בעיה בהערות שוליים

הנושא בפורום 'קהילת המעמדים' פורסם ע"י איתמר ט, ‏27/8/19.

1. איתמר ט

איתמר ט עימוד ספרים עימוד ספרים עיצוב גרפי

תודות :
    103
    נקודות:
    93
    שלום וברכה לכולם, הפעם נתקלתי בבעיה מאד מוזרה, הפרדתי את הערות שוליים מהטקסט על ידי סקריפט חינמי שנקרא: footnotes_columns_convert, וכל האותיות של הערות שוליים והטקסט למעלה נהפכו למספרים, אז הפכתי את הערות למטה לאותיות על ידי מספור מחדש, אבל למעלה בטקטס נשארו המספרים (המנותקים מהערות שוליים) ואין שום אפשרות להחזיר אותם לאותיות...
    אז ניסיתי באינדזיין 2019 קומבינה חדשה שנמצאת רק שם שנמצאת ב: type ונקרא: Convert footnote and Endnote
    מה שעשיתי זה שהפכתי את על הערות שוליים להערות בסוף הספר ברבוע טקטס אחד ואז גזרתי והדבקתי אותו למעלה והמספרים נשארו, אלא שנהיה בג שאי אפשר להתגבר עליו בנתיים, כשעושים שני טורים אז הטור שאמרו להיות בצד ימין עובר לצד שמאל ולא משנה מה שנעשה בStory הטור הראשון יהיה בצד של השני והשני בצד של הראשון...
    וכשפותחים משבצת חדשה זה מתהפך להיות בסדר, אך דע אקע שהטור הראשון לא רוצה להסתדר...
    אשמח אם תמצאו לי פטרון ScreenShot_20190827222523.png

2. איתמר ט

תודות :
    103
    נקודות:
    93
    הצלחתי להתגבר על הבג על ידי שגררתי את הערות סוף עד לתחילת הספר בצורה ידנית ולא בהעתק הדבק ואז הכל הסתדר, ישר כח לרב עמירם יוסף על כל העזרה !

עמירם יוסף מודה על התגובה.
  3. אברהם

אברהם מנהל פורום עימוד מנהל עימוד ספרים עריכה תורנית עיצוב גרפי

תודות :
    3,537
    נקודות:
    293
    עיסוק:
    עימוד ועיצוב
    דף הבית:
    ואם משתמשים באפשרות הזו של הערות סיום ביחד עם הסקריפט הנהדר FootWork, מקבלים הערות שוליים גמישות ומקושרות
    כמו שכתבתי כאן:
    https://indesign.tips/2018/10/31/footwork/

איתמר ט מודה על התגובה.
  4. איתמר ט

תודות :
    103
    נקודות:
    93
    אני חושב שבגרסא של אנדזיין 2019 אפשר לעשות כמעט הכל ולחסוך הוצאה כספית גבוהה על הסקריפט

5. אברהם

אברהם מנהל פורום עימוד מנהל עימוד ספרים עריכה תורנית עיצוב גרפי

תודות :
    3,537
    נקודות:
    293
    עיסוק:
    עימוד ועיצוב
    דף הבית:
    להיפך
    השילוב של אינדיזיין 2019 עם הסקריפט, זה מה שהופך את הסקריפט לעוצמתי כ"כ
    כי לפני הערות הסיום, הסקריפט היה מנתק את הקשר בין ההערות להפניות שלהן, ועכשיו אפשר שיהיה מקושר כמו הערות שוליים רגילות
    אפשר לעבוד ידנית עמוד עמוד ולמקם כל מסגרת של הערות בהתאם להפניות שנמצאות בטקסט הראשי, אבל הסקריפט חוסך את זה
    ותאמין לי שאני מייחל ליום שהסקריפט הזה יהיה מיותר לגמרי, ואינדיזיין תתמוך בכל סוגי ההערות באופן מובנה