, פותח לי חלון כחול שאין אפשרות לעשות כלום עם זה.
והתחל בכלל לא נפתח.
תודה

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י הציירת;2182464:
לא נפתח, כשאני לוחץ על e במקום שיפתח דפדפן אינטרנט, פותח לי חלון כחול שאין אפשרות לעשות כלום עם זה.
והתחל בכלל לא נפתח.
תודה

לדעתי זה קורה כשאין קליטה - אולי אתם מתחברים באלחוטי והקליטה לא כ"כ טובה- ומדובר במחשב נייד ולא נייח?

bris

משתמש סופר מקצוען
נשמע לי שהוינדוס לא מעודכן , מאוד חשוב בוינדוס 10 לעדכן כל הזמן .

qwerrrewq

משתמש מקצוען
זאת אומרת שהווינדוז נתקע באיזשהו שלב,
ראשית כל אם באמת הוא לא מעודכן חשוב לעדכן, אם כן הוא מעודכן תעדי את השעה שזה קרה לך ואשתדל להדריך אותך ככאן איך לזהות את השורש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה